Page 3 of 4
Posted: 01 Mar 2007, 18:13
by motobiker
Renaz wrote:As budamas marketingistu, ir zinodamas, kad neturiu produkcijos numatytai tikslinei grupei, neremciau. Bent jau tepalu pasaulyje remiama tai, kas yra potenciali auditorija.
Remiantis jusu ismastymais, tai galetu remti ir Maxima, juk motociklistai irgi valgo!
Visiskai palaikau Nestes sprendima. Turetu tepalus mocams, butu kitas reikalas. Ju vietoj remciau auto, o ne moto renginius.
as nekritikuoju Nestes sprendimo visiskai - cia yra ju paciu reikalas,jeigu jie neizvelgia savo potencialiu klientu.Siuo atveju noreciau tik patikslinti,kad tà tikslinæ grupæ kaip tik ir reiktu izvelgti (netiesiogiai) visuose dalyviuose ir ziurovuose,kurie kaip taisykle pesti nevaiksto.O remiantis mano ismastymais motociklistu renginius ( cia ejo kalba apie renginiu remima ),kuriuose renkasi ne vien motociklistai, galetu remti net ir Maxima.Daugelis marketingo ar reklamos specialistu ( netaikau niekam konkreciai ) nemoka pazvelgti i visuma (kitaip sakant skaityti tarp eiluciu ) o ziuri tik tiesiogiai i tai kas parasyta juodu ant balto.

Bet kadangi tema ne apie tai - tad gal nevertetu diskutuoti apie tokius dalykus sioje forumo temoje.Jeigu yra noras ,galime diskusijoms susikurti atskira tema

Posted: 01 Mar 2007, 18:26
by _hey
o as paporinsiu renazui.
skaitau jei ta neste pasireklamuotu moto spoto varzybose, tai tikrai man labiau nekiltu noras pilti i pirdala nestes tepalu.
ir ner cia ka izvelgt tarp eiluciu.
Posted: 01 Mar 2007, 19:00
by Renaz
Marketingistai turi izvelgt ne visuma, ir i ja mest babkes, o kuo tikslingiau jas mesti tikslines auditorijos pasiekimui. Prasanciuju paramos beda ta, kad jie mato tik savo interesus, marketingistu - kad turi galvoti kur efektyviau isleisti lita, renginiu remime, spaudoje, TV, ar internete. Jie neremia ne del, to, kad jie nemato visumos, o del to, kad pinigu skaicius ribotas. Jie butu neriboti biudzetai visi reklamuotus kur papuola.
Bet nepletokim sios temos, as vis tiek laimesiu...

Posted: 01 Mar 2007, 19:07
by motobiker
Renaz wrote:
Bet nepletokim sios temos, as vis tiek laimesiu...

kadangi tema buvo apie NMSF renginius ,tai cia as taip supratau ,kad laimesi visuose renginiuose ?

EDIT: as visad maniau ,kad marketingistu reikalas sugalvoti kaip atsiriekti kuo didesne rinkos dali ,o "metyti" pinigus reklamai - reklamistu reikalas ...taciau pasirodo klydau
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 01 Mar 2007, 19:45
by _hey
motobiker wrote:
EDIT: as visad maniau ,kad marketingistu reikalas sugalvoti kaip atsiriekti kuo didesne rinkos dali ,o "metyti" pinigus reklamai - reklamistu reikalas ...taciau pasirodo klydau
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
hehe, cia butu tas pats, kad motokroso varzybose pareklamuotum naujaja BRYTVA X! pleciam rinkas !
Posted: 01 Mar 2007, 20:00
by motobiker
_hey wrote:
hehe, cia butu tas pats, kad motokroso varzybose pareklamuotum naujaja BRYTVA X! pleciam rinkas !
tai cia reikia suprast kad motokrosistai ir britvininkai tai du atskiri nesusije pasauliai ir tie kas eina i motokroso varzybas visiskai nesidomi ziedu ?
Posted: 01 Mar 2007, 20:10
by _hey
pasiskaityk renazo dvi paskutines zinutes, atai dabar atrodo kad apsimetineji bukesniu nei esi... arba tingi galvot

Posted: 01 Mar 2007, 20:24
by motobiker
_hey wrote:pasiskaityk renazo dvi paskutines zinutes, atai dabar atrodo kad apsimetineji bukesniu nei esi... arba tingi galvot

prie ko cia renazo zinutes - as issifravau tavo parasyma taip kaip supratau :
"hehe, cia butu tas pats, kad motokroso varzybose pareklamuotum naujaja BRYTVA X! pleciam rinkas ! "
pagal tave gaunasi kad motokrose visiskai netikslinga reklamuoti britvas ir kad ten nauju rinku britvoms nera...
- kadangi nesu telepatas ir nezinau kas po tuo slepiasi tai galbut ir suklydau...arba... as tikrai esu bukas ,tada atsiprasau Jusu sviesybes

Posted: 01 Mar 2007, 21:11
by gonzas
i mashina ishskirtinai pilu NESTE benzina ir BP alyvas.
i motocikla pyliau MOTOREX (nepatiko, bo pavaru deze negraziai junginejasi ir deginosi tepalai. antroj sezono pusej susipyliau MOTUL ir vel buvo zjbs) alyvas ir Statoil benzina. (beje, Babtuose yra degaline, kur isipylus 95 benzo, mano balgarke vietoj 195 valit iki 208. faktas tikras, Lileikis liudininkas).
tai vat, skaitau i mashinna nebepilsiu NESTE, o i motocikla shi sezona ishbandysiu TOTAL. turiu cia blata.
o lenciugeli ir konchius shi sezona tepsiu WURTH, kai Mindaugas parupins, bo Kaune nei vienam Wiurte neturejo (yra 2 tashkai).

Posted: 01 Mar 2007, 21:30
by mindaugasa
nebudamas marketologu pasakau, kad neste (tikriausiai) turi numaciusi investicijas 2007-iems, kur ju manymu ideti pinigai sugriz greiciau negu nenumatytas (ju planuose ) moto renginys.
sutinku su renu, kad esant ribotiems resursams, jie pinigus kish 100procentiniams klientams (nuvez i suomijos neste rali keliu firmu bosus, nupirks alyvos ishpilstymo iranga ju produkcijos subdyleriams ir t.t.).
graza is minimo moto renginio sponsoriavimo butu, bet ne tokia kaip pinigus panaudojant auksciau nurodytais (ir nenurodytais) budais.
zmogishkasis sio konkretaus reikalo faktorius yra tas, kad sprendimus priimantis zmogus neturi simpatijos panasonikams.
jei turetu, rastu proga ishmesti gabala-kita.
marketingas - marketingu, o daznai lemia asmenines pinigu skirstytoju simpatijos, hobby ir kiti subjektyvus veiksniai
ishgyvensim. pashnekesim su kitais pinigu turetojais.
Posted: 01 Mar 2007, 22:07
by Renaz
motobiker wrote:
kadangi tema buvo apie NMSF renginius ,tai cia as taip supratau ,kad laimesi visuose renginiuose ?

EDIT: as visad maniau ,kad marketingistu reikalas sugalvoti kaip atsiriekti kuo didesne rinkos dali ,o "metyti" pinigus reklamai - reklamistu reikalas ...taciau pasirodo klydau
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Pasikartosiu. Apsimeti durnesniu ar siaip nenori girdet? Isvarte tipo "cia tema apie ta ir ana, tai tipo laimesi renginy?" Laimesiu argumentuose kodel Neste nereme ir nerems sito sporto! Su sportbaiku neesu vaziaves. Nori iskelt aliuzija i pimpalu pasimatavima, kuri baisia budinga tokio tipo diskusijose?
Neste reklamuodamiasi matacyklistu renginiuose, i kuriuos susirenka duok die keli tukstanciai zmoniu, ir neturedama produkto matacyklistams atsirieks rinkos dali? Nu nereik tik juokint pries nakti. Po to dar neuzmigsiu

Posted: 01 Mar 2007, 22:18
by Renaz
As tai, zinodamas skurdzia situacija su matacyklizmu Lietuvoje, ieskociau tiesiogiai su motosportu, piktutem ar siaip ekstremalais susijusiu remeju. Pavardinsiu: Red Bull, Pepsi, Motul, Motorex, Motoservisas, Motopulsas ir pan. Kita ideja atknist pasaulines komandas ir ju remejus. Jei remejo kontora yra Lietuvoje, ir tiketina, kad dali marketinginio biudzeto dengia europinis ofisas, atnest pasiulyma ir mygtelt ant to, kad "remiat gi sukos sita sporta va ten ir ten".
Pora metu esu tiesiogiai susidures su paramos dalinimu. Gaudavo tie, kas sugebdavo parodyt nauda, ir zinoma tie, kas vienaip ar kitaip gali buti pritemptas prie produkto, kuri parduodu. Pvz.: Takas - greitas internetas. Greitas, greitis=britva, gerai eina! Ant to buvo uzkibta ir ivedimo kampanijos metu visur naudotos britvos.
Tiek to, sukurkim atskira tema.
mindaugasa wrote:nebudamas marketologu pasakau, kad neste (tikriausiai) turi numaciusi investicijas 2007-iems, kur ju manymu ideti pinigai sugriz greiciau negu nenumatytas (ju planuose ) moto renginys.
sutinku su renu, kad esant ribotiems resursams, jie pinigus kish 100procentiniams klientams (nuvez i suomijos neste rali keliu firmu bosus, nupirks alyvos ishpilstymo iranga ju produkcijos subdyleriams ir t.t.).
graza is minimo moto renginio sponsoriavimo butu, bet ne tokia kaip pinigus panaudojant auksciau nurodytais (ir nenurodytais) budais.
zmogishkasis sio konkretaus reikalo faktorius yra tas, kad sprendimus priimantis zmogus neturi simpatijos panasonikams.
jei turetu, rastu proga ishmesti gabala-kita.
marketingas - marketingu, o daznai lemia asmenines pinigu skirstytoju simpatijos, hobby ir kiti subjektyvus veiksniai
ishgyvensim. pashnekesim su kitais pinigu turetojais.
Posted: 01 Mar 2007, 22:37
by gonzas
beje, ash asmenishkai galiu ant remimo pabandyti pakabinti Omniteli.
neklauskit, kas ir kaip. tiesiog, jei yra reikalas, galiu paspausti OMNIO savireklamos skyriu.
ana sezona jie pas mane (asmeniniu pazinciu deka) konsultavosi del aprangos ir tt isigijimo, kai reklamuot ruoshesi spartuji omnio ryshi.
Posted: 02 Mar 2007, 01:06
by motobiker
Renaz wrote: Isvarte tipo "cia tema apie ta ir ana, tai tipo laimesi renginy?" Laimesiu argumentuose kodel Neste nereme ir nerems sito sporto! Su sportbaiku neesu vaziaves. Nori iskelt aliuzija i pimpalu pasimatavima, kuri baisia budinga tokio tipo diskusijose?
pasitengsiu sekancius kartus naudoti labiau suprantama pajuokavimo forma,o ta,i matau, jumoras nepavyko...
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 02 Mar 2007, 09:16
by Renaz
Nepavyko. Duodu minusa.