Page 26 of 45
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 10:38
by storms
teo, sic be kanpaso
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 10:43
by Teo
tai žinoma. man "prilipo" ju masyvus dizainas. tai daba pirksiu jau trecia casio ir antra G-shocką. nes turimas su baromentru ne G, o tas kur G - be baromentro

Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 10:43
by tckd
storms wrote:teo, sic be kanpaso
pala kuris cia naudojat konpasa?

gpse ismeciau is meniu net kad po akimis nesimaisytu
edit: termometras an rankos beje irgi nekazka rodo.
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 10:45
by Teo
storms wrote:teo, sic be kanpaso
per tris metus, kai turiu su kompasu, nei karto rimtai neprireikė...
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 10:49
by Teo
tckd wrote:storms wrote:teo, sic be kanpaso
pala kuris cia naudojat konpasa?

gpse ismeciau is meniu net kad po akimis nesimaisytu
edit: termometras an rankos beje irgi nekazka rodo.
nu man gyvenime reikia triju funkciju - barometro, waterpruf ir smugiams atsparumo. nors barometras jau irgi praranda aktualumą, kai kisenėje atsirado smartfonas su meteo.lt aplikacija (tiesa, barometras tiksliau prognozuoja lietu konkrecioje buvimo vietoje, nei meteo .lt)
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 10:49
by M`BaubZ
tckd wrote:pala kuris cia naudojat konpasa?

gpse ismeciau is meniu net kad po akimis nesimaisytu
tai jei naviguoji ne su gps, o su žemėlapiu, tada ir naudoji.
bet tas casio tai baisiausias dalykas, kokį tik galima ant rankos nešiot. nu nebent su swarowskiais dar būtų..
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 10:52
by storms
g serija gera, bet man labiau pro trekai patynk
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 10:58
by Teo
M`BaubZ wrote:
bet tas casio tai baisiausias dalykas, kokį tik galima ant rankos nešiot. nu nebent su swarowskiais dar būtų..
kaip iš kino klasikos:
неэстетично, зато дешево надежно и практично
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 11:02
by rprznt
transformeris kazkoks
O bet taciau pastebejau kad visi zaisliukai vartojami pirma menesi (2). Poto lieka naudojimui: laikas-data.
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 12:25
by storms
tckd wrote:storms wrote:teo, sic be kanpaso
pala kuris cia naudojat konpasa?

gpse ismeciau is meniu net kad po akimis nesimaisytu
edit: termometras an rankos beje irgi nekazka rodo.
del termometro visiskai sutinku - pas casio tai pieno riebumo indikatorius. taciau jis berods privalomas altimyteriui, tai kodelgi jo neidejus?
suunto (d6) gi termometras yra labai tikslus ir refreshinasi labai daznai (na kas sekunde manau). tai yra labai egras featuras nardant beigi siaip pramogaujant vandeny - visada gali pasakyt, koks cia salta, juk 23 laipsniai . nu ir tt. beje is patirties akau - reali temperatura su "jauciama" temperatura daznai gan smarkiai prasilenkia.
kompasa, beje, irgi naudoju. ypac explorinant nepazystamuose didmeisciuose
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 14:32
by rprznt
stai ir prasom, geri laikrodziai, super dezajnas, kaina krizine
http://www.kiauletaupykle.lt/kaunas/akc ... -Lietuvoje" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 14:35
by storms
skaitau apsipirkes gali varyt tiesiai i mansfactory
Re: perku laikrodi
Posted: 23 Sep 2011, 14:42
by rprznt
*xfactory
Re: perku laikrodi
Posted: 05 Oct 2011, 09:01
by El Traxo
Kalega įsigijo Suunto Core Alu Black. Pats juokias, kad panašus į dujinės viryklės degiklį.
Nu ir strapikas toks... visai nepriduod

Re: perku laikrodi
Posted: 05 Oct 2011, 09:12
by storms
kazkaip ciupinant kora jis labai kvalitetnas nepasirode ir man