Page 21 of 21
Posted: 21 Jan 2008, 16:46
by Yvl
Arvis wrote:Pernai buvau sugadines slangele kur is bako i ipurskimo sistema eina. Tada benzas lashejo tiesiai and cilindru

oj ta juokinga istorija apie naujo modelio HD, kuris aushinamas BENDZINU!

Posted: 21 Jan 2008, 16:49
by ezhiukas
tarp kitko, benzinas istikro kazkiek ausina motora - kai jis ipurskiamas garuoja motoras kazkiek atvesta, aisku po to ikaista dar labiau

Posted: 21 Jan 2008, 16:55
by Teo
El Traxo wrote: 
Be to, labai gerai pasimatė, kad ir mininalus šūduko pakrapštymas/pakeitimas užima laiko
nutai - kai garaže kvadratas alaus ir 5 "patarėjai", tai iki sezono gali išvis iki baiko "nedaeiti"

Posted: 31 Jan 2008, 10:22
by Yvl
ishduokit prashau kas nors fatagrafyjes shito LOT: 13159357 (VIN JH2RC50426M)
bo kazkaip
pygei parsiduoda
Posted: 31 Jan 2008, 10:27
by Vito
Toks visiskai naujas 7400 EUR kainuoja, tai brangiau nelabai gali uzsiprasyt.
Posted: 31 Jan 2008, 11:56
by ezhiukas
copartas ilgai fotkiu nelaiko, jei pasiziuri per koki menesi po pardavimo, dar randi. Sitas mocas pries 3 menesius, taip kad fotkiu jau nebera
Posted: 31 Jan 2008, 12:11
by Yvl
ponial. aciu

Posted: 31 Jan 2008, 12:17
by ezhiukas
siaip maziuku mocu niekas neveza jei jie labai sumaitoti. Neatsiperka darbas ir dalys.
Posted: 31 Jan 2008, 12:18
by Yvl
nu jo, irgi teisybe

Posted: 16 Apr 2008, 22:53
by Yvl
skaitau neblogas dealas? LOT6964068
Posted: 17 Apr 2008, 08:39
by ezhiukas
su salyga kad muitu situacija kol kas nera aiski, as asmeniskai susilaikyciau nuo betkokio pirkimo. Ipis po to gryzusiam kokia 6 stukes muito ir pamatysi kad lt butu buve pigiau nupirkt...
Posted: 17 Apr 2008, 08:43
by El Traxo
Nebloga paieškos sistema JAV aukcionuose:
http://www.exporttrader.com/section/sea ... d=&x=0&y=0
vienas bet - reikia registruotis
