Page 25 of 46
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 09:09
by storms
bet tai klausyk, net ir metalo maziau veziotis reikes!
kazkaip neitiketina, kad butu tik 1 slydimo ivore...
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 09:14
by mindaugasa vol.2
nu. ant plunksnos nieko nera. stakana is vidaus ne tik apziurejau, bet ir apciupinejau, sakau, gal praleidau kazka? dar ydomumas: yra viduje, per stakano viduri (ilgi) isfrezuota vieta kaip ir ivorei. bet nera ten jos? ir kataloge neradau. bbz.
salnykus-pylnikus ir 1L 10W aliejus bikesopas patieks, kaip sakai?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 09:21
by storms
su fork/dust sealais nera bedu.
a aliejus turi buti tirkai 10w?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 09:36
by mindaugasa vol.2
nu raso SAE 10W. pisa prota? taip ir galvojau
va 05-06 metu jau 5W
kada siandien po darbo atvaziuot pylniku?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 09:36
by tckd
cia rase tkdc: i racing kawazaki 10w ir pusiau sintetika
ps. vyska ka parase adminasz istryniau, nes as taves nebijau! einam pasneket, nusiimk akinius!
:adminas: edit edit: negrazu trinti, ka kitas zmogus parase, netgi jei jis butu ir su akiniais, kaip kaad as. be to galiu akis issioperuoti, ka tada sakysi, a?
:edit::moderas:> nepamirskime, kad sioje zinuteje rase kaip minimum trys skirtingi zmones. Todel atsakyma reikia isvesti kaip vidurki, dalinant is triju.
:adminas-adminas: rysium vi viskuo, kas issakyta ir nutyleta, klausima formuluoju paprastai, bet angliskai: so, now you have no balls?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 10:27
by M`BaubZ
motul fl medium yra ganėtinai skystokas, palyginus su kitqais 10 w pažymėtais tepalais.
pvz, motorex ar putoline panašaus trtištumo žymimi 5w.
čia tik šiaip.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 10:32
by storms
gal toks ispudis, nes siaip nu nesamone butu. ar ne?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 10:35
by ezhiukas
siaip kiek teko skaitineti internetuose, tai sakiu tepalu tirstumas nera taip grieztai standartizuotas, todel priklausomai nuo gamintojo gali skirtis. Gal ir nesamone, bet sita nesamone skaiciau ne vienoje vietoje

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 10:54
by tckd
zodz 5w motulis ir allbalsai nekazka derinys chekd an huzabėrg.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 11:00
by mindaugasa vol.2
hmmm, gal tikrinta prie skirtingu temperaturu ir todel susidare toks ispudis.
kazkur skelbimuose maciau viskozimetra. norejo milijona uz ji, bet skaitau staigiai atmusciau babkes motofrakcijoj, nia?
tkdc, o ka, motulis istekejo pro allballsus??
siaip, spec. alieju kategorijoje tai dairyciausi silkolene. kazkodel taip manau, kad anie paskorina kai reikia gudresne vyritionke sumakaluoti.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 11:05
by M`BaubZ
kad 10w=5w tai biškį atmintis mane naebala. skirtumas žymėjime tarp motulio ir putoline ant 2.5w.
motul specsheetas
putoline
žiūrėti tirštumą prie 40 laipsnių.
motorexo neradau. kokių dar šakių tepalų pas mus eina laisvai nusipirkt? silkolene siūlo kažkokia "arūšta",
bet pro RSF kataloge neturi, o paprastas tai niekoblatno.
edit: kažkoks ešopas shop4race.com siūlo redline. tas irgi krūtas ir gražių spalvų, bet kaina tai eina nx.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 11:23
by tckd
motorex
grandines tepalai zeba, oro filtro purskalas zeba, zodz nespjauciau i rexa.
nzn ar motul ar allbals ar smeliofrakcija bet snargliai ejo papolnaj

na an asfalto butu galima atmest trecia kintamaji tai jau tiesa butu arciau.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 11:33
by mindaugasa vol.2
tkdc: o negalejo buti belenkaip sukalti/pazeisti rieboksliai kalti?
belenkokioj tanagroje galima isigyti shell aliejaus shakems.
kodel jau tokiu iprastu brand'u nekotiruojame? kodel tokie mandri pavadinimai pasipyle?
motorexas gerai varo apie savo privalumus: low friction oil.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 11:42
by tckd
shell is tanagros tai pasatam an duju, jokio racing lookslike
ps.
tai jei rieboksliam istatom raga tai skaitau upes nebesustabdysi?
o te tai snargliai tai nebe tai vel.
tai prasom paimt setuka paneigt mita!
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Feb 2012, 11:45
by mindaugasa vol.2
shell pila i formule1
sudesiu allballsus ir turesi atsiprasyti
vyrytionkes nuleisiu is balsiu transformatorines