Page 25 of 49
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 08:40
by ezhiukas
skaiciu nerasysiu, bet amerikonai dar karta patvirtino savo, kaip mikimauzu reputacija. Geriausiai parduodamas BMW modelis amerikej - S1000RR. Tiek 2010, tiek 2011 metais. Tuo tarpu europa renkasi R1200GS. Beje, S1000RR amerikej 2010-2011 metais pagal pardavimus lenkia ir japonu litrus.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 12:20
by El Traxo
Db aisku ko salvagai uzversti perpistais S1000
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 12:23
by mindaugasa vol.2
na tai po tuoj bus must brytva lietuvoje. mikmauzam +1, tegu perka dar daugaiu! ir nieko cia nepadoraus. tuoj eziukas koparte issibrausins s1000 ir i trasa!
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 12:35
by ezhiukas
nie, va ka ka, bet brytva pirkt tai net mintis nekyla. Geriau jau urala nusipirksiu
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 13:07
by mindaugasa vol.2
+1
urala irgi per koparta?

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 13:08
by ezhiukas
siaip turiu jau viena, tik surinkt reikia. Bet jau geriau antra per coparta, nei britva

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 13:11
by mindaugasa vol.2
tai ka reiskia surinkt? ar tai reiskia, kad nebuvai bikeriu vidurziemyje?
>:/
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 13:21
by ezhiukas
abizhaesh. Baikeris as ar ne baikeris? Aisku buvau. Su uralu. Bet ne savo

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 13:25
by mindaugasa vol.2
tai aisku, kad baikeris!
pala. o baikeriai duoda savo motorcykla kitam pavaziuot? eik, eik, negali buti.
jaucio aki spjovet? kiek nuspjovei?

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 13:33
by ezhiukas
panasu kad laikas papams

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 17:20
by 2tone
yes, sir!

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 18:52
by El Traxo
pala, 2tone, kalba ėjo apie viduržiemį

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 22:19
by 1966
prie papu ir prie vidurzemio

Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 16 Jan 2012, 22:51
by sai
eble tam yr penktadienio skyrelis. ciagi viesa erdve
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 26 Jan 2012, 12:50
by tomasn
skaiciai kalba uz save ir uz bmw R1100GS
per si kilometraza varikliui pakeista tik grandines slaideriai be itempejai. konvertot i kilometrus mokat
Engine all stock except the plastic camchain guards (and I assume camchain tensioner(s) too) got worn out once. One time gearbox bearings replaced, some 4-5 times final drive bearings replaced. That's pretty much it.
I'm guessing why his engine has done so well is because he's very careful on maintaining it. If I remember correctly he uses only Mobile 1 full-synthetic oil and replaces it after every 5000 miles instead of 6000 like manual states. He's also a pro BMW mechanic, so he knows his way around the bike and he's making living from it now in Texas