http://www.motosfera.lt/lt/laptimers.html
ka apie sita manot?
Q: Laiko matavimo iranga
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
o kodel ne?storms wrote:http://www.motosfera.lt/lt/laptimers.html
ka apie sita manot?
kiek jie nori uz sita?
siaip tas vjracing i emeilus nesiteike ne karto atsakyti. dedu jiems.... tiesiog dedu.
beje, patiko aprasymas:
Rato chronometras 1/100 sec., atmintis 240 ratai, Daug treniruočių! (cia su abonementu i kacerga?), skaitmeninis laikrodis, du skirtingi būdai rodyti laiką, vienas yra tikslus, kitas – su paklaida, (o tai kam tas su paklaida?!?) rodo ratų skaičių. ATMINTY IÅ SAUGOTI VISI RATAI IR PARODO GERIAUSIĄ REZULTATĄ, ĮMANOMA ATGAMINTI VISUS DUOMENIS, kuriuos galima įkrauti tiesiai į PC su optine skaidula (+1 uz lietuvybe!) ir atitinkama programine įranga (parduodama atskirai).
IÅ¡orinė dėžė yra absoliučiai nepralaidi vandeniui!
Galimas su vidine 12 voltų galingumo baterija
Infraraudonieji spinduliai siunčiami iÅ¡ 100 skirtingų kanalų, kad iÅ¡vengti trikdžių 50 metrų spinduliu, 400 km/h dažniu
sita visa pastraipa uzskaitau kaip gera!
su salyga, kad gali but keli siustuvai su skirtingais ID ir su salyga kad vienas imtuvas juos visus pazysta.storms wrote:aga, bet berods dabar isradau, kad jis matuoja starto finiso kirtimos, todel jei yra daugiau nei 1 raideris - jis sh rodys (skaitau kad galiu klyst)
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
a yle koštuje?storms wrote:http://www.motosfera.lt/lt/laptimers.html
ka apie sita manot?
—
didzhej
didzhej
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
