Posted: 20 Feb 2007, 11:03
skaitau butu ne sprendimas. bet daugiau nieko nesakysiu....
as bijau kistis i h.berginius reikalus, bet pasakysiu taip - viena karta reikia rimtai apsispresti ar leisti pinigus ir paciam "ieskoti slieku", ar duoti ta slieka surasti kam nors kitam! - beto pas tave labai keistai ten viskas, pradedant nuo varzto karbe, kuris nieko nedaro ir kojele.. kuri vietoje starterio smaukomastorms wrote:kaip skaitot, gal tai butu sprendimas?
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... Track=true
tai cia kanka pasakeididzhej wrote:as bijau kistis i h.berginius reikalus, bet pasakysiu taip - viena karta reikia rimtai apsispresti ar leisti pinigus ir paciam "ieskoti slieku", ar duoti ta slieka surasti kam nors kitam! - beto pas tave labai keistai ten viskas, pradedant nuo varzto karbe, kuris nieko nedaro ir kojele.. kuri vietoje starterio smaukomastorms wrote:kaip skaitot, gal tai butu sprendimas?
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... Track=trueanyway. taiva.
Nesutinku. Jei dabar suzinosi, kai sutaisys, kad buvo pezdakas tam ir anam, tai tave darys blogesniu specu. Juk jei kazkas miske rimto atsitiks, gi galvos ant smeliuko nenuimsi! Turi ismanyt kur koks laidas, kur kokia pezdushke, bet tai, kad dabar pas tave legolendas. Duotum Dinui, anas viska suziuretu ir pasakytu kame reikalas. Nebutina paciam sukurt pirma karta dvirati, kad antra karta galetyum ji nukopijuot, skaitau.storms wrote:tai cia kanka pasakeididzhej wrote:as bijau kistis i h.berginius reikalus, bet pasakysiu taip - viena karta reikia rimtai apsispresti ar leisti pinigus ir paciam "ieskoti slieku", ar duoti ta slieka surasti kam nors kitam! - beto pas tave labai keistai ten viskas, pradedant nuo varzto karbe, kuris nieko nedaro ir kojele.. kuri vietoje starterio smaukomastorms wrote:kaip skaitot, gal tai butu sprendimas?
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... Track=trueanyway. taiva.
esme - reikia paciam zinot kas kur ir prie ko
kitaip gresia stumimas is misku...
Zodziai matyti,storms wrote: skelbimas:
padodu