Posted: 01 Mar 2007, 17:38
jokiu vieliau!Renaz wrote:Pridursiu. Man darosi praktiskai px ka imt. Kiauliu tik kazkodel nenoriu. Tai dar uz kokio menesio man galesit praktiskai belenka uzstumt. Dar palaukit jei turit koki shuda ant pardavimo, parduosit be nolaidu veliau! (cia buvo kreipimasis i visus frakcijos narius. aciu!)
tckd wrote:jokiu vieliau!Renaz wrote:Pridursiu. Man darosi praktiskai px ka imt. Kiauliu tik kazkodel nenoriu. Tai dar uz kokio menesio man galesit praktiskai belenka uzstumt. Dar palaukit jei turit koki shuda ant pardavimo, parduosit be nolaidu veliau! (cia buvo kreipimasis i visus frakcijos narius. aciu!)
Motocikla galima registruoti yra vokiski dokumentai ,
moto tvarkingas , sedi ir vazinejiesi.
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48451
akcentosiu SEDI Y VAZINIEJIESI!
hehe, butent sitas variantas yra laaaabai linksmas ir daug nuotykiu sukeles seimininkui variklio perrinkimu skaiciume per trumpa laiko tarpatckd wrote: Motocikla galima registruoti yra vokiski dokumentai ,
moto tvarkingas , sedi ir vazinejiesi.
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48451
akcentosiu SEDI Y VAZINIEJIESI!
T apati norejau sakyt, bet vietoj to persizegnojau nors esu netikintis. Ble jau sita imciau nebent jei butu gyvybes ar mirties klausimas..._hey wrote:hehe, butent sitas variantas yra laaaabai linksmas ir daug nuotykiu sukeles seimininkui variklio perrinkimu skaiciume per trumpa laiko tarpatckd wrote: Motocikla galima registruoti yra vokiski dokumentai ,
moto tvarkingas , sedi ir vazinejiesi.
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48451
akcentosiu SEDI Y VAZINIEJIESI!
BAISU ! ?Renaz wrote:Dar buna, kad su mocu vaziuojama kaip su juodaodziu vergu! Dominatorius buvo jo kelis kartus nulinkes. Vien paziurejus kaip jis su juo vazinejo... kaip ant laukinio Mustango!