Posted: 01 Jul 2008, 14:31
nu bl... jus pavarot 
delfi wrote:Danija - laimingiausia šalis pasaulyje
Daba statai litra...danas wrote:tai va, senas pirdzius pagal jus, man 33, vazineju jau 15metu (cia su moco teisem tiek, pries tai jawom teisiu nereikejo) daba turiu litra. pradziai tiek
Ar čia man vienam užkliuvo "turiu litrą"? Skaitau, rimts ir dvasingas bahūrs sakytų VAŽINĖJU litrU. Pvz. aš TURIU P.Cvirkos kažkiektaitomų kūrybos, bet, iš tiesų, NESKAITAU. Gaudot mintį?danas wrote:tai va, senas pirdzius pagal jus, man 33, vazineju jau 15metu (cia su moco teisem tiek, pries tai jawom teisiu nereikejo) daba turiu litra. pradziai tiek
tai cia pas mus daug tokiu... turetoju... storms turi berga, minde turi honda... tas kur negaliu sakyt turi varle...El Traxo wrote:Ar čia man vienam užkliuvo "turiu litrą"? Skaitau, rimts ir dvasingas bahūrs sakytų VAŽINĖJU litrU.
tai padarysi litro revju ar paprasyti reikes?danas wrote:na gerai didelis sorris, ta tureta litra, kuris visiem uzkliuvo, jau istustino be manes. Pasitaisau: važinėju apsižerges kaimene arkliu, telpanciu tukstantyje kubiku
atsiprasau esu kiaule, nesusiziurejau.ezhiukas wrote:ponas mindaugai, neskaitote kitu skyreliu - taigi rase zmogus kad turi litrine aprilia su v2 motoru. Praktiskai cioperis, nu
sakau, kad netvarka, kai visoki anonimai neįkainuojamą MF know-how pompuoja į savo PySy :texaschainsawmassacre3:storms wrote:kai tik gintaras13 ka nors parasys - iskart gaus -
tiek laiko stebet ir nerasyt - negalima
Ir tau 13 metu? Ar megsti velnia?gintaras13 wrote:Sveiki, pagaliau ir mano eile atejo prisistatyti
taigi vardas Gintaras, vazineju su Triumph Speed Triple, esu uzkietejes streetu fanas is Vilniaus