Page 3 of 295

Posted: 20 Feb 2007, 11:03
by _hey
skaitau butu ne sprendimas. bet daugiau nieko nesakysiu....

Posted: 20 Feb 2007, 11:13
by didzhej
storms wrote:kaip skaitot, gal tai butu sprendimas?
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... Track=true
as bijau kistis i h.berginius reikalus, bet pasakysiu taip - viena karta reikia rimtai apsispresti ar leisti pinigus ir paciam "ieskoti slieku", ar duoti ta slieka surasti kam nors kitam! - beto pas tave labai keistai ten viskas, pradedant nuo varzto karbe, kuris nieko nedaro ir kojele.. kuri vietoje starterio smaukoma :D anyway. taiva.

Posted: 20 Feb 2007, 11:22
by storms
didzhej wrote:
storms wrote:kaip skaitot, gal tai butu sprendimas?
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... Track=true
as bijau kistis i h.berginius reikalus, bet pasakysiu taip - viena karta reikia rimtai apsispresti ar leisti pinigus ir paciam "ieskoti slieku", ar duoti ta slieka surasti kam nors kitam! - beto pas tave labai keistai ten viskas, pradedant nuo varzto karbe, kuris nieko nedaro ir kojele.. kuri vietoje starterio smaukoma :D anyway. taiva.
tai cia kanka pasakei
esme - reikia paciam zinot kas kur ir prie ko
kitaip gresia stumimas is misku...

Posted: 20 Feb 2007, 11:37
by didzhej
uojezau.

Posted: 20 Feb 2007, 15:19
by Renaz
storms wrote:
didzhej wrote:
storms wrote:kaip skaitot, gal tai butu sprendimas?
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... Track=true
as bijau kistis i h.berginius reikalus, bet pasakysiu taip - viena karta reikia rimtai apsispresti ar leisti pinigus ir paciam "ieskoti slieku", ar duoti ta slieka surasti kam nors kitam! - beto pas tave labai keistai ten viskas, pradedant nuo varzto karbe, kuris nieko nedaro ir kojele.. kuri vietoje starterio smaukoma :D anyway. taiva.
tai cia kanka pasakei
esme - reikia paciam zinot kas kur ir prie ko
kitaip gresia stumimas is misku...
Nesutinku. Jei dabar suzinosi, kai sutaisys, kad buvo pezdakas tam ir anam, tai tave darys blogesniu specu. Juk jei kazkas miske rimto atsitiks, gi galvos ant smeliuko nenuimsi! Turi ismanyt kur koks laidas, kur kokia pezdushke, bet tai, kad dabar pas tave legolendas. Duotum Dinui, anas viska suziuretu ir pasakytu kame reikalas. Nebutina paciam sukurt pirma karta dvirati, kad antra karta galetyum ji nukopijuot, skaitau.

Posted: 20 Feb 2007, 15:23
by Qu'est ce que c'est
nu. strormsas neduoda Dinui. nu ble ble...

Posted: 20 Feb 2007, 15:27
by didzhej
nejaugi dede Dinas vienintelis ant viso lietuvos svieto? manau cia ne tame esme - dinas/ ne.dinas... esme duoti/ ne.duoti. Taigis.

Posted: 20 Feb 2007, 15:53
by Renaz
saugo jis saugo ta nekaltybe. skaitau reik visiems susirinkt prie stormso garazo ir ji kazkaip pripratint prie davimo...

Posted: 20 Feb 2007, 16:12
by didzhej
mh. bijau, kad uzmosikuos atbula ranka gindamasis... nenoreciau turbut.

Posted: 20 Feb 2007, 16:23
by Renaz
reik padaryt paprastai. duot rankom reguliuot karba, o mes tuo metu is eiles is galo pratinsim!

Posted: 20 Feb 2007, 16:28
by gonzas
uzejau i jusu skyreli.

pagadinsiu ora tuoj.


:pottytrain:


va, pagadinau. nors kai pagalvoji, cia neblogas skyrelis. efkUnas neuzejna. tai visiems alaus statau, sio skyrelio lankytojams.

Image

Posted: 20 Feb 2007, 16:29
by didzhej
it's a hard core, baby...

Posted: 20 Feb 2007, 16:29
by storms
skaitau kad pradzioj jus pasipratinkit :m69:
dar skaitau, kad krosavchega reikia sutaisyt!
o kas tai sugebes padaryt - kitas klausimas
skelbimas:
padodu

Posted: 20 Feb 2007, 16:30
by didzhej
storms wrote: skelbimas:
padodu
Zodziai matyti,
prasme -ne.

Posted: 20 Feb 2007, 16:39
by gonzas
Image