Page 23 of 194
Posted: 12 Jun 2008, 20:18
by obuolys
Arvis wrote:obuolys wrote:avatare mano suniokas isdidziu pavadinimu GRANTAS (pikts gyvuns)
pervaziavai pries fotografuodamas ?
Matai, gyvuns nera zvynuotas, todel cia jo tokia iprasta reakcija i balta metalini pavirsiu ir sniokscianti vandeni is blizgancio galo

Posted: 12 Jun 2008, 21:05
by Mr.Haris
dvarson wrote:Laba diena,
vardas Arūnas, miestas - Mažeikiai, moto - Drag Star 1100... Kaip žmonės sako, nuo 40 vyrams prasideda kažkoks ten pereinamasis amžius, tai vėl prireikė moto...
Dedu pliusa uz tai, kad esi ne tik su mocu, bet ir zinai, kas tai LHM+
Ir apie amziu teisingai pasakyta!
Posted: 12 Jun 2008, 22:35
by didzhej
dejau obuoliui pliusa nes prisirpo.
o ir kx gerai
ir pilaites apylinkes placios.
o gaisrininkas savas, vapsie idealu
Posted: 12 Jun 2008, 23:06
by alias
dėjau obuoliui pliusą. nes. blin. nepėsčias!
Posted: 12 Jun 2008, 23:23
by tckd
obuolys wrote:Gaisrininkas Vytautas (27m), Vilnius, dviracio-sudaracio dislokacijos vieta - pilaite. Sudaratis - kawasaki kx125, kadangi neturiu priekabos todel su juo ismakaluotos tik pilaites apylinkes (piskit uz tai minusa). Stazas - 200km miskeliais su minetu klynbirbiu (uz tai irgi duokit minusa). Nerukau, alaus neatsisakau.
kawasaki
pilaite
27
skambink varpais nes daznai aplankau Pilaite su KLXu +
Posted: 12 Jun 2008, 23:50
by didzhej
jei pilaites trasa imtumet viduje savaites, kada nors imciau ir as isvyka. varnos gausmas (zyzymas) dar nepakenke pilaitei.
Posted: 13 Jun 2008, 08:16
by zil130
Reik deti minusa nes yra gaisrininkas. Va jeigu butu ugnegesys, tai dabar butu aukso vertes.
Posted: 13 Jun 2008, 18:20
by El Traxo
dvarson wrote:Laba diena,
vardas Arūnas, miestas - Mažeikiai, moto - Drag Star 1100. Metų - 40, vedęs ir turiu vaikų, jaunystėje važinėjęs praktiškai su viskuo kas tuo laiku turėjo 2 ratus, savo turėjau CZ 350 6V. Kaip žmonės sako, nuo 40 vyrams prasideda kažkoks ten pereinamasis amžius, tai vėl prireikė moto, juo labiau esu praplikęs, ne kūdas, mergos nebežiūri, tai dabar bent į motociklą pažiūri ir kas ant jo sėdi. Rūkau, išgerti stengiuosi saikingai (ne visada pavyksta saikingai). Prisiregistravau, nes įdomu būtų paskaityti kas rašoma "gyvenimo būdo žurnale".
Senas plikas traktoristas?
Dar pliusų duosiu, kai gyvenimo būdo žurnale galėsim pasiskaityti apie paties gyvenimo būdą ir patirtį
Ai dar išvesiu paralelę ir patvirtinsiu mindaugo mintį apie durniavimą, bo mano dragstarą irgi vyrukas nusipirko savo 40 metų jubiliejui

Posted: 17 Jun 2008, 10:59
by dext
Sveiki!
Andrejus is Vilniaus, 21m., studzius, dirbu IT sferoje (aka nedirbu

), stazas - ~400km su kawa ER-6n (nei britva, nei litras, nei valit

)
Del visko, ka isvardinau, pliusu manau nenusipelniau

Posted: 17 Jun 2008, 11:01
by Yvl
dext wrote:Del visko, ka isvardinau, pliusu manau nenusipelniau

tai jau tikrai... turekis
Posted: 17 Jun 2008, 11:08
by nepykit
dext wrote:Sveiki!
Andrejus is Vilniaus, 21m., studzius, dirbu IT sferoje (aka nedirbu

), stazas - ~400km su kawa ER-6n (nei britva, nei litras, nei valit

)
Del visko, ka isvardinau, pliusu manau nenusipelniau

A man patiko sita eilute "nei britva, nei litras, nei valit"

dedu pliusa.
Welcome! Dziugu, kad pagaliau ryzaisi prisistatyti

Posted: 17 Jun 2008, 11:11
by didzhej
aga ir mane pralinksmino.
dejau +1
Posted: 17 Jun 2008, 11:45
by mindaugasa vol.2
labai jau sventiskos nuotaikos cia, dedu minus ir dar uzdesiu
edit: pirmas papuole dexteris. ner ko cia tiketis, kad nenusipelnei. gyvenimas pilnas netiketumu
Posted: 17 Jun 2008, 12:05
by Renaz
A kiek naujoku, ir visi kol kas daugiau maziau teisingi. Arvydai, ka pasakysi? Apokalipse, ne?
Posted: 17 Jun 2008, 12:14
by nepykit
Renaz wrote:A kiek naujoku, ir visi kol kas daugiau maziau teisingi. Arvydai, ka pasakysi? Apokalipse, ne?
Buvo daug - liko mazai

Tigi zhydshaudys wundis ygyvendino
nulinuku genocida 