Page 26 of 63

Posted: 07 Feb 2010, 16:53
by tomasn
ale, kaip siandien supratau, zveju ir smaugliu konfliktas lapeliuose isejo tik i nauda, nes trasa ant gretimo ezerelio padaryta kur kas idomesne bei be milicininku. tik tos "ledas riepas" begiu visoj trasoj prigamino, tik saugomis, kad neistrigtum.
tckd askiai matos, kad dar iki keteemo nedaaugo, net zemes kojom nepasiekia.
su stormsu liko nesuvestu saskaitu :chain:

oras tai buvo kai reta geras!

Posted: 07 Feb 2010, 17:19
by storms
nei rankyciu nei kojyciu
morkos aplenkima palikau kitam kartui, kad labiau bijotu ir naktim nemiegotu

Posted: 07 Feb 2010, 19:02
by tckd
nu ka smaugliams ir juju sniegorogem statau pliuszus ir visakita..
eisiu sipuot.. kada nors:)
keteemas taip rankytes suede, kad net nebesuprantu kaip sugebejau dar poto viena teta i 5auksta be ranku perkraustyti.. enduro! :duxina:

Posted: 08 Feb 2010, 08:30
by ezhiukas
smagiai pasibuvom. Nei rankyciu, nei kojyciu. Ant ledo smaugt zymiai smagiau nei ant apsnigto buivydiskiu prudelio. Ir tamara visai normaliai valina, galvojau bus blogiau. Aisku, krosistai vistiek praskrenda kaip pro stovinti :) Kita savaitgali vel reiks buso ieskot

Posted: 08 Feb 2010, 09:05
by storms
sian rankyciu nera dar labiau nei vakar

Posted: 08 Feb 2010, 10:51
by cosmoz
turbūt labai stipriai vairą laikot, nes man nieko neskauda :roll:

Posted: 08 Feb 2010, 10:58
by ezhiukas
siandien rankytes jau yra. O vaira tai tikrai per stipriai laikau, reikia dar mokytis, mokytis ir mokytis... Stormso patarimas del veziu jau isisavintas, visai gerai veikia, dabar reiks treniruotis vaira paleist :)

Posted: 11 Feb 2010, 14:40
by cosmoz
2010.vasario 13d. sestadieni Kauno rajone Neveronyse rengiamos motociklu varzybos ant ledo.

9h registracija.

10h treniruociu pradzia.

Klases: 65+85,OPEN SU DYGLIAIS,HOBBY SU DYGLIAIS,ATV SU DYGLIAIS,ATV BE DYGLIU,ATV 4X4

Daugiau informacijos telefonu : 8655 72201 Saulius

Posted: 11 Feb 2010, 14:52
by jara
drasiai cia chebra.
kai sudardes visi norintys dalyvauti, plius kruuuva ziopliu ir ledas prades skilt.
kas atsakingu bus? :)

Posted: 11 Feb 2010, 15:03
by storms
su dygliais ar samapalais?

Posted: 11 Feb 2010, 15:10
by cosmoz
jokio skirtumo, storms varai? as kaip ir varau jau ...nzn ar nuotrauka šių metų, bet trasa atrodo dailiai :wav:
Image

Posted: 11 Feb 2010, 15:29
by storms
hm
kad nebutu taip, kad pasakys vaziuokit vIrai namo su savo samariezais
aisku svarstyt imanoma, bet pries tai reikia pasitart su :zaneta:

Posted: 11 Feb 2010, 15:32
by cosmoz
ne aš skambinau organizatoriams, sako nu su varžtais ok, bet neturi but ilgesni nei 1 cm ir visokie triperiai nevažiuojantis nepageidaujami, na kaip supratau: "minsk", "izh", "vozhod" and so on...

svarstyk iki rytojaus ir informuok, smagiau butu daugiau pazystamu

Posted: 11 Feb 2010, 15:53
by Dzuku_Briedzis
cosmoz wrote: ... ir visokie triperiai nevažiuojantis nepageidaujami...
Reikejo atsakyt, kad tckd su KTM dupem nevarys, tegu buna ramus. Bus metamas rimc desantas. Po paskutiniu La Tepiu ezhiukas su tamara gali drasiai dumt - smaugia gerai, guldo, nebijo. Ant tiesiuju (jei bus tokiu) drasiai visokius krosinukus atpistu

Posted: 11 Feb 2010, 15:55
by ezhiukas
aik jau aik. Dexteris ant prikolo laika su tilifonciku nueme, tai nuo stormso beveik 10 sekundziu ant rato atsilieku... Man dar mokytis ir mokytis