Page 22 of 23

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 23 Oct 2016, 16:54
by mindaugasa
nu tai issiskiri, vaikus susodini prie ausros vartu, skelbi fizinio asmens bankrota ir - i horizonta!

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 23 Oct 2016, 22:49
by Yvl
Kūj - tuoj nacionaliniu sportu bus bulviakasis. Galėsit keliais iki horizonto varyt su kašiku rankoj

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 24 Oct 2016, 15:09
by mindaugasa
Hmm, tamista labai smarkiai nutoles nuo zemes: senai jau viskas nurinkta.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 24 Oct 2016, 15:18
by wundis
ha, miestietis nežino kada bulbės yra renkamos.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 24 Oct 2016, 20:23
by Yvl
Ha, Karbauskis tuoj jum paaiškins, valstiečiai!

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 06 Nov 2016, 11:53
by tomasn
Kadangi po pirmo sniego pats laikas pradeti keliauti, teko prasilekt su sitais nuo vilniaus iki cape town. Bet taip ir nesisipazinom. Katras cia buvo?
https://youtu.be/CJDUyntjS-8" onclick="window.open(this.href);return false;


Sent from my iPad using Tapatalk

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 08 Nov 2016, 21:35
by El Traxo
Narmalei. Krito akin minimalistinis bagazas- viena tasyte. Is viskas. Nei lietaus, nei remonto. Skaitau feikas :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 09 Nov 2016, 10:37
by tomasn
Tiek ten to lietaus Afrikoje, jei ne liuciu sezonas. is kitos puses, kai vaziuoji dviem identiskais motociklais, tai tiek toolsai, tiek dalys dalinasi is dvieju vienam motociklui

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 09 Nov 2016, 10:39
by ezhiukas
o jei esi optimistas, tai toolsu ir daliu isvis neimi :)

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 10 Nov 2016, 11:53
by Dzuku_Briedzis
Ziema yra px, jei nori vaziuot. Siandien i ofisa uzsuko belarusas. Is Minsko atmyne ;)

Image


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 10 Nov 2016, 16:43
by mindaugasa
vakar prasilenkiau su vienu betonkej.

Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 20 Nov 2016, 15:18
by El Traxo
Anot Advfactory kazkas is Lt issiruose i Cile pazet Dakaro ir siaip pachilint. Kuris cia toks mandras?

Image


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 20 Nov 2016, 17:52
by storms
Iš baikų tai tomasėnas su traxium

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 20 Nov 2016, 18:08
by El Traxo
storms wrote:Iš baikų tai tomasėnas su traxium
Kitais metais butinai :pinokio:
Ten apacioj 1200 Tripple Black? Viena savininka Lt pazistu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 20 Nov 2016, 18:11
by storms
Aš žinau tik triple sec