Page 3 of 4
Posted: 18 Dec 2006, 15:06
by Arvis
Posted: 18 Dec 2006, 15:19
by storms
Arvis wrote:storms wrote:Qu'est ce que c'est wrote:
taigi ash tau senaj siuliau jungt paprasta rodyklini laikrodi ir nebus jokiu atminties praradimo problemu
aha
o kaip AM/PM?
Siaip laiko sumavimo fycersa turi dauguma dviraciu spidometru. Jis sumuoja tik tada kai ratas sukasi ir rezultate rodo bendra keliones laika. (kol kasnors nepaspaudzia mygtuko ir nenuresetina visko)
as puikiai prisimenu viena atveji, kai kazkas kazkam numuse TOTALA!
ojiojioj kas dejosi...
Posted: 18 Dec 2006, 16:05
by mindaugasa
vienas tokio tipo voliojasi vienoje vietoje. uzlabai brangiai butu galima ji is ten paimti.
Posted: 18 Dec 2006, 16:12
by Arvis
mindaugasa wrote:vienas tokio tipo voliojasi vienoje vietoje. uzlabai brangiai butu galima ji is ten paimti.
Perfrazuosiu...
Uz "labai brangiai" galima kazka isimt mindaugasui is "vienos vietos"...jau matau minia norinciu

Posted: 18 Dec 2006, 18:06
by mindaugasa
Arvis wrote:mindaugasa wrote:vienas tokio tipo voliojasi vienoje vietoje. uzlabai brangiai butu galima ji is ten paimti.
Perfrazuosiu...
Uz "labai brangiai" galima kazka isimt mindaugasui is "vienos vietos"...jau matau minia norinciu


aciuaciu

Re: nerealu!
Posted: 19 Dec 2006, 12:19
by Renaz
storms wrote:o kaip skaiciuojat motovalandas? vee kazka minejio apie zvakes laida ir dacika?
papasakokit
Ka tik suzinojau. KTM manualas sako, kad 1 motovalanda = 7 litrai bendzo. Kalba apie 525 EXC. Reiskia Dinas per valanda pravaziuoja 1 motovalanda, kuomet paprastas pilietis miske, tiek pravaziuoja per diena!
Posted: 19 Dec 2006, 12:30
by w919
vo cia skamba logiskai. gal pirmas logiskas dalykas sitoje jusu motovalandu nesamoneje.
Posted: 19 Dec 2006, 23:32
by didzhej
maceu siandiena idomiu dalyku susijusiu su motovalandomis ir dekompresinio voztuvo naudojimo galios reguliavimui!
Posted: 19 Dec 2006, 23:39
by _hey
skaitau kickas veikia, tepalai lasa kaip priklauso ir garsas geras :!:
edit1: kvekvestas skaitau jau uzsikrete :!:
edit2: Xacti yra dabar giliam diorte :emotikonas - piktas zvengimas:
Posted: 20 Dec 2006, 02:59
by champ
Posted: 20 Dec 2006, 07:42
by Rashyd
ble piktas zlobas su diortu!
Sestadieni i mesmale!

Posted: 20 Dec 2006, 08:04
by Renaz
Rashyd wrote:ble piktas zlobas su diortu!
Sestadieni i mesmale!

!!!! sveikinam dar viena nari!
a gerai vaziuoja? is keliolikto karto uzsivede?
Posted: 20 Dec 2006, 10:27
by storms
nzn is keliolikto, bet tiksliai zinau, kad po bandymu ji uzkurt su plonapadziais batukais kita diena ant vienos kojos atsistot faktiskai neimanoma...
Posted: 20 Dec 2006, 10:35
by Renaz
O tai kaip elektroninis starteris? Juk YRA!
Posted: 20 Dec 2006, 10:36
by _hey
turiu pastebeti, kad stormsas su juo planuoja vaziuoti i darba ir kadangi akumas nusedes, jis greitai ismoks uzsikurti is vieno kicko :!: