Page 3 of 4

Posted: 01 Mar 2007, 17:38
by Renaz
:hello2:

Posted: 01 Mar 2007, 17:46
by Vee Crunchy
kaip tik turiu visiskai neregistruojama sudina nauja RMZ250. Bet as jau pradedu mastyt kaip tau K7 litra uzstumsiu. Ruoskis. Your life as you know it is about to be gone.

Edit: :hello2:

Posted: 01 Mar 2007, 17:48
by Renaz
Gerai imsiu K ir gal net 7!

:hello2:

Posted: 02 Mar 2007, 11:05
by tckd
Renaz wrote:Pridursiu. Man darosi praktiskai px ka imt. Kiauliu tik kazkodel nenoriu. Tai dar uz kokio menesio man galesit praktiskai belenka uzstumt. Dar palaukit jei turit koki shuda ant pardavimo, parduosit be nolaidu veliau! (cia buvo kreipimasis i visus frakcijos narius. aciu!)
jokiu vieliau!

Motocikla galima registruoti yra vokiski dokumentai ,
moto tvarkingas , sedi ir vazinejiesi.

http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48451

akcentosiu SEDI Y VAZINIEJIESI! :helmet:

Posted: 02 Mar 2007, 11:13
by Arvis
tckd wrote:
Renaz wrote:Pridursiu. Man darosi praktiskai px ka imt. Kiauliu tik kazkodel nenoriu. Tai dar uz kokio menesio man galesit praktiskai belenka uzstumt. Dar palaukit jei turit koki shuda ant pardavimo, parduosit be nolaidu veliau! (cia buvo kreipimasis i visus frakcijos narius. aciu!)
jokiu vieliau!

Motocikla galima registruoti yra vokiski dokumentai ,
moto tvarkingas , sedi ir vazinejiesi.

http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48451

akcentosiu SEDI Y VAZINIEJIESI! :helmet:

cia su salyga jog esi sunkesnis nei kvekvestas.....bo kitaip reiks pastoviai draugu prasyt, kad uzkurtu :)

Posted: 02 Mar 2007, 11:16
by tckd
na gerai ikalbejot radau dar viena ir an veliau

Idealiam stovyje. Mažai važinėtas.

http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48339

net ENDURO/OFFROAD! :hippy:

Posted: 02 Mar 2007, 11:18
by _hey
tckd wrote: Motocikla galima registruoti yra vokiski dokumentai ,
moto tvarkingas , sedi ir vazinejiesi.
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48451
akcentosiu SEDI Y VAZINIEJIESI! :helmet:
hehe, butent sitas variantas yra laaaabai linksmas ir daug nuotykiu sukeles seimininkui variklio perrinkimu skaiciume per trumpa laiko tarpa :D

Posted: 02 Mar 2007, 11:21
by Renaz
_hey wrote:
tckd wrote: Motocikla galima registruoti yra vokiski dokumentai ,
moto tvarkingas , sedi ir vazinejiesi.
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48451
akcentosiu SEDI Y VAZINIEJIESI! :helmet:
hehe, butent sitas variantas yra laaaabai linksmas ir daug nuotykiu sukeles seimininkui variklio perrinkimu skaiciume per trumpa laiko tarpa :D
T apati norejau sakyt, bet vietoj to persizegnojau nors esu netikintis. Ble jau sita imciau nebent jei butu gyvybes ar mirties klausimas...

Posted: 02 Mar 2007, 11:25
by tckd
o fokiski dokumentai cia is praeito gyvenimo? :binky:

Posted: 02 Mar 2007, 11:26
by Renaz
Manau, kad taip. Sezona atvazinejo-paremontavo, ir uzstumineja...

Posted: 02 Mar 2007, 11:53
by _hey
tai kad net sezono nepravaziavo :P

nusipirko pernai rugseji
kapitaliai remontavo du kartu varikli

suma sumarium speju pirko pigiai uz puse autopliuso kainos, tiek pat isleido remontam. vaziavo gal kokia 10-20 kartu :D

per penkis menesius exploatacijos remontavo gal du-tris menesius :)

skaitau kad buna tiesiog nesekasi perkant naudota mota. nieks nuo to nepabegs ](*,)

Posted: 02 Mar 2007, 11:57
by Renaz
Dar buna, kad su mocu vaziuojama kaip su juodaodziu vergu! Dominatorius buvo jo kelis kartus nulinkes. Vien paziurejus kaip jis su juo vazinejo... kaip ant laukinio Mustango!

Posted: 02 Mar 2007, 11:59
by _hey
Renaz wrote:Dar buna, kad su mocu vaziuojama kaip su juodaodziu vergu! Dominatorius buvo jo kelis kartus nulinkes. Vien paziurejus kaip jis su juo vazinejo... kaip ant laukinio Mustango!
BAISU ! ?

Posted: 02 Mar 2007, 12:05
by Renaz
Ne tai, kad baisu, bet viskas per jega! Jei eina per tarka, tai atrodo, kad mocas perluz per puse bo belekokia vaziavimo technika... Bent jau taip buvo vasaros pradzioj. Smaugtas tas aparatas... ne tik nesekmes...

Posted: 02 Mar 2007, 16:53
by Renaz
Vee... :hello2: