Page 3 of 3

Posted: 13 Mar 2007, 19:50
by efk0nas
mindaugasa wrote:hehe, cia tokie plevesuojantys indenishki motyvai. mazdaug: lekiu laisvas kaip indijos vejas per prerijas, bizonai lekia kartu sumanim, o skvo dideliais papais remiasi i nugara. leksiu tris saules ratus, kol Didieji Vandenys ishdzius.
ir dar:
-Hau, mano drauge. O kieno ten skalpai tau uz dirzo plevesuoja vejy?
- Ai (susinepatogines, cia vieno draugo...
Jo, indijos vėjas turi labai daug bendro su indėnais :bs: :glasses7:

Posted: 13 Mar 2007, 21:21
by didzhej
+1 :)))