Posted: 14 Jan 2008, 11:29
as tyliai tyliai
su kuom ir sveikinam, o siap reiktu tau minuso, nes siais metais praktiskai nebuvo kada ir uzdaryt sezona!!!! cia tau ne britva juk.gonzas wrote:skaitau kad sezona atidariau. nesuluzau. uzhsikikino tvarkingai. skauda ranka ta kur sugedo per avarija.
binaro nebus, bet pliusus priimu.
cliff wrote:su kuom ir sveikinam, o siap reiktu tau minuso, nes siais metais praktiskai nebuvo kada ir uzdaryt sezona!!!! cia tau ne britva juk.gonzas wrote:skaitau kad sezona atidariau. nesuluzau. uzhsikikino tvarkingai. skauda ranka ta kur sugedo per avarija.
binaro nebus, bet pliusus priimu.
kazhkoks mergaite zurau gonzai, paklausk jovarausko kaip su trukusiais raisciais galima neverkt.gonzas wrote:cliff wrote:su kuom ir sveikinam, o siap reiktu tau minuso, nes siais metais praktiskai nebuvo kada ir uzdaryt sezona!!!! cia tau ne britva juk.gonzas wrote:skaitau kad sezona atidariau. nesuluzau. uzhsikikino tvarkingai. skauda ranka ta kur sugedo per avarija.
binaro nebus, bet pliusus priimu.
pisiu minusa atgal, nes sezonus teko uzhdaryt del sveikatos bukles.
Nu kad gonzikas praktiskai mergaite ir yr jaucliff wrote:
kazhkoks mergaite zurau gonzai, paklausk jovarausko kaip su trukusiais raisciais galima neverkt.
KTM?El Traxo wrote:Beje, mįslė - kokios markės macyku važinėja Visockis?
paslovinsim kai MX1 vazios!El Traxo wrote:Kodėl endurininkai nešlovina bachuriuko?
yra spec. enduriniai dirzai-pinigines (kaip pas Gariunshchikus), tik kapshas ant nugaros. dedasi gertuve, yra atsiekas irankiams, sumustekui, raktams ir t.t. Maciau karta Louise, yra ir pas Simona Ride.gonzas wrote:beje kolegos, kaip sprendziat problema su pinigines-telefono-narkotiku ir tt transportavimu.
ibo susiduriau su beda, kad ner nei vienos kisenes pas mane. o kuprine del pingines ir telefono pernelyg prabanga veziotis. aciu
ooo, skyrelis fleshkutei yr labai gerai! einu ziuret i RideRenaz wrote:yra spec. enduriniai dirzai-pinigines (kaip pas Gariunshchikus), tik kapshas ant nugaros. dedasi gertuve, yra atsiekas irankiams, sumustekui, raktams ir t.t. Maciau karta Louise, yra ir pas Simona Ride.gonzas wrote:beje kolegos, kaip sprendziat problema su pinigines-telefono-narkotiku ir tt transportavimu.
ibo susiduriau su beda, kad ner nei vienos kisenes pas mane. o kuprine del pingines ir telefono pernelyg prabanga veziotis. aciu