Page 22 of 46

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 03 Jan 2012, 14:35
by storms
suzinokime, kad varliuko amortikas gamykliskai turi aukscio reguliavima
UAU!
:love10: :love10: :love10:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 03 Jan 2012, 19:12
by mindaugasa vol.2
nublyn. susiduriame su look like race technika!

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 03 Jan 2012, 20:26
by M`BaubZ
o reguliuojaasi tik šaibom po viršutiniu kronšteinu ar kažkaip labiau?

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 03 Jan 2012, 21:39
by mindaugasa vol.2
saibom

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 06 Jan 2012, 23:07
by mindaugasa vol.2
laba ruokeram nuo pautenas,
kad nesedeti be darbo, isoperavau kvkaliuko sedyne porolona ir vietoje jo sudejau polistirola (ta kieta, melyna, kur 300l/m3) ir makrofleksa (ziemini, kur iki -10C galima naudoti!)
paskum teko pavaryti bulgarke su glaspopierium ir pan. abrazyvia iranga.
nera iki gal aisku ar polistirolas su makroflexu laikys? kaip jus manote?

sekantis darbelis laukia,tai prailginti/pakeisti slangele is bendzo bako. skaitau 3.5bar tur laikyti belenkokia senukine slanga, nia?

edit: tai slangele pakeista i daug geresne - is senuku. gerumas pasizymi ilgumu. plona zarnele, bet uztai ilga, va.
dar pagalvojau, kad reikia ardyti prietaisu skydeli ir vietoje vargano oem shitlight led'uko, ilituot solidu, gal net su lesiu neoem led'a is lemonos. nia?

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 08 Jan 2012, 13:25
by mindaugasa vol.2
labay,
tesiame buitiniu-statybiniu prekiu pritaikymo motorcyklams valandele: shudmaximose vyksta vakuumavimo maiseliu ispardavimas (uz du maiselius - 6,99, berods). komplekte - du maiseliai, is kuriu vienas net 100x70cm, t.y. tinkamas vakumuoti motorcyklo bendzo baka.
dabar, kodel reikalinga maximos maiseliu vakumuoti bendzo baka, klausiame jusu, gerb. klausytojai? teisingai atspejusiam nieko nebus.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 08 Jan 2012, 14:22
by zil130
kas bus neatspėjusiems, čia gal tokių norinčių neatspėti ir kad kas nors jiems būtų, gali būti dauguma.
Benzo bakas vakuumuojamas, kad jame būtų kosmosas, nes kosmose vakuumas.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 08 Jan 2012, 16:55
by mindaugasa vol.2
kalbant apie kosmosa, tai tik ribotos zmogaus jusles ir supratimas neleidzia mums suvokti visaapimancios kosmoso pilnatves. ir skurdus, taip juokingai isdidziai, vadinamo "mokslo" zodynas gimdo terminus "vakuumas", "tamsioji energija" ir "juodoji siknos skyle"

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 08 Jan 2012, 21:04
by Motowowere
Kiba karbonus gamins balsiuos? :blackeye:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 08 Jan 2012, 21:44
by Yvl
Kardon look

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 08 Jan 2012, 21:45
by storms
look like race

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 08 Jan 2012, 22:21
by mindaugasa vol.2
race like look

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 10 Jan 2012, 09:55
by mindaugasa vol.2
griztant prie galines sakes temos, noriu nuraminti storms, kad planuoju pagerinti situacija
kaip zinia, langu profilis, is kurio pagaminta 2002-03 modeliu sakes nesiziuri
ilgai galvojau, kaip ja papuosti?
supratau, kad geriausias sprendimas butu panaudoti dekupaza
kaimyne kaip tik turi rinkini
reikalinga tik parinkti teisinga motyva.
gal net dekupazuosiu visus pastikus, kadangi visvien motorcyklas papuola i retro kategorija.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 10 Jan 2012, 10:27
by storms
vytis 2012
Image

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 10 Jan 2012, 10:32
by M`BaubZ
siūlau nenukrypti nuo rokeriškų tradicijų ir, prieš tai nudažius šakę juodai, papuošti ją tamsiai juodomis kaukolėmis.
tada ant viršaus 30-40 sluoksnių juodo lako.