Posted: 28 Dec 2006, 11:08
skaitau nereikia vaziuojant buti TEISIAM (suprask buk protingesnis) ir nelekt akis isdegus ir viskas bus ore.
taip pat galiu isduoti paslapti, kad sia vasara, kai nenoredavau sedeti kampsciuose kuo puikiausiai variau su dirtinem padangom ir viskas ore :!: tos mitas 09 tikrai stebinanciai gerai guldosi ant asphalto
taip pat galiu isduoti paslapti, kad sia vasara, kai nenoredavau sedeti kampsciuose kuo puikiausiai variau su dirtinem padangom ir viskas ore :!: tos mitas 09 tikrai stebinanciai gerai guldosi ant asphalto