Page 22 of 40

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 08 Jan 2011, 14:04
by mindaugasa vol.2
ti, kad turiu kawesekla. refurbisinu. ka dar pirkti?? sboray arteja, o as nespeju paskum mada

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 11 Jan 2011, 10:21
by tomasn
pirmininko motociklas http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1123587" onclick="window.open(this.href);return false;
spikiai, bekamerines padangos, ipurskimas

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 11 Jan 2011, 11:04
by Dzuku_Briedzis
siaip capanordai visai smagus keliaujant

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 11 Jan 2011, 12:18
by mindaugasa vol.2
jep. anglai sita, kaip naudota moca, reitinguoja labai gerai. rsv varinkelis bus smagus lekti autobanais ir siaip lyg dideliu problemu nera. vienas recallas buvo ir tas nebaisus.

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 11 Jan 2011, 17:13
by Ziune
Ar esat natūroje ta kiawlę bandę? Bo panašu kad iš paveikslėlių ir specifikacijų reitingOjate:albino:
Valit? jo! Tiesa sakant daugiau nieko...
Į offroudą neišvažiuosi, o ant asfalto yra ir smagenių baikų.

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 11 Jan 2011, 18:44
by mindaugasa vol.2
naturoj nebandyta. skaitau zurnalus. o kam dabar lengva?
reliai,tai smagu pasvaigti apie offrouda, bet gausis tai maks per graveika prasinest. reikia, kad duobetus rusijos kelius laikytu.
beje, o galima su keleiviu endurinti?

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 11 Jan 2011, 19:27
by tomasn
endurint skaitau ne. vaziuot zvyrkeliu - taip.
Ziuniau, o tai kuo R1200GS geriau uz sita drambli?

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 11 Jan 2011, 22:14
by sai
pirmininkui, kadissimatuotu visus norimus baikus is eiles. bus biski arciau tiesos, net ir nebandzius gyvai :)

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 12 Jan 2011, 22:05
by Ziune
Pirmininkui, keliauti dvisėda offroad'u galima ir netgi labai smagu. Mano Žmona su malonumu prisimena keliones palei visą Merkio upę, i Kolką Latvijoje, Aukštaitijos gatviniai kaimai ir kitos superinės kelionės bekele su Domiku, Alpu, Dakaru. Šiais metais, po to, kai padpirkau seną dvasingą techniką, žadam ir vėl jamti panašias keliones po LT. Keliones kur su auto niekada neišsiruoši.
Na o ištvermės ralio dvisėda gal nelabai.
Tomsan, kaip tai man nesilygina Kapanordas su 1200GS, čia kai Nisan Primera su 5-tu BeMbeliu lyginti.
Ir aplamai, litrinė sunki endurkė žmonėms, kurie daug keliauja po ivairias, tame tarpe ir mažiau civilizuotas, šalis. Pasimalti vietoje, kartą metuose išlėkti kur toliau, o dar ir kokį APL'a (kiekvieno enduristo krikšto apeiga) pajamti, 600-tuko (750) per akis. Ir tikrai nereikia brand new, 10-15 metų senumo technika, suteikia daaaaug malonumo.

Image

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 12 Jan 2011, 22:12
by tckd
Ziune wrote:Nisan Primera su 5-tu BeMbeliu lyginti.
kazkada su kolega maike plesiau, kad nematau skirtumo tarp primeros ir piatako apart pinpalo didumo. gal kad piatako niekad neturejau :pazors: bet gi skaitau kad ir aprilia vaziuos o visa kita antraeiles smulkmenos :greblys:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 13 Jan 2011, 08:06
by mindaugasa vol.2
Ziune, aciu.
Prasome daugiau apie dviseda? Dabar butinas chrestomatinis pampu uzkariautojo vaziavimas yra sauniai atsistojus ir krutine skrodziant ora. Be tai sitas atkrenta kai varai dviese? Antram numeriui sedimoji i veida kazkaip nepadoru?
o tai kaip su balansavimu sunkaus daikto? kaip iziureti eziuka ant kelio padoriu atstumu?
?

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 13 Jan 2011, 08:18
by tomasn
mindaugasa vol.2 wrote:Ziune, aciu.
...Be tai sitas atkrenta kai varai dviese? Antram numeriui sedimoji i veida kazkaip nepadoru?...
stojas ir keleivis, ir lekiat dviese i sviesu rytoju skrosdami veja, kaip leonardas su dzheke ant titaniko :pagausiu:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 13 Jan 2011, 09:36
by Abbath
mindaugasa vol.2 wrote:Ziune, aciu.
Prasome daugiau apie dviseda? Dabar butinas chrestomatinis pampu uzkariautojo vaziavimas yra sauniai atsistojus ir krutine skrodziant ora. Be tai sitas atkrenta kai varai dviese? Antram numeriui sedimoji i veida kazkaip nepadoru?
o tai kaip su balansavimu sunkaus daikto? kaip iziureti eziuka ant kelio padoriu atstumu?
?
Nu jeigu eziukas lekia su endurke tai jin gan ryski, turetu is toli matytis net ir peškom ir nakty.

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 14 Jan 2011, 16:50
by Ziune
Juntama BTV įtaka.
Jaunasis enduro žiūrovas akivaizdžiai painioja smaugimą,
Image

ir tiesiog keliavimą su drakonu ir miego maišais "ant kupros".
Image

Image

Image

Jei kartais taip sutaptu, kad drakonas yra dar ir asmeninių vaikų motina
Image

tai vadeliotojo patirtis bekelėje rekomendOtina.
Image

Visus žemiau pateiktus kausimus skaitau atsakis išmintingasis dėdė "laikas", beigi motulė "sava patirtis".


mindaugasa vol.2 wrote:Ziune, aciu.
Prasome daugiau apie dviseda? Dabar butinas chrestomatinis pampu uzkariautojo vaziavimas yra sauniai atsistojus ir krutine skrodziant ora. Be tai sitas atkrenta kai varai dviese? Antram numeriui sedimoji i veida kazkaip nepadoru?
o tai kaip su balansavimu sunkaus daikto? kaip iziureti eziuka ant kelio padoriu atstumu?
?

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 15 Jan 2011, 12:42
by mindaugasa vol.2
valioaciu!