Page 25 of 32

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 17:57
by storms
Kažką tu pliončini.

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 18:01
by storms
Čia same shitt kaip ašvpadaryčiau tą patį iš taksofono prieš tai sudiktavęs tavo asmens kodus

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 18:17
by Yvl
ok, aš pliončinu o tu va SIM klono negauni :)

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 19:22
by storms
Esmė, kad netus atgal visi operatoriai šitą paslaugą turėjo, o dabar nebeturi. Kodėl - klausimas Arviui

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 19:22
by Yvl
nublet netikiu, kad turėjo.

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 19:40
by storms
Vled, bilenkurią mašiną pastabdyk

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 20:09
by mindaugasa
Rugsciai reagavo omnio vadybininkas kazkada. Sake, a zinau sita finta, nu galime suzaisti dar viena korta. Matyt ten kazkokia makle uzsukdavo savo servuose?
mobile

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 20:15
by Yvl
Būtent. Teoriškai turi gautis panašus bybis kaip su dviem vienodais IP adresais tam pačiam tinkle

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 20:44
by storms
Teorijos nzn ir ji man px. Žinau faktą, kad visai neseniai nė vienam iš operatorių du simai nebuvo problema

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 20:59
by sai
Yvl wrote:O šiaip - nu kad ir toks lempinis variantas: pasiklonuoju tavo SIM ir "užminuoju" oro uostą, Akropolį ir Seimą.
Minklė - pas ką namo ateis pareigūnai su faktūrom?
traxas neduos meluot, saugumas auksciau visko. pabandykit pildyka, labasa pietu europoj nusipirkt, suzinosit

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 21:00
by Yvl
storms wrote:Teorijos nzn ir ji man px. Žinau faktą, kad visai neseniai nė vienam iš operatorių du simai nebuvo problema
Nu kodėl man atrodo, kad tu kažką painioji...

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 21:03
by storms
Nu juk žinau kas naudojasi ir kaip šią paslaugą berods dar omnis marketino

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 21:04
by Yvl
Man gausiai cekava, kaip tai veikia? Skamba du rageliai vienu metu?

Re: ieskau

Posted: 22 Oct 2015, 21:46
by mindaugasa
ne, du rageliai vienu metu neskamba. man buvo pasakyta, kad isedus i auto, automobilinis telefonas "pamatys" (?) tavo kisenini ir perims skambucius. kaip tai veikia - bbz.
arvi? ten nykstukai komutuoja, nia?

Re: ieskau

Posted: 23 Oct 2015, 00:08
by Proxas
mindaugasa wrote:ne, du rageliai vienu metu neskamba. man buvo pasakyta, kad isedus i auto, automobilinis telefonas "pamatys" (?) tavo kisenini ir perims skambucius. kaip tai veikia - bbz.
arvi? ten nykstukai komutuoja, nia?
ma rodos cia tie patys nykstukai melynais dantim :albino: