Page 22 of 63

Posted: 26 Jan 2010, 13:26
by storms
skaitau pac kaifas kov anosis i nosi
+ dar skaitau, kad zymiai nesaugiau ir baisiau kai miske virsh galvos praskrenda koks grzhesjka

Posted: 26 Jan 2010, 13:32
by Dzuku_Briedzis
M`BaubZ wrote:aš tai norėtšiau paklausti:
Na siaip teoriskai zinoma yra tokia galimybe, ypac su samadelnu shypavimu (2cm ilgio shypais). Pernai kiek pamenu vienas klaipedoj koja pasiplese, bet pats palindo po savo mocu, koja patrauke po galiniu ratu, bisky gaza paspaude.. Vienzo sutapi keli faktoriai.

Siaip jei jau apie sauguma, tai gonkese yra grieztai ribojamas diubeliu ilgis. 5-8mm (jei neklystu, specai gali pataisyt jei meluoju).

Posted: 26 Jan 2010, 13:32
by Dzuku_Briedzis
Ai dar yra pavojus, kad diubelis is priekio vaziuojancio isleks ir pataikys tau i nosi. Teoriskai!

Posted: 26 Jan 2010, 13:41
by gonzas
Dzuku_Briedzis wrote:
Siaip jei jau apie sauguma, tai gonkese yra grieztai ribojamas diubeliu ilgis. 5-8mm (jei neklystu, specai gali pataisyt jei meluoju).
nakti kaip tik per lenkus ziurejau speedwejaus gonkes. tai ten sypai bbz kokie, bet tikrai ilgesni nei 8mm. aisku, sparnai irgi tam tycia pritaikyti. o ir amortiku ten eiga biski lengvai trumpesne :)

Posted: 26 Jan 2010, 13:54
by Dzuku_Briedzis
Ka tik su Dainiuku-Guminiu pasnekejau. Yra 2 tipu diubeliai:
Enduro krosas - diubeliai sukietintais galais. Smaugi kur nori
Ledo kroso - dedasi uzgrudinti sypai. Todel iki ledo reik nusistumt, nes maziausias akmenukas ir diubelis eina shaibem.

Dabar apie ilgius. Diubelis gali bus islindes max:
centre: 7mm
sonuose: 9mm

Diubeliai yra ploni (nu ne varzto storio). Praieta savaitgali bandziau tuos plonycius diubeliukus. Vaizdas privercia sunerimt: "kaip jie laiko", bet siaip jie laiko

Na o bet taciau, si savaitgali tiek Dinas tiek Dainiukas bus su naujais kazkokiais uber sypavimais ant Ta Pe Liu (tik nezinau ant kurio, nes jie irgi dar nezino). Atstumas tarp ezeriuku keletas km viso labo misko keliuku.

Bus idomu apziuret, koki ten stebukla bandys parodyt

Posted: 26 Jan 2010, 14:00
by gonzas
ai, bepigu man cia kalbeti. sedziu siltai ir beveik nesmaugiu.

Posted: 26 Jan 2010, 14:15
by tomasn
briedi, antras ezeriukas jau taip pat isisavintas? trasele yra?

Posted: 26 Jan 2010, 14:48
by Dzuku_Briedzis
DA! Ir sake kokybiskesne netgi. Hz tik kuo, gal kad mudaku maziau :)

Posted: 26 Jan 2010, 15:01
by tomasn
milicininku maziau musiet

Posted: 26 Jan 2010, 15:08
by Dzuku_Briedzis
:-$

Milicinykai vaziuoja tik iki pirmo prudelio. Iki antro - niekada (musek bijo, kad TautoAftamobiliai uzklimps arba apibraizys). P.S. Ant antrojo ner tiek zuvedu tupinciu, kurie paprastai 02 skambija

Posted: 26 Jan 2010, 16:35
by tckd
storms wrote:as tai skaitau tai, kas turi endura ir neshypuoja padangu tai tegu tam ezhys kelnese ishdygsta, nes yra lopas
hau'
juk taip gerai namie an peciaus, taine butina sol na ranu pasipatj ir egzistencini nerima zmonem varyt kad pavasaris neateis :protest:

Posted: 26 Jan 2010, 17:06
by tomasn
skaitau galima butu talpinti i du kanpukus

http://www.youtube.com/watch?v=-odABXPBXII

tckd pageidavimu, atkreipiamas demesys i woopsini/akrobatini elementa 43 sekundej :batons:

Posted: 26 Jan 2010, 17:30
by storms
ko jus cia verkiat del tu trasu
trasa pasidarai per 10 min su 1 nbaiku, o jei jau butu keli - yzi mani

Posted: 26 Jan 2010, 17:35
by Dzuku_Briedzis
Mazas pastebejimas darant trasa - butini tusti kanistrai ar kitas ryskesnis sudas trasoj, nes labaigreit trasos pradeda nesimatyt konturu.

Posted: 26 Jan 2010, 18:16
by storms
Dzuku_Briedzis wrote:Mazas pastebejimas darant trasa - butini tusti kanistrai ar kitas ryskesnis sudas trasoj, nes labaigreit trasos pradeda nesimatyt konturu.
puikei sueina nendres ismeigtos i sniega