Page 23 of 67
Posted: 02 Jan 2008, 15:01
by Yvl
Posted: 02 Jan 2008, 15:01
by El Traxo
ajo, irgi įdomu. Pvz stumia galvas Harliams.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... Y.m238.lVI
Ar čia jau tipo visos galvos (išskyrus dar vieną ant pečių) kurių reikia?
Posted: 02 Jan 2008, 15:21
by Teo
fokiškai nesuprantu, bet panašu kad coliniair aktai, reiks laukti sausio luiso akcijos

Posted: 02 Jan 2008, 15:22
by Yvl
coliniai coliniai, arvis tokiais fetboju sukineja...

Posted: 02 Jan 2008, 15:22
by Teo
nesuprantu tolios markiruotės su E raide. coliniai varžtai bei ju galvos markiruojamos trupmenomis
Posted: 02 Jan 2008, 15:25
by ezhiukas
viskas coliais. Pigiu pas mus nerasi. Brangiu specializuotose parduotuvese yra - pvz Lunoj Tengtools. Kita vertus ka pirkti pigius raktus ir juos lauzyti, tai manau kartais visai pasiteisina nusipirkti gera brangu komplekta visam gyvenimui

Posted: 02 Jan 2008, 16:02
by Arvis
Buvau lunoj kai norejau raGtu. Neipirkau
Posted: 02 Jan 2008, 16:12
by Teo
Arvis wrote:Buvau lunoj kai norejau raGtu. Neipirkau
pigiau kaip luise už 50 E manau kad sunkei rastum...
Posted: 02 Jan 2008, 16:21
by Arvis
Teo wrote:Arvis wrote:Buvau lunoj kai norejau raGtu. Neipirkau
pigiau kaip luise už 50 E manau kad sunkei rastum...
Esu patenkintas tais raktais.
Posted: 03 Jan 2008, 11:57
by ezhiukas
siaip gal ir verta tokius pasijimt. I kelione brangius krautis kazkaip gaila, o ir vietos daug uzima. O sitie manyciau irgi visai praverstu jei kas atsitiktu. Arvi, nepameni kokie mazdaug tos dezutes gabaritai? Daug vietos tasej uzimtu?

Posted: 03 Jan 2008, 12:01
by w919
ezhiukas wrote:siaip gal ir verta tokius pasijimt. I kelione brangius krautis kazkaip gaila, o ir vietos daug uzima. O sitie manyciau irgi visai praverstu jei kas atsitiktu. Arvi, nepameni kokie mazdaug tos dezutes gabaritai? Daug vietos tasej uzimtu?

Pasakysiu is savo liudnos patirties - detis irankius i kelione yra beprasmis reikalas.

Sugenda kaip taisykle ne irankiai, o motociklas.

Posted: 03 Jan 2008, 12:05
by ezhiukas
as ne apie sugedima. Buna tiesiog varztelis koks vienas kitas atsilaisvina ar dar kas nors. HD buvo akumuliatoriaus klema atsilaisvinusi. Dragstaru per 3 sezonus buvo stiklas, tasiu lankeliai atsilaisvine. O su pirstu priverzti neiseina.
Posted: 03 Jan 2008, 12:13
by w919
ezhiukas wrote:as ne apie sugedima. Buna tiesiog varztelis koks vienas kitas atsilaisvina ar dar kas nors. HD buvo akumuliatoriaus klema atsilaisvinusi. Dragstaru per 3 sezonus buvo stiklas, tasiu lankeliai atsilaisvine. O su pirstu priverzti neiseina.
...traktoristu vargeliai!

Posted: 03 Jan 2008, 12:19
by ezhiukas
toks ten ir vargelis. Beje, reiktu pastebeti kad viskas buvo susukineta mano paties, o ne gamykloje. Matyt del to ir atsiverze

Manyciau geriau tokios bedos, nei kad pats motociklas normaliai sugenda kad jau net raktai nebepadeda

Posted: 03 Jan 2008, 12:21
by storms
siaip traktoriams isvis viska reiktu ant kokio spedh antivibracinio locktiteo det ir nesukt sau smegenu