Page 229 of 295
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 14:16
by Dzuku_Briedzis
kas cia per molis? Atejo, nei labadiena, nei ka. Motomanai atsiunte i razvedka?! moto.banga.lt stiliukas, nei pagarbos jautriai bendruomenej nieko.
Matosi, kad atejo net nepasidomejes kas kur kaip ir su kuo
EJTY Y TSZHE ---->>>>>
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 14:21
by Yvl
da vienas shudinais chebatais... ffffuuu
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 14:24
by mindaugasa vol.2
na tai vis tik grybui leista prisiregistruoti.

tik prisi.. ir is karto linkas i autopliusa - "o zinote blogo apie sita ir jo seimininka?"
ir t.t.
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 14:41
by storms
nu ir imaknojo...
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 14:56
by zil130
Aš važiuodamas su keula, svajoju apie supermotu...
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:00
by wundis
mde...
naujoku kampelio kaip supratau neatrado jaunuolis. minusas uz tai (8 minusu sulaukes gauni bana savaitei).
atrasysiu apie tavo ta lavona.
gali belekuria masina pastabdes paklaust koki husaberga reikia pirkti. visi pasakys: metai nuo 2004+. nes kiekvienam dalbajobui aisku, kad ktm kokibe yra ktm kokibe o ne siaip girdi svedai ant konvejerio.
arba galima ir be ktm kokibes imt ten tu 2003, bet reikia turet raumeny kad varinkeliui tokiu atveju reikia keleto upgreidu, o tu ta lavona nupirkes nezinosi ar jie bus atlikti ar ne.
nezinant tamstos vairavimo patirties ir ambiciju sudetinga linketi taip iskarto husaberga, nebijai kad numes nuo balno? gal koki suski sm geriau? aa?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:06
by poklius
nesupratau? jus čia visus taip priėmat? Geras įspūdis po pirmo posto būt išvadintu grybu ir moliu, maniau delfi.lt yra lietuvos interneto dugnas, sveikinu jį pramušus!
Klausiau, gal kas buvo jį pažiūrėt, nereik man iš nuotraukos burt apie jo būklę.
Kiek skaičiau ktm'as husa nusipirko 1995m, o gamybą husų perkėlė į Austriją 2003m? bent jau taip wikipedioj rašo..
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:13
by mindaugasa vol.2
mmda, enduro kampelis, isileides belenkokiu motoentuziastu yra blogiau uz delfi
hehehee
geda
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:14
by Dzuku_Briedzis
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:17
by wundis
taip. cia is esmes visiems yra pohui tavo nuomone. delfi.lt yra pasivaiksciojimas parke. jeigu pasiekei dugna, vadinasi turesi nuo ko atsispirt ir kilt i sviesumo aukstumas.
niekas nebuvo, nes niekam tie lavonai neidomus. vistiek 10 metu senumo moca reikes periinkinet ir taisyt probleminius mazgus (o ju pre2004 berge yra daugiau nei post2004). ai palauk cia vel burimas is nuotraukos. nors neziuriu i nuotrauka kai tai rasau, tai gal nesiskaito.
geriau paklausyk patarimo ir pirk suski sm. tikrai. jis toks pasyvus. kaip pirmam sm - pats tas.
PS tai kas kam priklauso? ktm'as husabergui ar husabergas ktm'ui?
PPS skaitau, kampelis iskarto pagyvejo!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:21
by tckd
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:30
by poklius
Tikrai ne iš per gero gyvenimo žiūriu į 10metų senumo mocą. Nesinori pirmam supermoto palikt paskutinių kelnių, o ir pasirinkimas kaip minėjau nulinis. Kas yra "suskis sm"? Gal galima konkrečiais modeliais?
PS husaberg'as ktm'ui. Manau gan aiškiai ten išsireiškiau.
PPS pastebėjau kad mano rūstumas mažėja 2x greičiau, nei postų skaičius didėja, matyt ilgai netemsiu...
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:33
by Yvl
tik snargliu laistyt nepradek... ir teip ruduo slapias
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:41
by wundis
Suzuki DR400SM
Cia taip nedvasingai i Husaberg'u kampeli tokia sudina nuotrauka ikeliau ne siaip, bet is geros dusios.
Privalumai lyginant su tavo ipastintu FX650 '03:
variklis laikys belekiek, daugiau sansu nupirkti gera. bergo variklis yra lepus, nors ir duod daug daugiau, paima irgi daugiau.
uz tuos pacius pinigus iseis naujesnis suskis, ty maziau sudroztas. o tas angliskas husabergas bus nup*stas iki negalejimo. zopoj ciuju. (ir cia tie papildomi stabdziu cilindriukai (tikriausiai vadeliotojas buvo i ka nors isijobines) nieko nepakeicia).
pradziai, 650 ant supermoto yra DAUG. tu to nezinai. patikek.
tikrai nesakau kad husabergas yra kazkuo negeras, tik i ji reikia det pinigu norint kad jis vaziuotu. nes his yra visiskas hardas, ir skirtas ne i soda vazinet sekmadieniais. o atitinkamai naudojamam, atitinkama ir prieziura turi buti.
Trukumai, lyginant su tavo ipastintu FX650 '03:
nivalit, sudas, suskis, nedvasingas, zyles neziuri, miske girininkai juokiasi, ilgazandis bembiksas sveikas.
IR BL*D NUEIK I NAUJOKU KAMPELI
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Oct 2012, 15:44
by poklius
Yvl wrote:tik snargliu laistyt nepradek... ir teip ruduo slapias
galiu tamstai, viena special pasiūsti, tokį nuo dūšios, nes tiesa sakant prisikaupę jau..