Page 25 of 27

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 24 Aug 2010, 18:22
by cliff
El Traxo wrote:
zil130 wrote:Starmsas nukošė cliffa
O jis galėtų! Image
3kart dejau toj vietoj.. pirma karta nu pagalvojau ok kito nebus ner kur skubet, po antro jau pats saves nesupratau.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 24 Aug 2010, 18:24
by didzhej
o treciam ka niekinai??? :)

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 24 Aug 2010, 20:17
by cliff
didzhej wrote:o treciam ka niekinai??? :)
bbz trecias jau nebuvo kaip pirmas, t.y. neuzsisuko taip :D
anyway gavau geru pamoku :) per toki laika imi suprast kas kur blogai. gaila aplink kauna ner panasiu trasu arba bent nezinau :D

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 08:43
by El Traxo
Nepamirštam šiandien įsijungti Sport1 - 21:15 Sportinė - pramoginė laida vyrams „Teritorija“ rodys reportažą apie Moto9

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 10:22
by Rammst
buvo planas Muskate kartu su vIrais pažiūrėt, bet atrodo Muskatas neduoda (!!!), nes kažkokį kašį rodo... kas tas kašis?

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 12:30
by emaz
Teritorijos laida bus žiūrima Karolinos viešbučio Vip salėje.
Renkamės nuo 20.00, laida rodyt pradeda ¬21.15


Image

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 17:38
by wundis
labadiena sudu megejai,

o kur garantijos kad isvysime teritorijos laida internete?
gal kas norit nuripint ir pateikt i viesuma, ibo kabelines pas mane nema ir sport1 kanalo cia nesimato?

aciu,
sudu megejas is rokiskio raj.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 17:42
by tomasn
taigi gribas, taigi turint skaitmenini tiuneri gali zet nemokamai.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 18:04
by wundis
ale tai ot. is kur gi pas man skaitmeninis tiuneris.
viasatas tik. o jis kiek zinau sport1 nerodo ](*,)
PS na ok, skaitmeninis tiuneris yra bet jis moraliskai pasenes ir numestas paluben.

prasymas-pageidavimas islieka :-#

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 18:08
by Yvl
tai vis tik atsiprasyk to DVB-T tiunerio ir nepisk proto!

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 21:39
by storms
:popcorn:
wundis kikino
alius i mikrafona snekejo
ramstas irgi
tuskus smauge
motofrakcijos narai

ziurom toliau
:popcorn:

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 21:50
by storms
xaxa
artik ne MF citatu buvo pazerta?
+1

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 23:30
by tomasn
nesratau, kodel traxas prisistate teritorijos mergoms savo slapyvardziu?

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 23:34
by tckd
bibis kaip supratau jei negriuni tai i kadra siukstu neisi #-o
stormsas vinguriavo daznokai.
wundis kickino gausiai.
alius snekejo rimtai, bet kazkodel nepaminejo kad pirmininkas liepe smaugt na vse dengi.
nu zodziu karolinoi viru buvo gaUsEI!
iseidamas net kuzavui pazadejau eilerasti kurio neradau atsiust jemailu :albino: koks kuzavo emailaS? :)))

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 31 Aug 2010, 23:35
by El Traxo
tomasn wrote:nesratau, kodel traxas prisistate teritorijos mergoms savo slapyvardziu?
Nieko nežinau, nepažįstu tų draugų - jokiose moto nevažiavau, devynkes gėriau namie!