Page 25 of 37

Posted: 30 Oct 2006, 12:09
by didzhej
wajduli... tai kada soksime "dirtinti"? :)

SVARBU

Posted: 30 Oct 2006, 12:14
by _hey

Posted: 30 Oct 2006, 12:30
by didzhej
As jau apturejau malonuma kelti savo "saldytuva" is Neries - i virsu... slaitu, danuna!

(zod. danuna - sudu.rtinis zodis is trieju zodziu (DA, NU ir NAX...), liet.kalb.nevartojamu, bet issamiai apibudinanciu veiksmo sudetinguma, beigi poreiki).

Posted: 30 Oct 2006, 12:40
by w919
Renaz wrote:Nekizdekit! Redlainas ties 7500! Normaliai yr!
as bandziau jo SULAUKTI, bet neuzteko kantrybes!! :D

Posted: 30 Oct 2006, 12:41
by w919
didzhej wrote:wajduli... tai kada soksime "dirtinti"? :)
tau saskaitos numeri parasyt ar grynais atveshi? :D :D :D

Posted: 30 Oct 2006, 12:54
by Renaz
w919 wrote:
Renaz wrote:Nekizdekit! Redlainas ties 7500! Normaliai yr!
as bandziau jo SULAUKTI, bet neuzteko kantrybes!! :D
Cia del to kvailo ismyslo is motociklo variklio daryt kokia tai membranine ustanovke su nesveikais 12 ar dar daugiau tukstanciu apsuku ir 4 stapariko dydzio cilindrais... Vazinetum pries tai su paprastesniais aparatais, tokiu nesamoniu nesneketum! :P

Posted: 30 Oct 2006, 13:12
by w919
membranine ustanovke!!!

:!: :!: :!:

=D> =D> =D> :D :D :D

Posted: 30 Oct 2006, 13:51
by Renaz
O tai kaip kitaip pavadint sugebejima judint stumuoklius tokiu greiciu?

Skaitau greitai tas laikas, kai britvu apsukas nusakys ne rpm, o kHZ!

:blackeye:

Posted: 30 Oct 2006, 13:55
by w919
Renaz wrote:O tai kaip kitaip pavadint sugebejima judint stumuoklius tokiu greiciu?

Skaitau greitai tas laikas, kai britvu apsukas nusakys ne rpm, o kHZ!

:blackeye:
hehe, as apie tai kazkada irgi galvojau!! bet butu KUL!

Posted: 30 Oct 2006, 15:26
by didzhej
w919 wrote: tau saskaitos numeri parasyt ar grynais atveshi?
grynuolejs! urano!

Posted: 02 Nov 2006, 11:29
by Renaz
Kada Rashydas grizhta? Vaziuos i Bekeles fiesta? Parasykit.

Posted: 06 Nov 2006, 10:07
by _hey
Rashydas grizta 12 diena.

Posted: 06 Nov 2006, 10:11
by _hey
RAPORTAS ir Bekeles fiestos:

Kadangi pasalo is gerai pasnigo, tai penktadieni nusprendziau nulekti pas Dainiu piktesniu padangu. Deja Dainius nieko negalejo pasiulyti ir kaip ir galima buvo tiketis ant leduko istrizas ejau :) galas kaip slikas.
Iki starto motocikla nusitempiau su priekaba, bet buvo didesniu
pramustgalviu - Arunas su Gerardu nuo nemencines iki Zaldokynes
myne savo eiga :) Dar norejo vienas vaziuot, bet jo motociklas
sunkesnis ir nieko nesigavo.
Motociklas, turiu pastebeti, netgi susales kuriasi taip pat gerai
kaip ir vasara - matyt gerai suka starteris :D
Dar vienas prisijunge keturatis is keturiratai.com
Taigi startavom po PRO klases. Pirmas posukis, sankryza,
pirma tiesioji ir po kokiu 500 metru motas net nepastebejau kaip
isnere is po manes ir nuciuoze i kelio viduri ;/ Vaziavau labai
atsargiai pacia kelio pakraste ant zoliu. Is galo vaziaves Arunas
pats nesuprato kaip motas is po manes issoko. Suma sumarium -
sankabos rankenele + sankabos rankeneles "kelmas" subyrejes :(
Matyt nuo salcio metalas trapus pasidare :(
Gerai kad i starta atvaziavo dar motociklam prijaucianciu - toks
Darius is team Unlimited su chebra ir jam buvau palikes
automobilio raktelius. Tai privaziavo, pasikrovem ir patraukem i
finisa - prie Moletu esanti karjera.
Finisave dalyviai nei trasa, nei legenda nebuvo patenkinti. Pirma
- viskas susale, tai nebuvo idomiu pasimurkdymu, antra - labai
netiksli legenda ir visi daug grybavo.
Arunas Su Gerardu nusieme mazdaug po 10 km, nes labai buvo slidu :(
Antra varzybu dalis buvo trialas karjere vaziuojant laikui, kuri
tik pasiziurejau, paskui dar pazistamas paveziojo su dzipu ir
issiskirstem.

Suma sumarium - du dzipai del prikledzio "pasibuciavo" trasos
pradzioj, dar keleta smulkesniu nutikimu. Pats laika praleidau
gerai, mota nedaug apgadinau, supratau kad reikia geru rankenu
apsaugu, kaip ktm'e :) Renginukui dedam pliusa.

V.

Posted: 06 Nov 2006, 10:16
by w919
tai iseina pagadinot technika ir issiskirstet... :)

man dar butu idomu kaip Vee sekasi vazinet siom dienom?
btw tuoj zada atsilima - gal i Aukstadvari?! :)

Posted: 06 Nov 2006, 10:25
by mindaugasa
bike rase, kad jie vykdo projekta: su baiku i everesta. varo anglas ir indas. su xt660? tai indas iki rumunijos spejo paguldyti moca 14-a kartu. bet motas su konkreciomis rankenu apsaugomis, tai rankeneles sveikos!

hey, tau ju reikia!