Page 25 of 75

Posted: 05 Jun 2009, 15:31
by Username
Beje ziurejau vidutiniskai 0-60ft laikus dragtimes.com , visu modeliu HD ir visu modeliu Suzu tai brytvos daro laikus grubiai vidutiniskai 1.5-1.7sec diapazone o visokie Harlejai ~1.8-1.9sec diapazone.

60feet tai cia ~18 metru.

Tai Kryzius turetu sunerimti, bet gal jis pavarytu taip kaip tame video! Visiems butu shansu :D

Posted: 05 Jun 2009, 15:32
by Username
Kryžius wrote:Dragas? Po :eb: :partyman: tuka :snooty: :teeth:

Gal geriau darbo dienom A? [-o<
Uzteks gerti pastoviai savaitgaliais. Ka pasakys blaivininku komitetas?

Posted: 05 Jun 2009, 15:37
by Abbath
Username wrote:
Kryžius wrote:Dragas? Po :eb: :partyman: tuka :snooty: :teeth:

Gal geriau darbo dienom A? [-o<
Uzteks gerti pastoviai savaitgaliais. Ka pasakys blaivininku komitetas?
Tai jei net savaitgali išgęrt negalima... taigi bled stogas išvažiuos... tūūū tūūū.... :wave: :suicide:

O blaivininku komitetas tegu savo temoj sako kanori :hippy:

Posted: 05 Jun 2009, 15:46
by Abbath
O kada Enduro skyreli pervadins i nevalit ir murzina? :D

Posted: 05 Jun 2009, 16:01
by Username
Smirdzh. reik sakyti

Tu tai priviso daugiau negu imanoma. Aciu dievui vienas jau susiprotejo, tai is to dziaugsmo i bulgarija isleke. :prayer:

Posted: 05 Jun 2009, 16:06
by Dzuku_Briedzis
Ale ot pavyduoliai... :)

Burzgia ir tashkosi ir smaugiasi smagiai

Posted: 05 Jun 2009, 16:06
by Abbath
Agro/Enduro kaNpelis

ШООКИС:
У нас нивалит зато пурвина ир смирдж!!!

Agrotiekime aciu tau kad esi!!!

O aš kai noresiu išsivoliot, degtienes visada žinau kur gauti :snorting: :snorting: :snorting: :snorting: :snorting:

Posted: 05 Jun 2009, 16:13
by Dzuku_Briedzis
Ane? :)



Image

vs.

Image :-$

Posted: 05 Jun 2009, 16:18
by Abbath
Pala pala :chain:

Posted: 05 Jun 2009, 16:21
by Dzuku_Briedzis
Laukiu su :occasion5: :eb:

Kada busi? :D

Posted: 05 Jun 2009, 16:23
by Abbath
Ogal ?
Image

VS

Image

Posted: 05 Jun 2009, 16:25
by Kostas
+ kaliau Pliusui (aka Krizhiui) ba propaguoja teisingas maciklieras :D :plustwo:

Posted: 05 Jun 2009, 16:26
by Dzuku_Briedzis
Visisikai jokio kompromato :D

Mergaite da i smaugia.. O ir spalva madinga.. Uzskaitoj KTM'a...

Na ir ta kapiniu grazuole bisky uzskaitom, bet... :)

Posted: 05 Jun 2009, 16:26
by Abbath
Beje kodel tu merga su baxuru lygini? :asshole:

Posted: 05 Jun 2009, 16:27
by Dzuku_Briedzis
Kryžius wrote:Beje kodel tu merga su baxuru lygini? :asshole:
Jei ten b0xuras - tai... Spalvu kontrole nepraleistu :D
Man tai ten panasiau i boba su keushais :)

Acakau