Page 3 of 67
Posted: 22 Mar 2007, 15:55
by Arvis
beje veidrodelius turiu jau dabar....
tokie, nauji, tik vieno stikliukas pakeistas:

Posted: 26 Mar 2007, 10:50
by ezhiukas
suzinokime - kolega Navaras vare savo Intruderiui technikine, tuo paciu paklause kaip yra reikalai su motociklu tiuninginiais duslintuvais. Taigi, vandalizmas netoleruojamas (visokie samadelni tusti bakeliai, greziojimai ir panasiai). Taciau triuksmingi tiuninginiai duslintuvai praleidziami be problemu, svarbu kad butu ne samadelkos. Pvz mano Vance & Hines praleistu. Garso lygi kol kas matuoja tik masinoms.
Posted: 26 Mar 2007, 10:53
by Arvis
+1 Navarui
vadinasi mano Vance & Hines irgi praleis

Griausmas rulez
Posted: 26 Mar 2007, 10:57
by mindaugasa
isiterpsiu: abiem po minusa uz zavejimasi kiaurais bakais. nu dievazhi, juokinga!
Posted: 26 Mar 2007, 11:08
by Arvis
Posted: 26 Mar 2007, 12:23
by mindaugasa
sita baika zinome. as kalbu apie tuos loud, kur fabijonishkese girdisi, kai (butinai!) uzgazuoja antakalny.
kazi prasivaziavus su tokiais ilgiau, noreciau paklausti, kaip makaulej neskaba?
Posted: 27 Mar 2007, 08:30
by mindaugasa
tai bet vakar turejau garbes apziureti yvlo pasididziavima (motocikla).
tai pastebejau, kad yvlas nesusilaike neuzsidejes i gala automobilinies padangos. kai saka iprochiai nuo rusu laiku..
vat tik idomu, koks jausmas motociklui nukrypus nuo vertikalios padeties? kai saka ashtrus pojuchiai: vaziuoju ant briaunos!
Posted: 27 Mar 2007, 08:54
by Yvl
Ne tiek ji ten ir automobiline.... netgi anaiptol!
wtf arbatele buvo? 15 kartu pamysht stojau, kol zhirmunus pasiekiau!
Posted: 27 Mar 2007, 09:21
by mindaugasa
Yvl wrote:Ne tiek ji ten ir automobiline.... netgi anaiptol!
wtf arbatele buvo? 15 kartu pamysht stojau, kol zhirmunus pasiekiau!
su diuretikais ir klofelino biski dejau, bet kazko nesuveike

Posted: 27 Mar 2007, 09:25
by Yvl
mindaugasa wrote:su diuretikais ir klofelino biski dejau, bet kazko nesuveike

klofelinas manes nejama

Posted: 29 Mar 2007, 09:55
by Arvis
Suzinokite, jog vakar gavau ilgai laukta nesulaukta siunta su visais reikalingais zhaisliukais traktoriui (neskaitant bako ir sparnu, kurie dar vis pakeliui).
Siandien vakara planuoju praleist garazhe prisukinedamas mielas xromuotas detales.
Skaitau, tuo paciu prasideda garage sale'as...
Posted: 29 Mar 2007, 12:31
by ezhiukas
as siandien tureciau pasiimt sertifikata, o ryt gal jau ir numerius. Skaitau kad gal ir galeciau si vakar i garaze sale uzvaziuoti, jei zinociau kur jis vyks

Posted: 29 Mar 2007, 13:08
by Arvis
ezhiukas wrote:as siandien tureciau pasiimt sertifikata, o ryt gal jau ir numerius. Skaitau kad gal ir galeciau si vakar i garaze sale uzvaziuoti, jei zinociau kur jis vyks

Sale'as kogero nusikels rytdienai, bo esu paprasytas padet pertempt mapieda iki kaminsko.
Posted: 30 Mar 2007, 07:52
by ezhiukas
sertifikata jau turiu, siandien bandysiu pasiimt numerius ir daryt rideouta

Posted: 30 Mar 2007, 10:17
by Arvis
As vakar jau pradejau prisukinet zhaisliukus... Ir konteineris su skardom jau klaipedoj....
