Page 24 of 31
Re: BMW R1200GS
Posted: 07 Dec 2016, 20:11
by wundis
Kai draugas nuleis rankas, šito lego Krasta be papildomo mokesčio nepriims :bapkes:
Re: BMW R1200GS
Posted: 07 Dec 2016, 21:32
by tomasn
tualitinis popierius, kaip pas tikra GS vadeliotoja. imetu GS vadeliotoja
https://www.youtube.com/watch?v=IWByE3RHrVg" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: BMW R1200GS
Posted: 07 Dec 2016, 21:59
by mindaugasa
ti, su bmv abi kelio puses yra tavo. cia aksioma
BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2016, 06:34
by tomasn
Lietuvoj dar ir viesojo transporto stoteles.
PS. Tiek nuardzius, verta paziuret ir pavaru perjungimo indikatoriu, jei anas dar toks pats, kaip 2005 metu GSe. Megsta ten visokiu pelesiu prisikaupt
Re: BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2016, 15:25
by mindaugasa
Kas myznius, as myznius? Draugas?
Nia! Balansyro riebokslis myznius!
Ti, apacioj budamas galgi per daug sankabes nesumyzo? Ot butu draugui (lopas) kaledine dovana!
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2016, 15:35
by storms
:dneprtechnologyfromdinosaurtimes:
Re: BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2016, 16:11
by mindaugasa
sankabos rudis matai? tai va, nuvaliau, ogi ziuriu - svastika ir ariolas!
:nu:
Re: BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2016, 19:20
by wundis
Musiet dar tigre buvo naudota. Nušlifavai kad viskas būtų pagal įstatymus?
BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2016, 20:58
by El Traxo
mindaugasa wrote:Ti, tkdc buvo visiskai teisus, blogiau uz bmv gali buti tik du bnv
IMG_20161207_190929649.jpg
Biski pavelavai, skerstuves paprastai lapkriti

Re: BMW R1200GS
Posted: 09 Dec 2016, 18:02
by mindaugasa
Draugas toliau durneja su tom sankabom, neturi ka veikti, tai matuoja nudilimus. Kay lopas?
Naujo disko storis buna 6,4mm, o serviso limitas ~4,4mm. Dabar gi rado 6mm (prie 3kazkeliu kkm). Ti sako dar 100kkm turi laikyti. Kvailys-optimistas, nu
Re: BMW R1200GS
Posted: 10 Dec 2016, 18:20
by wundis
o guoli pasikeite draugas? o tai sustos vaziuodamas link zilo pirties kaip kazkuriais metais cia...
Re: BMW R1200GS
Posted: 11 Dec 2016, 11:44
by mindaugasa
nepakeite. matyt laukia notykiu ant savo durnos galvos, nia?
Re: BMW R1200GS
Posted: 12 Dec 2016, 09:52
by zil130
Skaitau zilo pirtį reikia nuimt nuo tolimų kelionių sinonimų. Nes pirtis taip ilgai nestovi.
Re: BMW R1200GS
Posted: 12 Dec 2016, 10:05
by mindaugasa
skaitau, kad toj imsiu ir nuvaziuosiu padaboti?
zilai? uosvienei linkejimu nuvezti?
beje, griztant prie draugo temos: tas apsimyzelis riebokslis yr bais idomus: guminis, bet vidine dalis - is vailoko!?
vpryskas, elektroniniai martiorai, traukos kontrole ir .. vailokiniai salnykai??
storms, ka ten sakei?
Re: BMW R1200GS
Posted: 12 Dec 2016, 10:52
by storms
Cilindrų tarpunės iš alaus padėkliukų. Šitą modelį žinom