Page 3 of 4

Posted: 27 Oct 2006, 14:31
by Qu'est ce que c'est
storms wrote:sian pliusa daviau sevestui
daviau uz tai, kad jam ir taip su motociklais nesiseka
gal + nuotaika pakels bei pades isbrist is gyvenimo duobes
siseka siseka neissigalvok :rock:

Posted: 27 Oct 2006, 14:31
by storms
w919 wrote:as daviau minusa stormsui nes jis mane pastoviai duxina.
prasitrinciau kukius ir dar viena segciau tau tiesiai i tarpuragi
bet taip nedarysiu, idant nesazininga taip
:heyyou:

Posted: 27 Oct 2006, 14:36
by w919
mindaugasa wrote:
w919 wrote:as daviau minusa stormsui nes jis mane pastoviai duxina.
atvaryk sian vakare, aplosim stormsa, kad jam net kasnis skersai atsistos!
lab uzsimotyvavau dvd paziurejes!
nu imanoma.
zinok dar tas TT Superbikes zaidimas ziauriai motyvuoja. rimtai. apasakosiu.
dar kazkada sapnavau kaip skubam i TT kazkoki renginy (roko koncerta) ir niekaip nespejam issikrapstyt ir labai veluojam. po to atsibudau. ten reikala stabde stormsas artai jo drakonas, nebeatsimenu!

Posted: 27 Oct 2006, 14:37
by w919
storms wrote:
w919 wrote:as daviau minusa stormsui nes jis mane pastoviai duxina.
prasitrinciau kukius ir dar viena segciau tau tiesiai i tarpuragi
bet taip nedarysiu, idant nesazininga taip
:heyyou:
nu nepyk, gyvenime as tau pasipriesinti negaliu, o internetas man suteikia daugiau galios!!

Posted: 27 Oct 2006, 14:39
by storms
pasiimk sian pinigu ir atvaryk i seskus
nutresiu tave
bo pac 34 lt saskaitoj iki 2adienio teturiu

Posted: 27 Oct 2006, 14:45
by mindaugasa
storms wrote:pasiimk sian pinigu ir atvaryk i seskus
nutresiu tave
bo pac 34 lt saskaitoj iki 2adienio teturiu
tu jam visuomet rzainas is bulkutes ishgnaibai?

Posted: 27 Oct 2006, 14:55
by storms
mindaugasa wrote:
storms wrote:pasiimk sian pinigu ir atvaryk i seskus
nutresiu tave
bo pac 34 lt saskaitoj iki 2adienio teturiu
tu jam visuomet rzainas is bulkutes ishgnaibai?
cvetochki
kokcioja jis kasvakara i pagalve...

Posted: 27 Oct 2006, 14:56
by w919
storms wrote:pasiimk sian pinigu ir atvaryk i seskus
nutresiu tave
bo pac 34 lt saskaitoj iki 2adienio teturiu
ok. tik einu suzinosiu kaip issiimti -9000 Lt is saskaitos ir juos tau atnesiu!!

Posted: 27 Oct 2006, 14:58
by mindaugasa
storms wrote:
mindaugasa wrote:
storms wrote:pasiimk sian pinigu ir atvaryk i seskus
nutresiu tave
bo pac 34 lt saskaitoj iki 2adienio teturiu
tu jam visuomet rzainas is bulkutes ishgnaibai?
cvetochki
kokcioja jis kasvakara i pagalve...
hehe, nuskriausti silpnesni yra stipresniuju teise & pareiga! reiketu apie tai kalbeti atvirai & vieshai.

tai ble parasysi apie 954vs1000 ar vis dar paprashyti?

Posted: 27 Oct 2006, 17:49
by w919
O! turiu atsakyma. Rugpjucio menesio Superbike raso '02 954RR vs '06 1000RR. palesiu ir suuploadinsiu!

Posted: 27 Oct 2006, 18:12
by w919
imeciau, zr. galerija.

Posted: 27 Oct 2006, 18:42
by ezhiukas
visai nebuvo butina mest i galerija. Jei paziuretum i ftp, ten jau senai guli tas superbike numeris, beje ir ne vien tas :)

Posted: 27 Oct 2006, 18:45
by mindaugasa
beje suzinokime, kad 07-u gixxerys turi toki pati elektronini steering damper'i

aciu

Posted: 27 Oct 2006, 18:57
by w919
ezhiukas wrote:visai nebuvo butina mest i galerija. Jei paziuretum i ftp, ten jau senai guli tas superbike numeris, beje ir ne vien tas :)
visu pirma, tai as negavau FTP passwordo, turbut nenusipelniau!!

Posted: 27 Oct 2006, 19:01
by Yvl
w919 wrote:visu pirma, tai as negavau FTP passwordo, turbut nenusipelniau!!
praivat mesidzhes neziurejai? :)