Page 3 of 3
Posted: 10 Jan 2007, 15:15
by Renaz
Yvl wrote:plec nedekingieji...
ISHEISIU! jej bohu ISHEISIU!
p.s. stormso aciprashau, bo susiprato kryziuka uzdet..
Nu ir iseik. Tu (sprendziu is avataro) kazkaip idiotiskai juokiesi. Taip tipo HOHOHOHO, nei tai senis saltis, nei tai briedis. Sunku pasakyt. Del to gali ir iseit. Neverksim. Isejus, uzdesim visi minusa uz skystas blauzdas ir dar po minusa uz mineta juoka.
Posted: 10 Jan 2007, 15:15
by Yvl
Renaz wrote:Taves klausia ar nenori per peni su motokrosiniu batu? Prasom atsakyt.
nebyjeu bo stormsas neturi krosiniu batu

p.s. suzinokite, kad sidecar raitelio ir bezdziones batai skiriasi!

Posted: 10 Jan 2007, 15:23
by w919
Renaz wrote:Yvl wrote:plec nedekingieji...
ISHEISIU! jej bohu ISHEISIU!
p.s. stormso aciprashau, bo susiprato kryziuka uzdet..
Nu ir iseik. Tu (sprendziu is avataro) kazkaip idiotiskai juokiesi. Taip tipo HOHOHOHO, nei tai senis saltis, nei tai briedis. Sunku pasakyt. Del to gali ir iseit. Neverksim. Isejus, uzdesim visi minusa uz skystas blauzdas ir dar po minusa uz mineta juoka.
as nezinojau kad senio salcio briedis juokiasi. o gal TEDIS?
Posted: 10 Jan 2007, 15:25
by Renaz
Tiek TEDIS, tiek briedziai juokiasi. Tikrai.
edit: hehe... TEDIS... hehe
Posted: 10 Jan 2007, 15:26
by Renaz
Yvl wrote:Renaz wrote:Taves klausia ar nenori per peni su motokrosiniu batu? Prasom atsakyt.
nebyjeu bo stormsas neturi krosiniu batu

p.s. suzinokite, kad sidecar raitelio ir bezdziones batai skiriasi!

Sneki kaip zydas, skaitau. Ar bijai ar ne, cia issiaskinsim veliau. Reiskia nori. Supratau. As batus tokiam sventam reikalui Strmsui paskolinsiu.
Posted: 10 Jan 2007, 15:28
by storms
Renaz wrote:Yvl wrote:Renaz wrote:Taves klausia ar nenori per peni su motokrosiniu batu? Prasom atsakyt.
nebyjeu bo stormsas neturi krosiniu batu

p.s. suzinokite, kad sidecar raitelio ir bezdziones batai skiriasi!

Sneki kaip zydas, skaitau. Ar bijai ar ne, cia issiaskinsim veliau. Reiskia nori. Supratau. As batus tokiam sventam reikalui Strmsui paskolinsiu.
aciu,savu grybeliu bagotas
Posted: 10 Jan 2007, 15:30
by Renaz
turi proga sutrypt kita grybeli! nenori kaip nori. pas mus demokratija ir santarve.
Posted: 10 Jan 2007, 15:53
by Yvl
Renaz wrote:Tu (sprendziu is avataro) kazkaip idiotiskai juokiesi
ateik alaus pagert - kartu pasijuoksim

Posted: 10 Jan 2007, 16:10
by didzhej
Visiems! SHA!
Galvoju apie alaus ir rauginta agurka! Maisot!
Posted: 10 Jan 2007, 16:26
by Renaz
Yvl wrote:Renaz wrote:Tu (sprendziu is avataro) kazkaip idiotiskai juokiesi
ateik alaus pagert - kartu pasijuoksim

Gerai, ateisiu pasijuoksim! Pasiimk muzikos. Dar pashoksim. Kada?
Posted: 10 Jan 2007, 16:33
by Yvl
Renaz wrote:Gerai, ateisiu pasijuoksim! Pasiimk muzikos. Dar pashoksim. Kada?
surenk walkouta - linksmiau bus!