Page 22 of 48
Posted: 05 Apr 2007, 12:18
by mindaugasa
pasakysit ka nutaret ir tada priimsiu visus samdomais darbininkais su nelegaliu uzdarbiu (kopyrayt _hey)
Posted: 05 Apr 2007, 13:56
by efk0nas
NesiĆøsk dar, tuoj vienas naujokas ưĆ
Posted: 05 Apr 2007, 13:57
by storms
[quote="efk0nas"]NesiĆøsk dar, tuoj vienas naujokas ưĆ
Posted: 05 Apr 2007, 14:01
by efk0nas
Jo!
Posted: 05 Apr 2007, 14:02
by Arvis
efk0nas wrote:Jo!
Uzsakineju dabar
10 min....
paskutiai...
Posted: 05 Apr 2007, 14:03
by efk0nas
Þodþiu, phuqit'as (kurio miegaliai adminai dar neenable'ino) norëtø pasidomëti dël ðito daikto:
http://www.louis.de/_30043607609c98b384 ... &anzeige=0
Tipo, ar tokiĆø ưalmĆø dydþiai kiek laisviau traktuojami, ar irgi bĆ»tina matuotis? Ć
Posted: 05 Apr 2007, 14:06
by Arvis
Atsakau: nezinau. Ima ar neima...?
Posted: 05 Apr 2007, 14:08
by efk0nas
Dzin, paims su kitu kroviniu.
Posted: 05 Apr 2007, 14:14
by w919
matuotis nebutina, man ir keliem pazistamiem visai pasiseke nusipirkti salmus internete - nematau problemos.
open face salmu dydziai netraktuojami nei kiek kitaip, nes pasmakre ir uzdaruose salmuose didelio skirtumo nesudaro. bet as kolegos vietoj LABAI GERAI PAGALVOCIAU, pries pirkdamas atvira salma.
[quote="efk0nas"]Þodþiu, phuqit'as (kurio miegaliai adminai dar neenable'ino) norëtø pasidomëti dël ðito daikto:
http://www.louis.de/_30043607609c98b384 ... &anzeige=0
Tipo, ar tokiĆø ưalmĆø dydþiai kiek laisviau traktuojami, ar irgi bĆ»tina matuotis? Ć
Posted: 05 Apr 2007, 14:21
by efk0nas
Að jau jam bandþiau patart pagalvot, kai rinkosi mocà . Ale pasiëmë dragstar'à . Þlugæs þmogus, ne kitaip

Posted: 05 Apr 2007, 14:32
by w919
galva su asfaltu santykiauja vienodai, nesvarbu nuo ko nugriuvai - nuo dargstaro ar arkliu traukiamo vezimo.
Posted: 05 Apr 2007, 14:35
by efk0nas
w919 wrote:galva su asfaltu santykiauja vienodai, nesvarbu nuo ko nugriuvai - nuo dargstaro ar arkliu traukiamo vezimo.
Nu gal taip þiauriai nereikia - dragstar'as gal ir nivalyt, bet ne taip stipriai

Posted: 05 Apr 2007, 19:03
by phuqit
lmao - uzhskaitau w919
ta proga pakomentuokit, kuo anas blogas?
Posted: 05 Apr 2007, 20:28
by mindaugasa
phuqit wrote:lmao - uzhskaitau w919
ta proga pakomentuokit, kuo anas blogas?
isiterpsiu i svetima pokalbi: niekuo. shalmas, kaip shalmas. patinka ir pirk.
kas kaip nori, tas taip vaziuoja.
reklama: abejingumas yra aukschiausia samones (net nesamones!) forma.
biski zemiau yra intuicija, paskum logika ir t.t.
patys pagalvokime: argi imanoma uzjausti visus pasaulyje? argi imanoma pergyventi del visu pasaulyje esanciu blogu dalyku, neteisybes ir kt.?
ne!
taiva.
Posted: 06 Apr 2007, 08:04
by Arvis
Tiem kas lauke siuntinio iki velyku - Gavau lapuka. Apie 12 vaziuosiu pasiimt prie stoties.
Jei viskas gerai. Daiktus bus galima susirinkt is manes siandien vakare arba nuo pirmadienio.