Page 22 of 22
Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 25 Jan 2013, 12:19
by MSI
tai ir sakau kad vectorius

Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 30 Jan 2013, 22:01
by cosmoz
Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 31 Jan 2013, 09:26
by MSI
cia parduodate ar perkate?
Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 31 Jan 2013, 11:04
by tckd
o 250

Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 31 Jan 2013, 16:11
by cosmoz
MSI wrote:cia parduodate ar perkate?
ni to ni ano
Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 25 Mar 2015, 14:10
by Dzuku_Briedzis
Tai va.,. per metus nusipirkau ir pardaviau. Tema lock
Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 21 May 2015, 09:44
by tckd
Msis nusipirko varna ir fsio gazmias neber is ko gyvent
kaput
Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 21 May 2015, 09:56
by Dzuku_Briedzis
nu tai bus raritetas
laiku stumiau

Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 21 May 2015, 10:10
by Rammst
gal užteks jau blūdyt, laikas grįžt į klasikinį kaNpelį ?
Re: Газ-мяс kampelis
Posted: 21 May 2015, 10:56
by Dzuku_Briedzis
Tai baPkes kaupiamos sugryzimui. Bet siemet azfalgto metai (kaip ir pernai)
Ai dar siemet myzhalo smogimo smegenyse metai, kaip ir cia ziuriu visiems: dvirka, raumuo, metami kilogramai, #ipisk2alaus