Page 21 of 45
Re: perku laikrodi
Posted: 10 Nov 2010, 21:10
by tckd
nu pas mane su traxu tai made in china

Re: perku laikrodi
Posted: 10 Nov 2010, 21:41
by El Traxo
tckd wrote:nu pas mane su traxu tai made in china

nu ir Nokija from china, ane?

Re: perku laikrodi
Posted: 11 Nov 2010, 08:28
by storms
keista kodel skirtingas linijas skirtingai daro. nes technologiniu klausimu tai broblemu but neturetu. murzilkos ietai daro visa aliktronika ir belenka kita
Re: perku laikrodi
Posted: 11 Nov 2010, 12:37
by liankas
manau problemu ir neturi su technologija.
Cia kaip ir masinu delatem galvuoju, pvz VAleo varliaedziu kontora, turi keletas zavodu prancuzijoje, bet turi ir lenkijoje.
Prancuzu gamyba siuncia i audi ir volcvagena tiesiai i zavodus, o i 3 salys ir aftermarketas gauna is lenkijos.
Kokybes skirtumo lyg ir neturetu buti, bet itariu bites kad ne tik pigesne darbo jega ir patogesne dislokacija liankisku zavodu.
Tas pats gi ir su rubais - gucci ala gabanos irgi marskinius siuna ne tik pvz vokeciuose bet ir Ukmergej.
nematau skirtumo ir su SUUNTO
Re: perku laikrodi
Posted: 05 Dec 2010, 14:20
by Yvl
kaliadai neuzkalnu!
http://www.dievaswatches.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: perku laikrodi
Posted: 09 Dec 2010, 22:41
by rprznt
Ziuriu galybe puslapiu pridiskutuota, o dominuoja suuntai? O kur visokios Omegos? Tag heurer?
Ant paieskos laikrodis ir prie kostiumo ir prie zynsu... ir kad kaina butu padori. (<1klt) veikiausiai odinis dirzelis... Ar turime MF patvirtinta laikrodziu standarta pagal normatyvus?
Ar eit ir artiniausia shopa ir ziuret grazu

ir jemt?
Ir gal kas susidures, ar uzsieniuose pigiau? kai neturiu konkreciu modeliu - sunku lyginti...
Re: perku laikrodi
Posted: 09 Dec 2010, 22:43
by tckd
rprznt wrote:Ziuriu galybe puslapiu pridiskutuota, o dominuoja suuntai? O kur visokios Omegos? Tag heurer?
Ant paieskos laikrodis ir prie kostiumo ir prie zynsu... ir kad kaina butu padori. (<1klt) veikiausiai odinis dirzelis... Ar turime MF patvirtinta laikrodziu standarta pagal normatyvus?
turime. suunto. ir i kacerga ir i diskoteka (lmsf apdovanojimus), kitur laikrodis nereikalingas.
aj dar suunto turi bonus funkcija: nemokama sinchronizacija walkoutu metu, kas po to duoda tikslu raidoutu ir kt. laika.
Re: perku laikrodi
Posted: 10 Dec 2010, 08:13
by storms
solidumo ant mf nerasi...
Re: perku laikrodi
Posted: 10 Dec 2010, 08:27
by Arvis
1K LTL yra slidi suma laikrodziam. "Rimtu" Laikrodziu kainos dazniausia prasideda nuo 1K eur, o laikrozdiai varguoliams kainuoja iki kokiu 700Ltl.
Jei nori prie kosciumo, siulau ziuret koki tissot. Pvz
prc 200
http://www.youtube.com/watch?v=VVfGtVBrA8c#t=02m03s" onclick="window.open(this.href);return false;
Gera vieta pirkt yra duty free zonos. Dabar daug kas slidinet vaziuoja, paprasyk kad pajamtu.
Re: perku laikrodi
Posted: 10 Dec 2010, 09:14
by tckd
heh tissot taigi motogp watch
analizes duty free nedariau, bet laikrodi sekmingai galima ir internete pajamt.
Re: perku laikrodi
Posted: 10 Dec 2010, 09:38
by storms
o tai mauricijaus la'croixo nesiulysi?
Re: perku laikrodi
Posted: 10 Dec 2010, 09:40
by mindaugasa vol.2
kosiumuoti baikeriaible...
Re: perku laikrodi
Posted: 11 Dec 2010, 14:45
by rprznt
Tikra teisybe ta rimti kainuoja daug daugiau nei vidutine LT alga
Taciau visai dailus sic Tissot.
Mane vistik siektiek gasdina ju warranty? kaip su uzsieniuose/ducio fry pirktuose garantija? worldwide ar turesiu vezti atgal buten tai pardavejai ir drebt kad sugedo?
p.s. tirkai ne karta apziurejau laikrodzius ducefri bet kai ju galybe o ziniu nekibiras, tai neaisku buvo ar ten brangiau nei LT ar ne...

Re: perku laikrodi
Posted: 11 Dec 2010, 20:46
by Username
Arvis wrote:1K LTL yra slidi suma laikrodziam. "Rimtu" Laikrodziu kainos dazniausia prasideda nuo 1K eur, o laikrozdiai varguoliams kainuoja iki kokiu 700Ltl.
Jei nori prie kosciumo, siulau ziuret koki tissot. Pvz
prc 200
http://www.youtube.com/watch?v=VVfGtVBrA8c#t=02m03s" onclick="window.open(this.href);return false;
Gera vieta pirkt yra duty free zonos. Dabar daug kas slidinet vaziuoja, paprasyk kad pajamtu.
O kuom skiriasi laikrodis uz 1keur nuo laikrodzio uz 1klt?
Nes 'rimti' laikrodziai yra ir uz 50k eur. Pakankamai rimtoki. Ar cia 'Arviui' rimti laikrodziai yra 1keur o nelabai rimti 1klt? Tada viskas kaip ir aisku.
Tiesa dar buna biski juokinga kai rimtus laikrodzius bando pirkti ebay arba dutyfree, nes norisi rimto bet babkiu irgi gaila.Reik pigiau ieskot. Bet cia jau kita tema turbut.
Re: perku laikrodi
Posted: 11 Dec 2010, 22:17
by ezhiukas
rimciausi laikrodziai yra pas vietnamiecius gariunuose uz 1 eur
