Page 22 of 130
Posted: 17 Feb 2009, 10:19
by Rashyd
gresia minusas uz iliustraciju neprisegima!
mindaugasa vol.2 wrote:si pirmadieni, kuris yra antradienis
taip ir norisi kazka gero padaryti bet kuriam is matymo pazystamam
taigi ta proga parasau, kad dziaugsmas maike pleshia:
ishsisprende tail tidy (numerio laikiklio) klausimas
nebus oem snarglio
nebus aftermarket smarglio uz min 200lt
tiesa sakant, minti pasigavau ziuredamas cerberio ar stafo kwako projekta
bet del suprantamu priezasciu (nikas nepatinka, nemegstu as tu koviniu kiauliu, kurios atsieit nixuja nekovines), pliuso niekas negaus
taigi perkame perforuota metaline juosta (naudojama pakabinamom konstrukcijom montuoti. tik ne ta siaura/silpna ~10mm plocio, o patikima. apie 30mm plocio)
is karpydami ta juosta gaminama tail tidy.
aina kai per sviesta
o as metus laiko parinausi, shablonus gaminau ir butinai norejau ishlankstyti viska ish vieno gabalo.
nx!
nereikia vieno gabalo
viska suknigijam is lengvai formuojamu metalo juosteliu
atskira juostele lengvai lankstosi
o kelios sukniedytos laiko, kad praktiskai moca uz ju galima pakelti
eurika masyte!
Posted: 17 Feb 2009, 10:24
by mindaugasa vol.2
stormsas viska uzkimsho
beje, pamirsau parashyti kulinarini: stopo apsaugai nuo ishmetimo karschio buvo panaudota Fazer (?) sladainiu dezute. ten tokia unikali skarda-folija. ypac plona, bet kieta. blizga ir uzrasas dar liko
tigi prieky bus vilniaujs manojezas, o gale fazer chocolade (ar pan.)
skanaus!
Posted: 17 Feb 2009, 19:12
by mindaugasa vol.2
rashydui paliepus spaudziu vashka is Sh:
1val/10lt tail tidy:

ir
uzakcentuoju darbo malonuma: kerpasi ir lankstosi kaip uoga, montavimas vyksta patogiu klepalinimo budu, skylutes jau sugreziotos, nereikia tureti nesantuokiniu santykiu su drele, be to jas naudojame kaip atskaitos taska, 1m=3,4lt su pvm
edit:
padidinau.
na o tai kuomi gipskartonis blogay? pigiau negu lenkiski plastikai gaunasi! bus gult negaila.
Posted: 17 Feb 2009, 19:13
by Rashyd
Prasau padidinti antra nuotrauka...
O pirma nuotrauka prashosi gipsokartono ant tu profiliuku....
Posted: 17 Feb 2009, 19:21
by storms
pupa, kazkur garaze turiu oemini remeli (biski braukta, is statu)
nenori pajamt?
Posted: 17 Feb 2009, 19:56
by Username
ar tau atrodo kad mindaugas megsta oem produkcija??
Posted: 17 Feb 2009, 19:56
by tckd
nu prie ganerio tai jau nepagerbs, numerio polinkio kampas visiskai neapskaiciotas vaziot. reik kazka darit ko nebvelu.
Posted: 17 Feb 2009, 20:41
by mindaugasa vol.2
storms wrote:pupa, kazkur garaze turiu oemini remeli (biski braukta, is statu)
nenori pajamt?
tai kai jau investavau zenklia suma, tai "prasom remeli is statu", ania?
profiliukai tai ES gamybos, saskaita turiu. o ana dar homologuoti reikes. vel islaidos.
prasom padaryti remeliu shootouta: kiek oem sveria, ay?
tuoj paaiskes, kad sutaupiau kritiniu 250g, ir dar taip nutoliusiu nuo mases centro.
Posted: 17 Feb 2009, 21:11
by tckd
o bet taciau numerio pasvietimo tai nematit?
papildomos investicijos i tuvlitos akcijas!
Posted: 17 Feb 2009, 21:19
by mindaugasa vol.2
ant stopo dezutes buvo uzrasyta, kad bus ir numerio pasvietimas.
jei ten jo nera, tai kur ziuri pirkeju teisiu gynimo tarnyba?
pakabinsiu ipokavima virs numerio, tegu "sviecia"
geda kinijai!
beje, ar tik ne arvis man pardave sita neatitikima?
tuoj surasiu kasos ceki. prasau grazinti pinigus >:/
Posted: 17 Feb 2009, 22:33
by inter
Nusiminiau. Low-tec sprendimai inovatyviam panasonicui?! Trys raides IBM - jusu panasonikas to vertas!!!
Nenoriu susikti svetimos temos, tad atsakymas i mysle "Racing-Street legal" temoje

.
Posted: 23 Feb 2009, 09:25
by mindaugasa vol.2
Laba diena, brangus Honda fanai (jei cia ziuri, reiskia fanas. jei ne fanas, tai neziurek!)
turiu pasidziaugti, kiek toli nuejo HRC i mases
pvz. SC57 (aka karve) posukiu rele jau visai toleruoja LED posukiukus
tuo tarpu dinozauras RC51 netoleravo. apkrova, mol per maza ir neveiksim!
dar zinau, kad kitu motociklu taip pat buna, kad netoleruoja ir tada reikia santykiauti su varzomis, ahahahaha!
beje, nors i priekinius posukius ateina 3 laidai ir raso, kad reikia du jungti per dioda i viena, antraip nuolatos degs posukio indikatorius skydelyje
nieko panasaus neivyko. viena laida kirpome nx ir viskas veikia, kaip ir EU modelio.
tokiu budu atsikrateme dar vieno amerikonizmo
linksmu svenciu!
Posted: 26 Feb 2009, 17:52
by mindaugasa vol.2
noriu viesai paverkti del chekoslaovakijos gamybos sankabos: nx nevikia. t.y. neismina iki galo. eigal rankenos 1cm ir atsiremia.
jau montuodamas maciau, kad stumokliuko eiga labai maza bus
teoriskai diskeliai turetu atsijungti labai nedaug juos pastumus.
praktiskai gi gaunasi, kad neatsijungia
pasekoje ko, veikiant varikliui neimanoma imushti neutralios pavaros; sankaba gausiai "veda"
chekoslovakijai ne tai kad minusas, bet T80 reikia nusiusti desimti-kita >:/
gal butu vertingu minciu del to kaip priversti sankabe dirbti arba prakeikti chekoslovakija su visomis ju sankabomis???
Posted: 26 Feb 2009, 17:53
by storms
anu davai brezinius ar fotkes
Posted: 26 Feb 2009, 18:02
by mindaugasa vol.2
vaclavo havelo asmeniskai nuterliota idiot proof diagrama, kai as ji parinau, kad chrenovai pagamino. brezinys turi irodyti, kad pagamino gerai
