Page 22 of 31
Re: BMW R1200GS
Posted: 13 Oct 2016, 15:31
by wundis
planuojame isimti galini rata, ir uzdeti nauja padanga (2017 - padangu metai)
Re: BMW R1200GS
Posted: 13 Oct 2016, 16:26
by Yvl
beje, draugo draugas neplanuoja Deltos projekto pajudėjimo iš mirties taško?
Re: BMW R1200GS
Posted: 13 Oct 2016, 19:35
by mindaugasa
atsakymas - taip
Re: BMW R1200GS
Posted: 16 Oct 2016, 14:41
by Motowowere
Visciukus ir kilometrus skaiciuojama rudeni,o aliejaus prasiskverbimus pavasari pagal balos plota.Jeigu anas mazesnis uz galinio rato ploti,prasiskverbimas laikomas nereiksmingu,ir niekur nevaziuojant neturi jokios itakos.Tokiu atveju remontas,skerdimas ar kitaip chirurgine operacija yra nereikalinga.
Re: BMW R1200GS
Posted: 16 Oct 2016, 15:32
by mindaugasa
Buna silikono i papus privaro. Nebutina, bet prasiskverbia. Nia? Laikykime, kad aliejumi apsilliaukojes variklis, tai kaip nukare papai- nesexy.
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: BMW R1200GS
Posted: 16 Oct 2016, 22:01
by tomasn
Itariu greiciu dezes salnyks, kur kardanas pasijungia. Tai cia norma
Tapatalk
Re: BMW R1200GS
Posted: 11 Nov 2016, 22:18
by mindaugasa
Labadiena,
Tai pasirodo jau 2012, ar dar kuriais metais publika atrado alternatyva brangiajam gs911 serviso kodu skaneriui! be abejones pasinaudota android ir ios platformomis. appsai: motoscan ir carly. apsu kainos gal 30-50 eur eiles. visas biznis - bmw motorrad firminis 10pin kabelys i obdII. psio. per koki nors kinietiska obd readeri jungiames prie bnw motorrado (arba troikes) ir skanuojame, nuliname, resetiname.
kaip suprantu, jara dabar nusigraus nagus, kad pardave bmv, nia?
Re: BMW R1200GS
Posted: 12 Nov 2016, 13:32
by wundis
Patiuninguot gal ku mazna?
Re: BMW R1200GS
Posted: 12 Nov 2016, 14:31
by tomasn
Jo, gali nustatyti,kad nepypsetu, jei saugos dirzu neprisisegi
Sent from my iPad using Tapatalk
Re: BMW R1200GS
Posted: 12 Nov 2016, 16:37
by mindaugasa
nzn. laukiamas kabelis is kinijos gilumos. jeigu draugui pavyks atjungti bent uzpysan ius rds ir kt pranesimus, sako - jau bus gerai. ir t.t.
Re: BMW R1200GS
Posted: 12 Nov 2016, 22:19
by zil130
Tai bnw vis labiau užpisa?
Re: BMW R1200GS
Posted: 13 Nov 2016, 07:39
by mindaugasa
Taip. Kiek zinau, jau nuo pat pradziu uzpiso neisivaizduojamai. O dabar - dar daugiau.
Sako, buvo atsiradusi viltis, kai ratus pakeite, bet viltis yra durniu motina, nia?
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: BMW R1200GS
Posted: 13 Nov 2016, 08:57
by tomasn
Ne toks laidas?
Tapatalk
Re: BMW R1200GS
Posted: 13 Nov 2016, 17:24
by wundis
Mėlynas. Tai turėtų būti toks?
Re: BMW R1200GS
Posted: 13 Nov 2016, 21:31
by mindaugasa
kabelys: