Page 25 of 194

Posted: 01 Jul 2008, 14:31
by danas
nu bl... jus pavarot :suicide:

Posted: 01 Jul 2008, 14:35
by Arvis
delfi wrote:Danija - laimingiausia šalis pasaulyje

Posted: 01 Jul 2008, 15:23
by Renaz
Lakoniskai dedu minusa uz lakoniskuma. Kur lyrika ir motopezija beigi motoromantika?

Posted: 01 Jul 2008, 18:36
by zil130
danas wrote:tai va, senas pirdzius pagal jus, man 33, vazineju jau 15metu (cia su moco teisem tiek, pries tai jawom teisiu nereikejo) daba turiu litra. pradziai tiek
Daba statai litra... ;-)

Posted: 02 Jul 2008, 09:16
by El Traxo
danas wrote:tai va, senas pirdzius pagal jus, man 33, vazineju jau 15metu (cia su moco teisem tiek, pries tai jawom teisiu nereikejo) daba turiu litra. pradziai tiek
Ar čia man vienam užkliuvo "turiu litrą"? Skaitau, rimts ir dvasingas bahūrs sakytų VAŽINĖJU litrU. Pvz. aš TURIU P.Cvirkos kažkiektaitomų kūrybos, bet, iš tiesų, NESKAITAU. Gaudot mintį? :albino:
minusuoju

Posted: 02 Jul 2008, 09:20
by Yvl
El Traxo wrote:Ar čia man vienam užkliuvo "turiu litrą"? Skaitau, rimts ir dvasingas bahūrs sakytų VAŽINĖJU litrU.
tai cia pas mus daug tokiu... turetoju... storms turi berga, minde turi honda... tas kur negaliu sakyt turi varle...

Posted: 02 Jul 2008, 13:18
by danas
na gerai didelis sorris, ta tureta litra, kuris visiem uzkliuvo, jau istustino be manes. Pasitaisau: važinėju apsižerges kaimene arkliu, telpanciu tukstantyje kubiku :scooter:

Posted: 02 Jul 2008, 13:27
by mindaugasa vol.2
danas wrote:na gerai didelis sorris, ta tureta litra, kuris visiem uzkliuvo, jau istustino be manes. Pasitaisau: važinėju apsižerges kaimene arkliu, telpanciu tukstantyje kubiku :scooter:
tai padarysi litro revju ar paprasyti reikes?
valyt, nevalyt, ima benzo, pavadinimas litro, problemos, nepatiko, "pries tai turejau, tai.." etc.
?
:rock:

pastaba: jei turi honda, tik nerasyk, kad valyt ar ka nors teigiamo aplamai. apsijuoksi vajvajvaj..

Posted: 02 Jul 2008, 13:30
by ezhiukas
ponas mindaugai, neskaitote kitu skyreliu - taigi rase zmogus kad turi litrine aprilia su v2 motoru. Praktiskai cioperis, nu :)

Posted: 02 Jul 2008, 13:34
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:ponas mindaugai, neskaitote kitu skyreliu - taigi rase zmogus kad turi litrine aprilia su v2 motoru. Praktiskai cioperis, nu :)
atsiprasau esu kiaule, nesusiziurejau.
tai gerai: nehonda ir aciu dievui.

Posted: 04 Jul 2008, 09:51
by storms
kai tik gintaras13 ka nors parasys - iskart gaus -
tiek laiko stebet ir nerasyt - negalima

Posted: 04 Jul 2008, 10:00
by El Traxo
storms wrote:kai tik gintaras13 ka nors parasys - iskart gaus -
tiek laiko stebet ir nerasyt - negalima
sakau, kad netvarka, kai visoki anonimai neįkainuojamą MF know-how pompuoja į savo PySy :texaschainsawmassacre3:

Posted: 04 Jul 2008, 18:47
by gintaras13
Sveiki, pagaliau ir mano eile atejo prisistatyti
taigi vardas Gintaras, vazineju su Triumph Speed Triple, esu uzkietejes streetu fanas is Vilniaus

Posted: 04 Jul 2008, 19:06
by Renaz
gintaras13 wrote:Sveiki, pagaliau ir mano eile atejo prisistatyti
taigi vardas Gintaras, vazineju su Triumph Speed Triple, esu uzkietejes streetu fanas is Vilniaus
Ir tau 13 metu? Ar megsti velnia?

Posted: 04 Jul 2008, 19:24
by wundis
o gal cia vidutinis keliones greitis ? trylika!
be to manau kad gintaras13 yra vesaites pakalikas - stt ir policijos snipas atejes suziureti katras cia mandriausias kad israsyt baudu.