Page 21 of 194
Posted: 04 Jun 2008, 22:49
by chillis
kalu pliusa kad nepamirsta rusisku motociklu,kad sutvarke senute,as taip pat turiu 64 mke kuri rieda bet reikia meiles kurios per trumpas atostogas lt vis nerandu..

Posted: 04 Jun 2008, 23:07
by gopel
Yra kazkas tokio senuose moto. Stabdziai silpni, nevalitas, bet kai varai su juo toks geras jausmas apima
Beje dabar abkatkes busenoje varikliukas, tai nelabai norisi duoti kitiems, kad smaugtu, bet po abkatkes galim organizuoti senos technikos smaugimo seansa

Posted: 04 Jun 2008, 23:10
by gonzas
dejau minusa, bo linkejimus man gali siusti tik Prezidentas (per nauju metu sutikima su LTV).
Posted: 04 Jun 2008, 23:15
by gopel
gonzas wrote:dejau minusa, bo linkejimus man gali siusti tik Prezidentas (per nauju metu sutikima su LTV).

Posted: 05 Jun 2008, 08:40
by Yvl
gopel wrote:po abkatkes galim organizuoti senos technikos smaugimo seansa

stoju eilen pirmu numeriu!
Posted: 05 Jun 2008, 09:09
by El Traxo
Duosiu minusą, bo čia visi jau apsiseilėjo dėl staruškės
Posted: 05 Jun 2008, 09:17
by Arvis
Yvl wrote:gopel wrote:po abkatkes galim organizuoti senos technikos smaugimo seansa

stoju eilen pirmu numeriu!
Duokit staruske Nauriui. Jis abkatkiu specas.
Posted: 05 Jun 2008, 09:26
by gopel
Yvl wrote:gopel wrote:po abkatkes galim organizuoti senos technikos smaugimo seansa

stoju eilen pirmu numeriu!
Zamiotano, sekite informacija

Posted: 09 Jun 2008, 20:32
by Arvis
pastebetas naujas narys vadinantis save vieno is argentinos prezitentu zmonos vardu.
emotikona pridedu:

Posted: 09 Jun 2008, 21:21
by wundis
b*bys o ne narys atsiprasant, jei jau i sicia keleto sakiniu negali parasyt
Posted: 10 Jun 2008, 15:00
by nepykit
Praneshimas naujokams ir kitiems forumo gyvenime nedalyvaujantiems vartotojams:
Del Motofrakcijos kodekso pirmo skirsnio pirmos pastraipos* pazeidimo, ivykdzius pirmaji kasmetini valyma, buvo istrinta >30 vartotoju.
Norintys sugryzti ir pasitaisyti, pateisinamaji rasta su alumi siuskite forumo administratoriams.
*Naujiems nariams rekomenduojame teisingai užpildyti registracijos informaciją, o tai padarius parašyti prisistatymo laišką šioje temoje.
Visiškai neaktyvūs, ar atmestinai užpildę registracijos formą "naujokai" bus trinami be perspėjimo.
Posted: 10 Jun 2008, 15:05
by Yvl
skaitau kad sitas tekstas su linku i naujoku kampeli turi but siunciamas jemeilu po uzsiregistracijos.
edit: padaryta
edit2: padarysta shudinai. W?
Posted: 11 Jun 2008, 09:47
by dvarson
Laba diena,
vardas Arūnas, miestas - Mažeikiai, moto - Drag Star 1100. Metų - 40, vedęs ir turiu vaikų, jaunystėje važinėjęs praktiškai su viskuo kas tuo laiku turėjo 2 ratus, savo turėjau CZ 350 6V. Kaip žmonės sako, nuo 40 vyrams prasideda kažkoks ten pereinamasis amžius, tai vėl prireikė moto, juo labiau esu praplikęs, ne kūdas, mergos nebežiūri, tai dabar bent į motociklą pažiūri ir kas ant jo sėdi. Rūkau, išgerti stengiuosi saikingai (ne visada pavyksta saikingai). Prisiregistravau, nes įdomu būtų paskaityti kas rašoma "gyvenimo būdo žurnale".
Posted: 11 Jun 2008, 09:52
by Yvl
O!!! Seniai nebuvo nauju unitazininku! Welkom!
Posted: 11 Jun 2008, 09:53
by mindaugasa vol.2
laba diena, dvarson
40 metu yra dar pats durnumas. bet didzioji dauguma cia aplamai ir tiek netraukia
pradziai gauni minusa, kadangi mocas-neharlejus, o paskum gausi ir pliusa, jei su gamykla sutarsi, kad saliarka pigiau leistu