Page 3 of 19
Posted: 20 Dec 2006, 16:30
by Renaz
_hey wrote:Renaz wrote:
Ivardinkite konkreciai. El. starteris nesuderinamas su enduro?
skaitau reiktu is:
valintu <> lengvas <> pigi exploatacija
issirinkti DU, imho kitu var nera. starteris/kickas jau tik periferija, nors kaip man matau essential klausimas

Tinka: valintu, lengvas, yra starteris.
Posted: 20 Dec 2006, 16:31
by Renaz
Rashyd wrote:beje, as specialiai rinkausi kika, del keliu priesciu, subjektyvios "rimti vyrai varo kickais" ir keleto objektyviu, nier akumo , maziau islaidu pirkt, maziau vietu uzsitrumpint..
kaip hey pastebejo, nesureiksminciau to uzvedimo. gi esme vaziavime, o ne uzsivdeme.
Gal ir taip. Bet gaila ziuret, kai norint vaziuot, reikia puse valandos kikint. Taip pat gaila ziuret i ta pati po nugriuvimo (o tokiu buna ne retai), arba uzgesus meshle iki juosmens. ne baisiai prikikinsi tokiu atveju...
Posted: 20 Dec 2006, 16:31
by storms
kazkaip po vakarykscio pastraksejimo, as noreciau kad vestusi jis lengvai
Posted: 20 Dec 2006, 16:32
by Renaz
storms wrote:kazkaip po vakarykscio pastraksejimo, as noreciau kad vestusi jis lengvai
As apie ta ir sneku. Gyvenam XXI amziuje, esam ne sportinykai. Tai gal reik naudot bent toki zmogaus isradima, kaip elektrinis starteris?
Posted: 20 Dec 2006, 16:34
by Vee Crunchy
Bled imi DRZ400SMSE neverkslenes tik!
Klausyk, arba davai imk nauja RM250 2-smokeri? Hardesnio nesurasi, o prieziura paprastute. Genius? I bet it is!
P.S. pigi kaina
P.P.S varysi kaip pastrana
Posted: 20 Dec 2006, 16:37
by Renaz
Nepatiko pavadinimas. Kas tas SMSE? SMS'kem siust koks tai irengims?
Aciu uz specialu pasiulyma. Per senas buti Pastrana, bet jei butumet remejais, pagalvociau.
Posted: 20 Dec 2006, 16:52
by Vee Crunchy
Atsiprasau uz pavadinima.
Tai tu pagalvok is tos puses, kad atjaunesi!
Posted: 20 Dec 2006, 17:00
by Renaz
Vee Crunchy wrote:
Tai tu pagalvok is tos puses, kad atjaunesi!
Pastrana sukasi su KTM! Jau vien ant sito kanto bus neautentiska!
Posted: 20 Dec 2006, 17:00
by _hey
Renaz wrote:
Tinka: valintu, lengvas, yra starteris.
tadu atsiranda daznas tepalu keitimas ir stumokline ...
o starteris perkant nauja moca yra visada kaip optionas, t.y. kelis simtus evru primeti ir gamykloj imontuoja. o bet taciau, jei nemazai naudotu parduodama TIK su kicku, gal daug kam to ir uztenka :?:
p.s. storms, kai ismoksi kickint, uzsikurs is to norimo trecio kicko :!:
Posted: 20 Dec 2006, 17:01
by _hey
Renaz wrote:Vee Crunchy wrote:
Tai tu pagalvok is tos puses, kad atjaunesi!
Pastrana sukasi su KTM! Jau vien ant sito kanto bus neautentiska!

o tai ko jis siemet labai dziaugesi, kad suzukis jam dar patogesni mota padare ?
Posted: 20 Dec 2006, 17:02
by Vee Crunchy
serijously though. Manau, kad:
-TT600, XR400 ir padabni yra geri motai, bet mes zengiam i 22 amziu ir sitiems dinozaurams jau reikia duoti uztarnauto poilsio.
-budamas tu, as rinkciaus tarp WR450, EXC450 ir DRZ400E. Siulau rashtu ir mintimis ilgai nesamprotauti ar hardas butu tau perhardas, ar DRZ butu per silpnas, o tiesiog jimt ir pabandyt ant savo kailio pirma pasitaikiusi is situ variantu. Su bet kuriuo busi laimingas.
Posted: 20 Dec 2006, 17:03
by Renaz
_hey wrote:Renaz wrote:
Tinka: valintu, lengvas, yra starteris.
tadu atsiranda daznas tepalu keitimas ir stumokline ...
o starteris perkant nauja moca yra visada kaip optionas, t.y. kelis simtus evru primeti ir gamykloj imontuoja. o bet taciau, jei nemazai naudotu parduodama TIK su kicku, gal daug kam to ir uztenka :?:
p.s. storms, kai ismoksi kickint, uzsikurs is to norimo trecio kicko :!:
Man kazkodel atrodo, kad pvz 128 kg. butu zymiai lengviau nei buve 178 kg, taciau sutinku, kad tai ne 109 kg. Gal LC4 atveju ten nera kalbos apie stumuokliniu ir tepalu kasantra savaitgali keitima? Nezinau, del to klausiu.
Naujo moco neipirksiu. Biudzetas apie 3k EUR. Del kiko ne beda jei jis is tiesu vedasi is antro-trecio kiko. O jei vedasi is 22? Ar net 33cio?
Posted: 20 Dec 2006, 17:04
by Renaz
_hey wrote:Renaz wrote:Vee Crunchy wrote:
Tai tu pagalvok is tos puses, kad atjaunesi!
Pastrana sukasi su KTM! Jau vien ant sito kanto bus neautentiska!

o tai ko jis siemet labai dziaugesi, kad suzukis jam dar patogesni mota padare ?
Gal del to, kad pasilochinau galvodamas, kad jis vaziuoja su KTM?
Posted: 20 Dec 2006, 17:05
by Vee Crunchy
Beje penktadieni atvezu RM125 vienam keturiasdesimtmeciui ponui. A jam poxui kiek jam metu.
Posted: 20 Dec 2006, 17:06
by Renaz
Vee Crunchy wrote:serijously though. Manau, kad:
-TT600, XR400 ir padabni yra geri motai, bet mes zengiam i 22 amziu ir sitiems dinozaurams jau reikia duoti uztarnauto poilsio.
-budamas tu, as rinkciaus tarp WR450, EXC450 ir DRZ400E. Siulau rashtu ir mintimis ilgai nesamprotauti ar hardas butu tau perhardas, ar DRZ butu per silpnas, o tiesiog jimt ir pabandyt ant savo kailio pirma pasitaikiusi is situ variantu. Su bet kuriuo busi laimingas.
To ta ano tak i libo ne kak! Reik abndyt. Sutinku, kad busiu laimingesnis nei be ne vieno moto.
WR450 naujo matyt net neziuret... reiks namus ir mindaugo shuni parduot?