Posted: 30 Oct 2006, 12:09
wajduli... tai kada soksime "dirtinti"? :)
as bandziau jo SULAUKTI, bet neuzteko kantrybes!!Renaz wrote:Nekizdekit! Redlainas ties 7500! Normaliai yr!
tau saskaitos numeri parasyt ar grynais atveshi?didzhej wrote:wajduli... tai kada soksime "dirtinti"?
Cia del to kvailo ismyslo is motociklo variklio daryt kokia tai membranine ustanovke su nesveikais 12 ar dar daugiau tukstanciu apsuku ir 4 stapariko dydzio cilindrais... Vazinetum pries tai su paprastesniais aparatais, tokiu nesamoniu nesneketum!w919 wrote:as bandziau jo SULAUKTI, bet neuzteko kantrybes!!Renaz wrote:Nekizdekit! Redlainas ties 7500! Normaliai yr!
hehe, as apie tai kazkada irgi galvojau!! bet butu KUL!Renaz wrote:O tai kaip kitaip pavadint sugebejima judint stumuoklius tokiu greiciu?
Skaitau greitai tas laikas, kai britvu apsukas nusakys ne rpm, o kHZ!
grynuolejs! urano!w919 wrote: tau saskaitos numeri parasyt ar grynais atveshi?