Page 233 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 28 Oct 2012, 20:18
by Rammst
ar naujienu nebebus iki pat uzkurimo ?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 28 Oct 2012, 20:51
by tomasn
tai gi lietuvski santechnikai neskuba su uzsakymu vykdymu. laikinai ijungta pauze

Re: Husaberg kampelis

Posted: 31 Oct 2012, 19:02
by tomasn
tuomi noriu pagirti http://www.metada.lt" onclick="window.open(this.href);return false; darba.
paklaidos skaiciuojamos milimetrais :chain: :greblys: "...Turime sukaupę didelę sportinės technikos remonto patirtį"
DSC00579.jpg
DSC00579.jpg (212.38 KiB) Viewed 996 times

Re: Husaberg kampelis

Posted: 31 Oct 2012, 19:07
by tckd
Nuo kada cia bergui svarbu milimetras sian, milimetras ten. Siule tai skaitau pirmininkui dave pasitrenerot.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 31 Oct 2012, 19:11
by tomasn
no jo, kaip tik matosi beveik visas lankas :albino:
tdck, siulai i plysi silinono privaryt? skaitai juzefo tarakonas nepralys?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 31 Oct 2012, 20:04
by mindaugasa vol.2
tuomi noriu apginti savo darba. nor, tarp musu kalbant, jei apie liuminio siule nesimato, kad metalas buvo nusveistas iki molekuliu, tai bibis ta siule. bet tai cia gal laikys? nes liejau, tai kiek turejau amperu...

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 14:02
by tomasn
prisipazinsiu, siandien buvo ne daug nuveikta. uztai ryt bus einama i metada bei reikalaujama rasytinis pasiaiskinimas :rembaks:
DSC00581.jpg
DSC00581.jpg (144.72 KiB) Viewed 954 times

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 15:18
by mindaugasa vol.2
Te jei reikia po ta tiesiai suvirinta babyna, galiu pasiulyti 1mm paranito, prakladkej issipjaut. Nu

mobile mindaugasa

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 15:35
by tomasn
kaip matot is paskutines nuotraukos, paranito pas mane like dar koks 2/3 kvadratinio metro, o i metada eisime paklausti, kodel tas shudarankiu darbas buvo ivertintas 220 lt. skaitot, kad per mazai pajame?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 18:50
by tomasn
va tai, shkias, stebuklu padave. i berga pasirodo iprievartautas popierinis karbas nuo seno bergo ir dar be vienos pludes! velines - stebuklu metas! bergas islengvintas iki negaliu :pagausiu:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 20:39
by zil130
A tai dar reiks ir į žvejybos parduotuvę

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 21:40
by Rammst
stebedamas situacija, skaitydamas visokius pasisakImus su negatyvais tarp eiluciu,
noreciau pacitOt vieno bergo pardavejo is UK minti:

Husabergs have a somewhat chequered reputation, that mainly derives from them being the inventors of the high reving fourstroke single and at the time buyers not understanding the importance of oil changes, It is the quickest oil change I have known and as long as good quality oil is used at the correct interval you wont have a problem.


ainu pasiulysiu saviskiui grapos.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 21:51
by Rammst
ay, dar pamirsau, tigi koks plakac garaziuky kabo:


Image


su abejais avtogrfais :roll:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 22:09
by Wobbler
dumb and dumber :la:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 01 Nov 2012, 23:01
by cosmoz
kad "melada" net neturi su kuo virint aliuminio, tai panašu, kad virinta kažkur pilaitėj už 100Lt, 20 lt transportas = 100Lt pelnas :grauziu:
o kaina 220 Lt tai sugalvojo pažiūrėję į skydine už tekinimo staklių :) 220V :-k 220Lt :-k džiaukis, kad ne į trifazio dėžę pažiūrėjo :)