bekeles ratai TRYS
DEJA, gavau legendos maketa perdarymui, tik pasizadejes, kad ji toliau mano kompo daugiau niekam napteksRashyd wrote:ble kaip gaila, kad negaliu vaziuoti. gausi padovanoti viena legenda, idant galeciau pravaziuoti savarankiskai!
O reikejo taip pasizadeti, nes trasa eina per privacia zeme ir jei savininkai uzmatytu mocu po renginio, tada bekeles fiesta gautu skambuti ir is bekeles fiestos gauciau as skambuti ir daugiau nebebutu perdarytu legendu ir moketumete normalu starto mokesti.
trumpai tikiuosi paaiskinau ?
p.s. gal tavo botai 45 dydzio? grybelio noriu !
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT