Page 25 of 75
Posted: 05 Jun 2009, 15:31
by Username
Beje ziurejau vidutiniskai 0-60ft laikus dragtimes.com , visu modeliu HD ir visu modeliu Suzu tai brytvos daro laikus grubiai vidutiniskai 1.5-1.7sec diapazone o visokie Harlejai ~1.8-1.9sec diapazone.
60feet tai cia ~18 metru.
Tai Kryzius turetu sunerimti, bet gal jis pavarytu taip kaip tame video! Visiems butu shansu

Posted: 05 Jun 2009, 15:32
by Username
Kryžius wrote:Dragas? Po

tuka
Gal geriau darbo dienom A? [-o<
Uzteks gerti pastoviai savaitgaliais. Ka pasakys blaivininku komitetas?
Posted: 05 Jun 2009, 15:37
by Abbath
Username wrote:Kryžius wrote:Dragas? Po

tuka
Gal geriau darbo dienom A? [-o<
Uzteks gerti pastoviai savaitgaliais. Ka pasakys blaivininku komitetas?
Tai jei net savaitgali išgęrt negalima... taigi bled stogas išvažiuos... tūūū tūūū....
O blaivininku komitetas tegu savo temoj sako kanori

Posted: 05 Jun 2009, 15:46
by Abbath
O kada Enduro skyreli pervadins i nevalit ir murzina?

Posted: 05 Jun 2009, 16:01
by Username
Smirdzh. reik sakyti
Tu tai priviso daugiau negu imanoma. Aciu dievui vienas jau susiprotejo, tai is to dziaugsmo i bulgarija isleke.

Posted: 05 Jun 2009, 16:06
by Dzuku_Briedzis
Ale ot pavyduoliai...
Burzgia ir tashkosi ir smaugiasi smagiai
Posted: 05 Jun 2009, 16:06
by Abbath
Agro/Enduro kaNpelis
ШООКИС:
У нас нивалит зато пурвина ир смирдж!!!
Agrotiekime aciu tau kad esi!!!
O aš kai noresiu išsivoliot, degtienes visada žinau kur gauti

Posted: 05 Jun 2009, 16:13
by Dzuku_Briedzis
Posted: 05 Jun 2009, 16:18
by Abbath
Pala pala

Posted: 05 Jun 2009, 16:21
by Dzuku_Briedzis
Posted: 05 Jun 2009, 16:23
by Abbath
Ogal ?
VS

Posted: 05 Jun 2009, 16:25
by Kostas
+ kaliau Pliusui (aka Krizhiui) ba propaguoja teisingas maciklieras

Posted: 05 Jun 2009, 16:26
by Dzuku_Briedzis
Visisikai jokio kompromato
Mergaite da i smaugia.. O ir spalva madinga.. Uzskaitoj KTM'a...
Na ir ta kapiniu grazuole bisky uzskaitom, bet...

Posted: 05 Jun 2009, 16:26
by Abbath
Beje kodel tu merga su baxuru lygini?

Posted: 05 Jun 2009, 16:27
by Dzuku_Briedzis
Kryžius wrote:Beje kodel tu merga su baxuru lygini?

Jei ten b0xuras - tai... Spalvu kontrole nepraleistu

Man tai ten panasiau i boba su keushais
Acakau