Page 21 of 39

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 11:52
by MSI
galima placiau? siules braskejo? baisu buvo salia stovet? skarda tempesi? kur nors plyso, ar buvo sustota nepasiekus plysimu?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 12:06
by Motowowere
Gerai.Tik dar keletas klausimu:ar bus galima gyvai paciupinet salta,kuom bus apdirbtas is isores,ir koki garsa isgirsime is dudos,atsciprasau greicio kardo :binky:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 12:12
by mindaugasa vol.2
placiau: domkratas pumpavo visiskai lengvai, periodiskai greicio karda pasildydavau fenu, kad metalas plastiskesnis butu, per siules nebraskejo, baisu nebuvo. pacioje pabaigoje, kai jau pilnai issipute, pradejo biski leisti poroje vietu, bet taip skystai, kad buvo galima ignoruoti. apdirbtas gal net nebus, nes gal reikes ispusti grazesni (reikia surasti, kuo graziai ruosinio kantuka pravalcuoti, tuomet puciantis prie siules neliks ne zenklo lenkimo). be to pasivirtinio kolegos u16 spejimas: biski buvo atsilaisvines duju zarnos chamutas ir virinant kazkiek pasiurbdavo oro. todel ir siule negrazi, ir metalas oksidavosi. ir liejosi negraziai. beveilyciau padaryti per nauja grazia pusle.
garsa isgirsime kai nusipirksiu karuselej nerzaveikiniu alkuniu ir suvirinsiu kolektoriu.
aciu

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 12:36
by wundis
tai gal jau netolimoje ateityje isvysime balsiu dudu gaminimo cehca? "Balsiai duda"? Jau rimtai itvirtinus meistriskuma beliks tik pereit prie muzikos instrumentu (trombonu, tubu, saksofonu ir pan.) gamybos.
Maciau kaip lanksto dudas: pasirodo i vidu privaro skysto muilo, ji uzsaldo ir tada jau lanksto, ir jokiu negrazumu. Pirmininkas dar nieko nelankstet?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 12:58
by Yvl
:rr:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 13:28
by wundis
Ha! Gamintojas tai tikrai is Vilniaus rajono!

+1 yvl

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 16:47
by wundis
Arvis wrote:gandas/mįsle:
Oy! Arvi, nemanyk kad taip lengvai issisuksi!

Kokia projekto eiga? Kur binarai, aprasymai bei nuogu bobu nuotraukos motocilko fone (ar atvirksciai)?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 17:12
by Arvis
ajo paupdatinsiu viena diena. Vakar kaiptik ziurejau i kruva supirktu daliu reiktu... jau imt svarke i rankas. Kas zino suvirintojo ramanausko numeri ?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 29 Jan 2013, 17:47
by wundis
o tai pirmininko ismetimo sistemu suvirinimo cechas jau nebetinka?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 04 Feb 2013, 11:24
by mindaugasa vol.2
labadiena,
idant palaikyti diskusija parasau, kad yra suvirinatas greicio kardas vol2. pasveitus vol1, buvo nuspresta pasitobulinti, kadangi vaizdelis - buitinis/utilitarinis.
tobulinimas apeme ruosinio skardos krastelio uzlenkima. vol1 atveju buvo paprasciausiai atlenkta 90kampu. taciau isputus vamzdi rasta, kad lenkimo briauna islieka ir labai krenta i akis. negrazu.
idealu butu skardos krasta formuoti pusavaliu valcu. bet valcai kainuoja. taigi buvo pasigamintos valcavimo reples(!) lenkimas gavosi puse cypciaus. isputus neturetu likti lenkimo zymes. taip pat buvo siek tiek sklandziau ispjauti perejimai is konuso i cilindra. kad formuojant nesigautu negrazumu.
iki pilnos laimes reikia tik dar vieno nedidelio repliu patobulinimo.
vol3 turetu gautis jau tinkama vaziuoti i sborus.

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 04 Feb 2013, 11:38
by El Traxo
tautinio mopedo kūrėjui :mp1:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 04 Feb 2013, 13:00
by Qu'est ce que c'est
Image

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 04 Feb 2013, 13:25
by mindaugasa vol.2
top sekret end nou-hau

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 07 Feb 2013, 09:12
by tckd
nuble pirkit dominatorius kol dar yra uz pygiai, caferacer

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 19 Feb 2013, 09:55
by mindaugasa vol.2
labadiena,
turiu klausima teorines mechanikos ir medziagu atsparumo milzinams. yra kolektorius vieno vamzdzio, lenktas. tarkime "C" raides formos.
pasidarau reikiamo lenkimo sablona issipjaunu skarda, susivirinu plokscia daikta.
pradedan pusti plokscia daikta i vamzdi, anas pradeda riestis kaip baronka.
kaip apskaiciuoti, prognozuoti, kokios formos daryti sablona, kad putimo metu, tapdamas vamzdziu anas susiriestu reikiamu radiusu?
kas itakoja? diametras, radiusas, medziaga?
formule i scena.
kas baiges vgtu ir neparasys, pranesiu i dekanata, kad nuimtu stipendija ir ismestu is barako

aciu.