Tinka: valintu, lengvas, yra starteris._hey wrote:skaitau reiktu is:Renaz wrote: Ivardinkite konkreciai. El. starteris nesuderinamas su enduro?
valintu <> lengvas <> pigi exploatacija
issirinkti DU, imho kitu var nera. starteris/kickas jau tik periferija, nors kaip man matau essential klausimas
Shoping and fcuking
Gal ir taip. Bet gaila ziuret, kai norint vaziuot, reikia puse valandos kikint. Taip pat gaila ziuret i ta pati po nugriuvimo (o tokiu buna ne retai), arba uzgesus meshle iki juosmens. ne baisiai prikikinsi tokiu atveju...Rashyd wrote:beje, as specialiai rinkausi kika, del keliu priesciu, subjektyvios "rimti vyrai varo kickais" ir keleto objektyviu, nier akumo , maziau islaidu pirkt, maziau vietu uzsitrumpint..
kaip hey pastebejo, nesureiksminciau to uzvedimo. gi esme vaziavime, o ne uzsivdeme.
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
tadu atsiranda daznas tepalu keitimas ir stumokline ...Renaz wrote:
Tinka: valintu, lengvas, yra starteris.
o starteris perkant nauja moca yra visada kaip optionas, t.y. kelis simtus evru primeti ir gamykloj imontuoja. o bet taciau, jei nemazai naudotu parduodama TIK su kicku, gal daug kam to ir uztenka :?:
p.s. storms, kai ismoksi kickint, uzsikurs is to norimo trecio kicko :!:
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
serijously though. Manau, kad:
-TT600, XR400 ir padabni yra geri motai, bet mes zengiam i 22 amziu ir sitiems dinozaurams jau reikia duoti uztarnauto poilsio.
-budamas tu, as rinkciaus tarp WR450, EXC450 ir DRZ400E. Siulau rashtu ir mintimis ilgai nesamprotauti ar hardas butu tau perhardas, ar DRZ butu per silpnas, o tiesiog jimt ir pabandyt ant savo kailio pirma pasitaikiusi is situ variantu. Su bet kuriuo busi laimingas.
-TT600, XR400 ir padabni yra geri motai, bet mes zengiam i 22 amziu ir sitiems dinozaurams jau reikia duoti uztarnauto poilsio.
-budamas tu, as rinkciaus tarp WR450, EXC450 ir DRZ400E. Siulau rashtu ir mintimis ilgai nesamprotauti ar hardas butu tau perhardas, ar DRZ butu per silpnas, o tiesiog jimt ir pabandyt ant savo kailio pirma pasitaikiusi is situ variantu. Su bet kuriuo busi laimingas.
Citus, Altus, Fortus!
Man kazkodel atrodo, kad pvz 128 kg. butu zymiai lengviau nei buve 178 kg, taciau sutinku, kad tai ne 109 kg. Gal LC4 atveju ten nera kalbos apie stumuokliniu ir tepalu kasantra savaitgali keitima? Nezinau, del to klausiu._hey wrote:tadu atsiranda daznas tepalu keitimas ir stumokline ...Renaz wrote:
Tinka: valintu, lengvas, yra starteris.![]()
o starteris perkant nauja moca yra visada kaip optionas, t.y. kelis simtus evru primeti ir gamykloj imontuoja. o bet taciau, jei nemazai naudotu parduodama TIK su kicku, gal daug kam to ir uztenka :?:![]()
p.s. storms, kai ismoksi kickint, uzsikurs is to norimo trecio kicko :!:
Naujo moco neipirksiu. Biudzetas apie 3k EUR. Del kiko ne beda jei jis is tiesu vedasi is antro-trecio kiko. O jei vedasi is 22? Ar net 33cio?
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
To ta ano tak i libo ne kak! Reik abndyt. Sutinku, kad busiu laimingesnis nei be ne vieno moto.Vee Crunchy wrote:serijously though. Manau, kad:
-TT600, XR400 ir padabni yra geri motai, bet mes zengiam i 22 amziu ir sitiems dinozaurams jau reikia duoti uztarnauto poilsio.
-budamas tu, as rinkciaus tarp WR450, EXC450 ir DRZ400E. Siulau rashtu ir mintimis ilgai nesamprotauti ar hardas butu tau perhardas, ar DRZ butu per silpnas, o tiesiog jimt ir pabandyt ant savo kailio pirma pasitaikiusi is situ variantu. Su bet kuriuo busi laimingas.
WR450 naujo matyt net neziuret... reiks namus ir mindaugo shuni parduot?