Sveikas mielas kanpeli, atsiprasau, kad tave pamirsau, bo nebuvo reikalo...
Dabar yra. Pasakyk man mielas kanpeli kas kiek laiko reikia plauti ir naujai tepti oro filtra:
a) kas kiekviena isvaziavima ar bent kas antra
b) kai matosi lengvos dulkeles ant filtro pavirsiaus
c) kaip filtras gerokai apnestas bet ne visas pavirsius, o tas apnesimas neatrodo toks, kad galetu kazka uzkimst
d) kai papurcius filtra, nuo jo nukrenta 1,3kg meshlo
Dar gal ka nors pasakyk, nes senai nekalbejom! Aciu.
Renaz wrote:Sveikas mielas kanpeli, atsiprasau, kad tave pamirsau, bo nebuvo reikalo...
Dabar yra. Pasakyk man mielas kanpeli kas kiek laiko reikia plauti ir naujai tepti oro filtra:
a) kas kiekviena isvaziavima ar bent kas antra
b) kai matosi lengvos dulkeles ant filtro pavirsiaus
c) kaip filtras gerokai apnestas bet ne visas pavirsius, o tas apnesimas neatrodo toks, kad galetu kazka uzkimst
d) kai papurcius filtra, nuo jo nukrenta 1,3kg meshlo
Dar gal ka nors pasakyk, nes senai nekalbejom! Aciu.
Reiktu nauju Lipduku ant plastiku.
Kokie pasiulymai ?
Nesinori siustis gal kas gamina ? vietoje.
Noretusi kad butu vientisi o ne suklijuoti is keliu sluoksniu.
As galvoju jai už panašia kaina kiek kainuoja šiaip nauji. Pagaminti imanoma kokioje reklamos dirbtuvei individualius daug labiau viliojantis pasiūlymas.
šiaip moto4u tikrai yra, rinkiniai apie 200 ltl, o gamyba tai pezdavota. Lipdukas turi būti kietas ir storas, nes brukštelėsi su šaka per paprastą reklaminį ir suplyš. Kita problema dėl bako. Per plastikinį baką vistik benzina prasigarina ir lipdukas atšokinėja.