Page 22 of 27
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 01:08
by cliff
tckd wrote:cliff wrote:
o jei rimtai cia jis per ta statu pakilima nusileidima persoko ?? ratai sparnus tarkuoja
imho
cia vieta kur po akmenu prasoki tramplyneli pakili i kalniuka ir tada jei gerai sukteli gali nenuvaziuot o nusokt tiesiai an zvirkelio.. iki louraiderio beje ne tiek daug ir reikia..
nu tai jo bet tiek susispaust

ten gi pusmetrio nusileidimas
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 01:12
by Dzuku_Briedzis
Butu lileikis sokes - butu sakes pramuse jejbogu
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 10:31
by didzhej
Kas ten ka sake apie LILEIKI?
Jis va, visada su LowRideriu varo. Net pries kalna.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 10:41
by Rammst
bet tai koks startas buvo !
kai kas net tandemu (užfiksavo just_go):

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 11:43
by tts
didzhej wrote:Kas ten ka sake apie LILEIKI?
Jis va, visada su LowRideriu varo. Net pries kalna.

neatkyla per tramply,tai uzkompresina pries suoly

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 15:10
by tckd
moto devynios tai pirmiausia meile vienas kitam
kava racing mokykla an kelenio?

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 15:17
by Dzuku_Briedzis
Rammst wrote:bet tai koks startas buvo !
kai kas net tandemu (užfiksavo just_go):
net asara nubraukiau

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 16:33
by Woo
dar prie lowraideriu temos. Gal sakese tepalo neber arba leidziasi be gazo. Dugno apsauga tikrai atidirbineja

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 17 Aug 2010, 18:55
by cliff
Woo wrote:dar prie lowraideriu temos. Gal sakese tepalo neber arba leidziasi be gazo. Dugno apsauga tikrai atidirbineja
fotoshopas

, o siap antras varijantas cia, tiesa sakant manau likes milimetras buvo iki asfalto, nes buciau pajutes

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 18 Aug 2010, 09:33
by tomasn
saitau, kad visi turit isgirsti Marijosiaus zodi.
Marijosiaus zodis:
Mano kitokios MOTO DEVYNIOS...
Norėčiau gyventi čia, MOTO DEVYNIOSE ;) ...Sunku pamatyti save iš šono, kitu kampu, kitame, pavadinkime, vaidmenyje. KOMANDINIAME vaidmenyje. O aš mačiau Jus. Visus. Ir net daug kartų prasilenkiant su manim. Jus varėt pirmyn, o aš atgal. Atgal gerąją prasme. Sako, jei kažkiek ten dienų ar metų žiūrėsi į tekančia upę neatsitraukdamas - suprasi gyvenimo prasmę...manau ši kartą man pakako 20 trasoje kovojančių vyrų, 1 Mažylio ir 1 Indrės. Pabandykite sudėti visų Jūsų užsispyrimą, drąsą, meilę, šmaikštumą ir ryžtą į vieną - ir gausime daugiau nei atominę bombą...va šitai aš mačiau ir jaučiau. Mačiau kaip Rammst strigęs pelkėje negalėjo patikėt, kodėl būtent jam tai atsitiko...mačiau kaip Dunse sulipęs su motociklu suko rankeną kaip gladiatorių kovose...mačiau kaip Kuzavas užtikrintai skinasi finišo link...mačiau kaip Wundis susitvarko su viskuo kas pasitaiko jo kelyje, nesvarbu kaip tai žeistų ir skaudintų...mačiau kaip Woo suaugo su savo makake ir speju kad mačiau jo šypseną įpusėjus varžyboms...mačiau kaip Morkiukas profesionaliai juda, išvengdamas nesusipratimų su akmenimis...mačiau ir girdėjau:) Donce, kuris turėdavo laiko pasikalbėt su manim apie buitinius dalykus...mačiau Gytį lekiantį savo tikslo link. jis jį pasiekė...mačiau Liną, kuris turbūt jau antroje varžybų dalyje pradėjo džiaugtis, kad nusprendė dalyvauti:)...mačiau visus kitus, kartais pavargusius, o kartais linksmus, kartais nusivylusius, kartais didžiuojantis savimi! Man buvo skauda su kiekvienu Jūsų griuvimu, ir buvo 'skanu' su kiekvienu Jūsų nerealiu driftu ar priešininko aplenkimu
Manau čia, pas mus
, du dalykai vienodai svarbūs - tai kas vyksta trasoje ir tai kas vyksta boksuose. Būtent todėl KOMANDINIS, gal netgi pasakyčiau ŠEIMYNINIS
(ypač MF komandose tai buvo labai ryšku :mrgreen: ) enduro suvienija ir negali palikti abejingų. Manau ir nepaliko. Nepaliko abejingų draugystės, vienybės ir užsibrėžto tikslo vardu.
Nepaliko abejingų ir mūsų, R18 kolektyvo. Mums tai irgi KOMANDINIS ENDURO, kurio finišas sutampa su Jūsų. Jei nugalite Jūs, nugalime ir mes.
Dar prisiminiau, kad ruošdami trasą, visada teoriškai įtraukiame ir Jus...kad ir kaip tai būtų keista, tačiau trasą dar 2 savaites iki varžybų 'išbando' ir Lileikis, ir dėdė Kęstas, ir Dunse, ir daugelis kitų ;) tai mūsų visų varžybos.
Gal būt tai ir juokinga, bet dažnai jūsų komentarai svarstomi vakare ir ryte jau daromos išvados...ir čia vėl KOMANDINIS...
Kad ir kaip norėčiau to neafišuoti, tačiau MOTO DEVYNIOS man asmeniškai yra didelės varžybos, kuriose mes dešimtiese įveikiam daugiau nei 9 valandas...tai neįkainuojamas turtas. Tai neįkainuojama draugystė. Tai nepakeičiama KOMANDA. Tai neapsakomi įspūdžiai.
Gal todėl MOTO DEVYNIOS keičia mane. Gal jos keičia ir Jus?
Ačiū visiems.
Ryžas...
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 18 Aug 2010, 10:25
by tckd
ryzui respekta. visada malionu matyt jo sypsena an posukio ir girdet patujinima

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 18 Aug 2010, 10:45
by tomasn
aga, marijosius tai nesveikai palaikydavo ir uzmotyvuodavo suktelt runkena
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 18 Aug 2010, 10:50
by Rammst
fok, dvi dienas negaliu dirbt, jau šiandien sakiau - fsio, pradedu... ir še tau, perskaičiau, apsiseilėjau... nx einu kavos...
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 18 Aug 2010, 11:07
by didzhej
...kavos!
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 18 Aug 2010, 11:20
by Renaz
Mariosiui didziuliu pliusu didelis lietus. Visad palaiko, visad ispiria siknon savo energija!
Aciu!