perku laikrodi

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by storms »

teo, sic be kanpaso
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: perku laikrodi

Post by Teo »

tai žinoma. man "prilipo" ju masyvus dizainas. tai daba pirksiu jau trecia casio ir antra G-shocką. nes turimas su baromentru ne G, o tas kur G - be baromentro :D
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by tckd »

storms wrote:teo, sic be kanpaso
pala kuris cia naudojat konpasa? :grauziu: gpse ismeciau is meniu net kad po akimis nesimaisytu :albino:

edit: termometras an rankos beje irgi nekazka rodo.
less teeth, more tits.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: perku laikrodi

Post by Teo »

storms wrote:teo, sic be kanpaso
per tris metus, kai turiu su kompasu, nei karto rimtai neprireikė...
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: perku laikrodi

Post by Teo »

tckd wrote:
storms wrote:teo, sic be kanpaso
pala kuris cia naudojat konpasa? :grauziu: gpse ismeciau is meniu net kad po akimis nesimaisytu :albino:

edit: termometras an rankos beje irgi nekazka rodo.
nu man gyvenime reikia triju funkciju - barometro, waterpruf ir smugiams atsparumo. nors barometras jau irgi praranda aktualumą, kai kisenėje atsirado smartfonas su meteo.lt aplikacija (tiesa, barometras tiksliau prognozuoja lietu konkrecioje buvimo vietoje, nei meteo .lt)
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: perku laikrodi

Post by M`BaubZ »

tckd wrote:pala kuris cia naudojat konpasa? :grauziu: gpse ismeciau is meniu net kad po akimis nesimaisytu
tai jei naviguoji ne su gps, o su žemėlapiu, tada ir naudoji.

bet tas casio tai baisiausias dalykas, kokį tik galima ant rankos nešiot. nu nebent su swarowskiais dar būtų..
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by storms »

g serija gera, bet man labiau pro trekai patynk
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: perku laikrodi

Post by Teo »

M`BaubZ wrote: bet tas casio tai baisiausias dalykas, kokį tik galima ant rankos nešiot. nu nebent su swarowskiais dar būtų..
kaip iš kino klasikos:
неэстетично, зато дешево надежно и практично
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: perku laikrodi

Post by rprznt »

transformeris kazkoks :puke:

O bet taciau pastebejau kad visi zaisliukai vartojami pirma menesi (2). Poto lieka naudojimui: laikas-data.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by storms »

tckd wrote:
storms wrote:teo, sic be kanpaso
pala kuris cia naudojat konpasa? :grauziu: gpse ismeciau is meniu net kad po akimis nesimaisytu :albino:

edit: termometras an rankos beje irgi nekazka rodo.
del termometro visiskai sutinku - pas casio tai pieno riebumo indikatorius. taciau jis berods privalomas altimyteriui, tai kodelgi jo neidejus?
suunto (d6) gi termometras yra labai tikslus ir refreshinasi labai daznai (na kas sekunde manau). tai yra labai egras featuras nardant beigi siaip pramogaujant vandeny - visada gali pasakyt, koks cia salta, juk 23 laipsniai . nu ir tt. beje is patirties akau - reali temperatura su "jauciama" temperatura daznai gan smarkiai prasilenkia.
kompasa, beje, irgi naudoju. ypac explorinant nepazystamuose didmeisciuose
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: perku laikrodi

Post by rprznt »

stai ir prasom, geri laikrodziai, super dezajnas, kaina krizine

http://www.kiauletaupykle.lt/kaunas/akc ... -Lietuvoje" onclick="window.open(this.href);return false;
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by storms »

skaitau apsipirkes gali varyt tiesiai i mansfactory
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: perku laikrodi

Post by rprznt »

*xfactory
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by El Traxo »

Kalega įsigijo Suunto Core Alu Black. Pats juokias, kad panašus į dujinės viryklės degiklį. :pizdujmikliainamo:
Nu ir strapikas toks... visai nepriduod =;

Image
How does you do?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: perku laikrodi

Post by storms »

kazkaip ciupinant kora jis labai kvalitetnas nepasirode ir man
Post Reply