Page 21 of 79
Posted: 18 Nov 2007, 18:12
by tckd
ameboms noriu primint:
skaitau kad sezonas ipusejo ir oras siandiena isskyrus gogliu niaukima a little bit is isores, buvo labai vartotinas.

Posted: 18 Nov 2007, 18:51
by storms
-1
Posted: 18 Nov 2007, 19:50
by tckd
storms wrote:-1
uz ka dede?

Posted: 18 Nov 2007, 19:53
by Yvl
tckd wrote:uz ka dede?

skaitau: нехуй сыпать соль на рану!!!
Posted: 25 Nov 2007, 18:08
by ezhiukas
ka gi siaip ne taip grizau is rideouto i Druskininkus. Deja, del nostoliu pavyko paendurint tik koki 60 km. Po trecio batono suluzo sankabos ir gazo rankeneles, tai teko grizti ant asfalto

Kur rasti dr'ui sitas dalis? Uzsakinet is suzukio? Ar kur nors kitur kokio tiuningo ieskot?
Posted: 25 Nov 2007, 19:26
by El Traxo
Siandien aplei pietus smaugiant nuo lazdynų link gariūnų užmatyti 2 endurai - oranžinis ir mėlynas. Frakcija?
Posted: 25 Nov 2007, 21:06
by tckd
ezhiukas wrote:ka gi siaip ne taip grizau is rideouto i Druskininkus. Deja, del nostoliu pavyko paendurint tik koki 60 km. Po trecio batono suluzo sankabos ir gazo rankeneles, tai teko grizti ant asfalto

Kur rasti dr'ui sitas dalis? Uzsakinet is suzukio? Ar kur nors kitur kokio tiuningo ieskot?
padangos nekokios kad tiek batonu raikyt?
motopulse kainos lyg ir ne kosmines.. renaz savo sankaba Ride pirko, bet kiauliniam daktarui kazin ar bus.. bet pasiemus pvz uzsukt galima..
El Traxo wrote:
Siandien aplei pietus smaugiant nuo lazdynų link gariūnų užmatyti 2 endurai - oranžinis ir mėlynas. Frakcija?
siandie buvo pilnas gariunu karjeras.. endurokluberiu kokie 5, po to atsmauge krosistai is trasos kokie 5, na vienas zalias motofrakcijos atstovas irgi buvo
frakcijoj ktmo kaip suprantu neturi niekas apskritai.. o melyna reikia kikint is vakaro pradet jei nori kita diena per pietus vaziuot
edit binars:

Posted: 25 Nov 2007, 22:03
by ezhiukas
padangos mitas 9, tai kaip suprantu puse b. Bet va vairuotojas nekoks. Ypac dar kai bandziau suspet paskui mindaza. Na ir kelias buvo ne itin geras. Galvojau vaziuosim zvyrais, pasirodo ne velnio. Pradzioj beveik grynas ledas buvo, veliau gerai miskoveziu israusti smeleti misko keliukai.
Posted: 26 Nov 2007, 08:28
by tckd
taskyt sudam 9 mitas nekas, tikrai reiktu kokiu piktesniu
pvz Afrikos su c-02 vakar be vargo kapstesi i prieki..
Posted: 26 Nov 2007, 12:13
by didzhej
as uz C
Posted: 26 Nov 2007, 12:35
by ezhiukas
Posted: 26 Nov 2007, 15:29
by Renaz
tckd wrote:
frakcijoj ktmo kaip suprantu neturi niekas apskritai.. o melyna reikia kikint is vakaro pradet jei nori kita diena per pietus vaziuot

As tau dar sita priminsiu!
Posted: 26 Nov 2007, 15:30
by Renaz
ezhiukas wrote:padangos mitas 9, tai kaip suprantu puse b. Bet va vairuotojas nekoks. Ypac dar kai bandziau suspet paskui mindaza. Na ir kelias buvo ne itin geras. Galvojau vaziuosim zvyrais, pasirodo ne velnio. Pradzioj beveik grynas ledas buvo, veliau gerai miskoveziu israusti smeleti misko keliukai.
Jei Mitas 09 ant priekio, tai visiskai nenuostabu, kad raikei batona!
edit: kitavertus greiciausiai bus patirties stoka. 09 visai nelaiko purve ar slaplej (slapias gruntas), taip pat tiketina, kad tamsta gaza ne vietoj sukat arba jo nesukat.
Posted: 26 Nov 2007, 15:31
by tckd
Renaz wrote:
As tau dar sita priminsiu!

Posted: 26 Nov 2007, 15:43
by storms
viena nakty negalejau uzmigti, ibo sheshku ghette aidejio toks metalinis stuksenimas iki ryto.
kaip manot, ar renas vis tik uzkure jamke?