Page 26 of 39

Re: Yamaha kampelis

Posted: 25 Apr 2011, 22:40
by tckd
ajazau kokia ramancyka bajoru kaime :hippy: prieki raik laikyt ore tada viskas bun ore. :albino:

Re: Yamaha kampelis

Posted: 25 Apr 2011, 22:45
by Renaz
Tai, kad nebun. Arba sming smelio pusnin, arba kai kieta, ein laukan. Tai smelio uostyt skrendu, tai bulvienojint pasipurtyt. Reik arba sakes pasukaliot ar suakmenejusia padanga nauja pakeist (arba rankena sukt noutumorou, bo balancai neveikia).

O romantika taip, panasiai kaip Balsiai (anie tai net pirminyku keleta turi) - meslo kvapas ir kay grybai dygstancios trobeles.

Re: Yamaha kampelis

Posted: 26 Apr 2011, 12:49
by Motowowere
Po paskutinio pasivazinejima ziuriu sakes tepalu apsimyza.Rieboksliai bus ryt,tiepalu sociai,vat tik letenas isitepti teks(speju uszsikrete nuo apsisisi bergu,nes tie pirmi sisioti pradejo garaze :greblys: )

Re: Yamaha kampelis

Posted: 26 Apr 2011, 12:52
by M`BaubZ
čia yr faktas, kad husabergozė - užkrečiama. susikis irgi tarp bergų apsigyvenęs niekaip ant ratų neatsistoja.

Re: Yamaha kampelis

Posted: 26 Apr 2011, 14:35
by cliff
Motowowere wrote:Po paskutinio pasivazinejima ziuriu sakes tepalu apsimyza.Rieboksliai bus ryt,tiepalu sociai,vat tik letenas isitepti teks(speju uszsikrete nuo apsisisi bergu,nes tie pirmi sisioti pradejo garaze :greblys: )
nebandei uzkisti foto juosteles gabaliuka ir pravalyti ir siek tiek nuleist tepalo??

http://www.youtube.com/watch?v=USac5G4SI-U" onclick="window.open(this.href);return false;

nu cia gydras plasmases gabalas bet tam galima naudot plosktele voztuvu reguliavimui ar gabaliuka senos foto juosteles .

Re: Yamaha kampelis

Posted: 26 Apr 2011, 14:54
by tckd
cliff wrote: nu cia gydras plasmases gabalas bet tam galima naudot plosktele voztuvu reguliavimui ar gabaliuka senos foto juosteles .
cia pilnatis baiges kad visiem slapimas nebelaikyt pradejo? siandien ryte isgerus kavos pries issmaugiant buvo atlikta mineta procedura. videojuosta su parnuske sponsored by yvl :albino:

Re: Yamaha kampelis

Posted: 26 Apr 2011, 16:40
by Yvl
ghyyyy... isduosiu, kad pas tckd tos 35 mm vidijoplionkes nugule nei daug nei mazai - viena babyna. babynoj telpa 120 metru

Re: Yamaha kampelis

Posted: 29 Apr 2011, 12:57
by Dzuku_Briedzis
Ka tik buvo uzvaziaves Smelis... Sake, kad Yamaha WR labai geri mocai :)

Re: Yamaha kampelis

Posted: 29 Apr 2011, 17:45
by Ziune
atai tipo čiadar kamtai buvotas neaišku?
Dzuku_Briedzis wrote:Ka tik buvo uzvaziaves Smelis... Sake, kad Yamaha WR labai geri mocai :)

Re: Yamaha kampelis

Posted: 29 Apr 2011, 20:04
by Dzuku_Briedzis
nu jo jo... tik nekaikurie, senatves silpnaprotystej uzejus - parduod :)

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 09:56
by Renaz
Bajoru kaimo radijas informuoja, kad kad pavasaris traukias ir prasideda ruduo. Ta proga smeliai nebedulkeja, ir tikrinti smelio frakcija zenkliai maloniau - akys uzdulka maziau, smelis burnoje ne toks sausas. Dar suzinokite, kad suspenssion sag'o sureguliavimas daro stebuklus, del to nepamirskite savo mapiedus tuo ir pradziuginti. Rinkites tinkama spring prelouda ir nesiskusite blogu virskinimu del per didelio smelio kiekio skrandyje! Zmogus ne vista - ilgai ant smelio netrauks.

Likite su Bajoru sv. Marijos nekalto prasidejimo radiju.

edit: suzinokite, kad smelio skoni tyre ir p. Karas. savaitele kita ir atidarysime smelio gurmanu kanpeli.

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 10:06
by mindaugasa vol.2
ei, tolimas kaimyne! kazkaip gal butu padoru padaryti marsh brasoka balsiai-bajorai? (2B)

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 10:11
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:ei, tolimas kaimyne! kazkaip gal butu padoru padaryti marsh brasoka balsiai-bajorai? (2B)
be abejo butu galima. gal net ne butu galima, o reiketu?

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 10:20
by mindaugasa vol.2
nu ti darom. reikia numatyti vieta ir laika

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 11:04
by Renaz
antradieni treciadi po darbu butu laisvai galima. skaitau. Vieta - Bajoru laukymes, po to gido paslaugos.