Page 23 of 30
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Aug 2013, 14:16
by storms
Bet su samsu ir honda pataikė. Turiu!
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Aug 2013, 14:43
by tckd
skaitau neatsisakyciau sezona pravaziot uz Vilniaus specialusis autotransportas "Musor" Kawasaki

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Aug 2013, 15:10
by storms
Tai čia gal mintofskas?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Aug 2013, 15:26
by El Traxo
storms wrote:Tai čia gal mintofskas?
Mintofski LT motoparke yra jama FJR ir bmw 1xx0RT. Abiem atvejais galai nueina į statybinių medžiagų rėmimą. :vagys: :karupcija:

:STT ir genprokai jau informuoti:
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Aug 2013, 15:35
by mindaugasa vol.2
ha, tkdc nori uz mentus vaziuoti!
nu ir tegu vaziuoja! policija mus saugo.
tik reikes savo dviraciu minti, uzsiklijuoti lipduka "policijos remejas" ir skirti 2proc. normaliom padangom policijos jamahom nupirkti.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Sep 2013, 14:54
by storms
WTF yra tie pupomanai kur bled vaikai spangsta?
Kas per šūdas? Davė motulėj maximoj, išlupau - kažkoks kakalas. WTF?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Sep 2013, 15:01
by Dzuku_Briedzis
(pagal forma tai antihemarojines zvakutes primena).
Bet siaip tai kakalas, pacukai is proto eina. Pas mane irgi
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Sep 2013, 15:10
by wundis
nzn atidaviau katinui. katinai?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Sep 2013, 15:12
by Yvl
nemačiau jokio pufonauto

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Sep 2013, 15:12
by Dzuku_Briedzis
tai gal tu puperstara jam davei

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Sep 2013, 15:36
by El Traxo
Viskas gerai su tais puponautais.
Žaidimo esmė tokia - ten kokaino kapsulės. Reikia ryti ir skristi. Nuskridus iškakoti ir parduoti vietiniams barygoms. Daugiausiai pribaryžines laimi Akropolio
ledo (angl. - ice. Slang - metamfetaminas) kuponų. Po ko nušokti nuo maximos patampa neįmanoma.
old capsulas:
new:

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 06 Sep 2013, 22:12
by tckd
Blet kai barzdoti seniai acilieka nuo progresyvaus mastymo, tigi kurybiskumas, vaizdote! (nu ir kas kad visi tik loja as turiu 6, o as turiu 9) Pala seniai tai muzika jau irgi per garsiai groja

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Sep 2013, 00:03
by Username
Suzinokite kad MotoGP (Hondos) variklio laisvos apsukos: 2.1k rpm
Kas nori 1.10 NZ padaryti, jau zino kaip susireguliuoti apsukas pas savo piktute.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 12 Nov 2013, 21:40
by El Traxo
Tai remsim dar vieną nachlebniką
Tyco Suzuki has sensationally announced a last minute addition to their roadracing lineup - William Dunlop has signed for Tyco Suzuki and will race for the Northern Ireland based team in next year's NW 200, Isle of Man TT and Ulster GP.
http://www.bbc.co.uk/sport/0/northern-ireland/24916945" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 12 Nov 2013, 21:46
by mindaugasa
Viljamas vaziuoja tik su 250 ir 400. Su dideliais baikais jamkol kas nelabai sekesi?
Geriau jus jau duokit tuos pinigus man, o as zinosiu kam perduoti, kad butu maksimalus efektas.
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2