Yamaha kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Kas cia per shikimas i dvasinga kanpeli?
Добро пожаловать нахуй
juozascc
50cc tarp koju
Posts: 76
Joined: 24 Sep 2009, 11:38
Location: Centras
Contact:

Post by juozascc »

Pasirode ir naujoji sutenere, tiesa kol kas plasmasine
[img]http://www.motorevue.com/article/articl ... rticle.jpg[/img]
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Sveikas mielas kanpeli, atsiprasau, kad tave pamirsau, bo nebuvo reikalo...
Dabar yra. Pasakyk man mielas kanpeli kas kiek laiko reikia plauti ir naujai tepti oro filtra:
a) kas kiekviena isvaziavima ar bent kas antra
b) kai matosi lengvos dulkeles ant filtro pavirsiaus
c) kaip filtras gerokai apnestas bet ne visas pavirsius, o tas apnesimas neatrodo toks, kad galetu kazka uzkimst
d) kai papurcius filtra, nuo jo nukrenta 1,3kg meshlo

Dar gal ka nors pasakyk, nes senai nekalbejom! Aciu.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
cliff
125cc tarp koju
Posts: 204
Joined: 03 Mar 2008, 17:04
Location: Degaline
Contact:

Post by cliff »

Renaz wrote:Sveikas mielas kanpeli, atsiprasau, kad tave pamirsau, bo nebuvo reikalo...
Dabar yra. Pasakyk man mielas kanpeli kas kiek laiko reikia plauti ir naujai tepti oro filtra:
a) kas kiekviena isvaziavima ar bent kas antra
b) kai matosi lengvos dulkeles ant filtro pavirsiaus
c) kaip filtras gerokai apnestas bet ne visas pavirsius, o tas apnesimas neatrodo toks, kad galetu kazka uzkimst
d) kai papurcius filtra, nuo jo nukrenta 1,3kg meshlo

Dar gal ka nors pasakyk, nes senai nekalbejom! Aciu.
e) kai nuperki moca ir priesh parduodant :D
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

balsuoju uz lengvus pukelius ir drugelius.

dar jei per labai dulka vaziavau irgi dazniau ploviau, ibo spalva pakeicia is grybu melynumo i grybu ruduma.
+2/-14
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

Reiktu nauju Lipduku ant plastiku.
Kokie pasiulymai ?
Nesinori siustis gal kas gamina ? vietoje.
Noretusi kad butu vientisi o ne suklijuoti is keliu sluoksniu.
no fear
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

nutai motoshop.lt
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

man tai siaip irgi idomu butu gamyba. gal ka priklijuociau kada nors..
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

noxx realiai mane pasiunte
sako galim, bet realiai tyngm pistis
uzsakyk 100 setu - padarysim
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

As galvoju jai už panašia kaina kiek kainuoja šiaip nauji. Pagaminti imanoma kokioje reklamos dirbtuvei individualius daug labiau viliojantis pasiūlymas.
no fear
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

šiaip moto4u tikrai yra, rinkiniai apie 200 ltl, o gamyba tai pezdavota. Lipdukas turi būti kietas ir storas, nes brukštelėsi su šaka per paprastą reklaminį ir suplyš. Kita problema dėl bako. Per plastikinį baką vistik benzina prasigarina ir lipdukas atšokinėja.
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

Kazkur juos daro , visi mate vintersu mocus lipdukai stori ar jiems pats KTM'as juos gamina ?
no fear
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

drzet'as wrote:Kazkur juos daro , visi mate vintersu mocus lipdukai stori ar jiems pats KTM'as juos gamina ?
paklaust nedrysai?
Peace ДА!
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

O ką rašysi? DRZ? :albino:
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Post by drzet'as »

Sunkiai man sekasi gavaryt po ruskamu jaziku.

Nieko nerasysiu , noriu kitu spalvu nej visa laik.
Ar cia paslepta panieka ?
no fear
Post Reply