Page 244 of 295
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 13:25
by Rammst
užpisė darbas, noriu garažiukan........................................

Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 14:09
by mindaugasa vol.2
Rammst wrote:užpisė darbas, noriu garažiukan........................................

+1
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 14:44
by Dzuku_Briedzis
Tai kai suprantu, siandien strielka pas tomasena? Spardysim berga. Jei neiseis bergo - spardysim ka nors kita
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 14:53
by Motowowere
Duokit pakikint

Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 16:13
by Rammst
pasvajok. visi žino, kad Bergo kikinimas yra desertas.
aišku, jei neužsiveda, po 10 min desertas virsta kažkuom kitu,
bet nepaisant to, desertą reikia užsitarnauti kitais darbais.
ką moki (be laipiojimo į medžius) ?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 16:19
by tckd
noreciau pastebeti 400inio kickas palygint su 450 nu netokios malonios formos. o dar tas autodekompresorius.. tai zodziu kaip cepelinai su varske. nu bet testraido tai laukiam

Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 16:46
by Rammst
o kur tu kiši tą kiką?

Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 18:20
by Ziune
I strelka dar nepavelavau? Ne, ok tada.
Tomasenai kada but? Be ne shian, ok?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 18:23
by Rammst
bičiulis ryškiai dar su itališku peregaru...

Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 19:32
by Motowowere
Rammst wrote:pasvajok. visi žino, kad Bergo kikinimas yra desertas.
aišku, jei neužsiveda, po 10 min desertas virsta kažkuom kitu,
bet nepaisant to, desertą reikia užsitarnauti kitais darbais.
ką moki (be laipiojimo į medžius) ?
Sava darba ismanau.Sedziu,geriu alu ir patarineju,na zodziu uzp...su su nedidelemis pastangomis.Kartais pagelbeju

Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 22:40
by tckd
Manjana, siandien buvo tik paruostos gerb. Egzpertu komisijai kedes
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 23:00
by Dzuku_Briedzis
TAI KADA? :bleee:
nervai ant ribos
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Jan 2013, 23:22
by emaz
Jo jo, kada, kada?
O gal ant buksyro užtrauktumėm?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Jan 2013, 08:38
by Motowowere
Vadinasi siandien.Kelinta valanda?Geliu ir sampano neimti?Tada mielai uzsuksiu,kede medine apvali uzrezervinta.

Re: Husaberg kampelis
Posted: 16 Jan 2013, 08:41
by Rammst
nu darbui šiandien tai tikrai pzdc... varau į kirpyklą
