Page 21 of 21

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 10 May 2011, 23:09
by Teo
mindaugasa vol.2 wrote:savo sportsteri (07) visuomet taip taisydavau: ....................... ir mediniu pleistu uzkali gerai
nu juokas juokais, bet papasakosiu tikra istorija:
mynė biciuka su evo harliu (jie kaip zinia, ypac pasizymi vibracijom ir visokiais varvejimais) per skandinavija (reikia suspeti i kelta i Riga, nera laiko ziopsojimams). ir ziuri, kad tepalas ima sunktis pro tepalo slegio matuokle - raik remontuoti, nes tykšta ant išmetimo vamzdzio, svyla ir t.t. aisku, nieko gro po ranka nėra. tai issidroze is pakeleje augusio krumo sakos kaistuka, ir uzkiso skyle, issukes slegio davikli. nu ir parvaziavo sekmingai iki kelto. tiesa, kad ramiau butu, estijoje, servisiuke, subure kazkoki rimtesni kamstuka.
tai faktas, kad traktorius remontuojams pakeleje su sveizarisku peiliuku. butu cia kokia honda, tai senai butu galva nulekus, ka ja ten kalbet, apie kazkokius kamscius :)

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 11 May 2011, 07:48
by mindaugasa vol.2
+1+

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 12 May 2011, 22:44
by El Traxo
Teo wrote:varžto pakeitimas nepadės, nes karteris minkštesnis nei varžtas, vadinasi prasukai karteri.
silikonas ant sriegio irgi nepadės, nes vis tiek neprispaus tarpinės
ka daryt nežinau
Teo kaip visada teisus. Varžto sriegis gražiausias, vidinis sriegis na net. Pakulos ir pan. nemačytų
Užtaisiau pritaikęs ilgesnį varžtą. Standartinis gan trumpas, iki pabaigos neįsisuko, taigi ir sriegis nebuvo visiškai sucherintas.
Looks like laikys

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 13 May 2011, 09:04
by Teo
iki sekancio karto. ten kazkaip sriegiai silpni, arba metalas labai prastas. kelis kartus atsuki, ir prasideda strigimai, prasisukumai

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 13 May 2011, 13:15
by zil130
Varžtai myli savo vietas

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 08 Jul 2012, 22:42
by El Traxo
Gal pas ką garaže guli kuro daviklis (fuel gauge) patestavimui? Panašu, kad maniškis gliučina - omai laidais ateina, bet rodyklė nesikelia.

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 Jul 2012, 08:24
by ezhiukas
guli. Bet ju skirtingu buna. Nors gal ir tiks.

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 Jul 2012, 10:36
by Martynas
pas mane LEDinis guli... jei reik duok zinot

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 09 Jul 2012, 16:38
by El Traxo
ezhiukas wrote:guli. Bet ju skirtingu buna. Nors gal ir tiks.
man principe galutiniam testui reikia. Grandinė praskambinta, viskas kaip ir ok, dabar daviklis liko

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 22 Oct 2012, 11:40
by inter
Labadien traktoristai!
Pasistojo klausimas - kaip lietuviškas TüV'as žiūri į FLHT morkvinius "fender tipus". Bus bėdų ar nea? O jei ne morkvinis, o skaidrus stikliukas? Ir ar E raides butinos?
Noriu dovaną nupirkt, bet nenoriu ta dovana lygioj vietoj sukelti problemų :D .

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 22 Oct 2012, 11:42
by Yvl
prieky baltas, uzpakaly reudonas. ir niekaip kitaip imho. arba turi nesviest :)

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 22 Oct 2012, 13:41
by inter
"Nešviesti" ne išeitis, nes tada įkals smulkų defektą apie nešviečiantį... eee gabaritą. Turbūt.
Bet tai viskas aišku, reikės imt variantą su skaidriu arba niauktu stikliuku. Jei ne harliai ir jų marketingas, nebūtų ką tikram vyrui gimtadienio proga dovanot. O dabar - prašom, blizgučiai kiekvienai gyvenimo progai :D .

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 22 Oct 2012, 13:51
by Yvl
neikals nes ji gal pvz ir neturi sviest. visokiu gi tiuningu yr ant svieto :)

Re: Harley Davidson FLHR remonto klausimai

Posted: 23 Oct 2012, 11:32
by Teo
dovanok, ir nesuk galvos :)