Page 21 of 25
Posted: 31 Mar 2010, 11:29
by Yvl
ignera, albaservis, etc...
Posted: 31 Mar 2010, 11:35
by El Traxo
O tai pakaks tik guolių? O "ftulkės", o "salnikai"? Senus paliksi???
Imk kit'ą -
All Balls pas Bikeparts.lt, arba
Pivot Works pas Moto4U
Posted: 31 Mar 2010, 12:13
by zil130
Galiu nuliūdint. Iš tos kruvos tiks tik vienas ar du iš albos. visi kiti turės būt original. Čia Suzuk atsigrežia užbakaliu
Posted: 31 Mar 2010, 12:39
by cliff
zil130 wrote:Galiu nuliūdint. Iš tos kruvos tiks tik vienas ar du iš albos. visi kiti turės būt original. Čia Suzuk atsigrežia užbakaliu
kita uzskaitau, jei dar pas mus kainuotu tokia kaina net negalvociau.
siap faktas keisiu viska su salnikais ir t.t. nes tarkim vienas kuris sukasi i sake tai ledinis, matosi keistas buvusio seimininko speju.
dar, maciau zil'o manuala kaip supresuot, bet klausimas kitas kaip ispresuot?
Posted: 31 Mar 2010, 13:46
by zil130
Ištrauksi ašelę, ir prakiši kiaurai atsuktuva ir iškali lauk. Guoliui viskas, bet juk keisi naujus.
Gali susirast tema guoliai, ten berods yra originalių atitikmenys.
Arba "motosport" OEM parts yraguolių ir riebokšlių matmenys, aišku nevisi.
Posted: 31 Mar 2010, 13:57
by cliff
zil130 wrote:Ištrauksi ašelę, ir prakiši kiaurai atsuktuva ir iškali lauk. Guoliui viskas, bet juk keisi naujus.
Gali susirast tema guoliai, ten berods yra originalių atitikmenys.
Arba "motosport" OEM parts yraguolių ir riebokšlių matmenys, aišku nevisi.
aciu aciu. abiem po pliusa uzsakinesiu bikeparts manau ar moto4you.
kaina viso kit.o ~200 tenkina .manau parinkinedamas analogus sutaupyciau kahzka , bet prasis^&* dx laiko.

Posted: 09 Apr 2010, 00:08
by cliff
zil130 wrote:Ištrauksi ašelę, ir prakiši kiaurai atsuktuva ir iškali lauk. Guoliui viskas, bet juk keisi naujus.
Gali susirast tema guoliai, ten berods yra originalių atitikmenys.
Arba "motosport" OEM parts yraguolių ir riebokšlių matmenys, aišku nevisi.
"visi kiausai"kitas sumontuotas, pliusas UzusalinisParts.skaitau operatyviai visai.
klasimas nr.2 kur nupirkti medziagos sedynej pertraukt? kahzkaip siek tieke gaila uz cechola brandini140lt..kai manau alteratyvios gumos kur kitur nupirkti galima butu.
Posted: 09 Apr 2010, 07:53
by gintaras13
Yra Kaune tokia krautuve vaziuojant link Raudondvario (kur ex kailiu fabrikas) ten budavo visokiu reikalu spec tam pritaikytu ir uz ivairia kaina
Posted: 09 Apr 2010, 11:16
by cliff
gintaras13 wrote:Yra Kaune tokia krautuve vaziuojant link Raudondvario (kur ex kailiu fabrikas) ten budavo visokiu reikalu spec tam pritaikytu ir uz ivairia kaina
visai pakeliui..zinau ten visokiom odom dermantinais prekiauja. reiks uzukti.
edit: buvau turi visokiu odu tokiu neslystanciu. galima reliai butu padaryti
grupini papirkima jei kam domintu, nes yra labai geros medziagos, su guma, elastingos, bet reik uzsakyti ir min kiekis 1.4x1.5 kaina 75lt, uztektu 4sedymen drasiai. audinys kaip kokio firminio uzvalkalo kur po 140lt parsidavineja.
daliakai
Posted: 13 Apr 2010, 12:53
by cliff
Posted: 13 Apr 2010, 15:54
by zil130
Nu tesiant temą. Nusprendžiau pasikelt.

aha vairą.
Gamino "Krumplitas" kaina 150ltl. užskaitau. Pasikėliau an 40mm. Čia tas kur mažas, buvo kaip etalonas.

Posted: 13 Apr 2010, 15:59
by tomasn
nu dabar tai desi visus pro sona

svarbu, ka trosu ilgio uztektu

Posted: 13 Apr 2010, 16:15
by zil130
Nu, bus taip pasuki vairą ir gazas užsilaužia, žodžiu an posukių ir pasigausiu visus

Posted: 13 Apr 2010, 16:20
by tomasn
visus zuikius

Posted: 13 Apr 2010, 16:55
by cliff
tomasn wrote:visus zuikius

hmm manau gali tekti ilginti trosus, as keliau 2cm tai uzteko.