Page 21 of 39
Posted: 26 Nov 2009, 23:28
by Renaz
Kas cia per shikimas i dvasinga kanpeli?
Posted: 29 Dec 2009, 11:35
by juozascc
Pasirode ir naujoji sutenere, tiesa kol kas plasmasine
[img]
http://www.motorevue.com/article/articl ... rticle.jpg[/img]
Posted: 12 May 2010, 18:40
by Renaz
Sveikas mielas kanpeli, atsiprasau, kad tave pamirsau, bo nebuvo reikalo...
Dabar yra. Pasakyk man mielas kanpeli kas kiek laiko reikia plauti ir naujai tepti oro filtra:
a) kas kiekviena isvaziavima ar bent kas antra
b) kai matosi lengvos dulkeles ant filtro pavirsiaus
c) kaip filtras gerokai apnestas bet ne visas pavirsius, o tas apnesimas neatrodo toks, kad galetu kazka uzkimst
d) kai papurcius filtra, nuo jo nukrenta 1,3kg meshlo
Dar gal ka nors pasakyk, nes senai nekalbejom! Aciu.
Posted: 12 May 2010, 20:34
by cliff
Renaz wrote:Sveikas mielas kanpeli, atsiprasau, kad tave pamirsau, bo nebuvo reikalo...
Dabar yra. Pasakyk man mielas kanpeli kas kiek laiko reikia plauti ir naujai tepti oro filtra:
a) kas kiekviena isvaziavima ar bent kas antra
b) kai matosi lengvos dulkeles ant filtro pavirsiaus
c) kaip filtras gerokai apnestas bet ne visas pavirsius, o tas apnesimas neatrodo toks, kad galetu kazka uzkimst
d) kai papurcius filtra, nuo jo nukrenta 1,3kg meshlo
Dar gal ka nors pasakyk, nes senai nekalbejom! Aciu.
e) kai nuperki moca ir priesh parduodant

Posted: 13 May 2010, 01:18
by wundis
balsuoju uz lengvus pukelius ir drugelius.
dar jei per labai dulka vaziavau irgi dazniau ploviau, ibo spalva pakeicia is grybu melynumo i grybu ruduma.
Posted: 26 May 2010, 16:23
by drzet'as
Reiktu nauju Lipduku ant plastiku.
Kokie pasiulymai ?
Nesinori siustis gal kas gamina ? vietoje.
Noretusi kad butu vientisi o ne suklijuoti is keliu sluoksniu.
Posted: 26 May 2010, 16:27
by Yvl
nutai motoshop.lt
Posted: 26 May 2010, 16:33
by tckd
man tai siaip irgi idomu butu gamyba. gal ka priklijuociau kada nors..
Posted: 26 May 2010, 16:44
by storms
noxx realiai mane pasiunte
sako galim, bet realiai tyngm pistis
uzsakyk 100 setu - padarysim
Posted: 26 May 2010, 16:45
by drzet'as
As galvoju jai už panašia kaina kiek kainuoja šiaip nauji. Pagaminti imanoma kokioje reklamos dirbtuvei individualius daug labiau viliojantis pasiūlymas.
Posted: 26 May 2010, 16:45
by zil130
šiaip moto4u tikrai yra, rinkiniai apie 200 ltl, o gamyba tai pezdavota. Lipdukas turi būti kietas ir storas, nes brukštelėsi su šaka per paprastą reklaminį ir suplyš. Kita problema dėl bako. Per plastikinį baką vistik benzina prasigarina ir lipdukas atšokinėja.
Posted: 26 May 2010, 16:48
by drzet'as
Kazkur juos daro , visi mate vintersu mocus lipdukai stori ar jiems pats KTM'as juos gamina ?
Posted: 26 May 2010, 16:52
by Yvl
drzet'as wrote:Kazkur juos daro , visi mate vintersu mocus lipdukai stori ar jiems pats KTM'as juos gamina ?
paklaust nedrysai?
Posted: 26 May 2010, 16:54
by zil130
O ką rašysi? DRZ?

Posted: 26 May 2010, 16:58
by drzet'as
Sunkiai man sekasi gavaryt po ruskamu jaziku.
Nieko nerasysiu , noriu kitu spalvu nej visa laik.
Ar cia paslepta panieka ?